Portret malinowej
#1

26.01.1992
mój portret psychologiczny:
(1) dzieciństwo - 4  CESARZ  [26-22=4]  (co będzie dominować w dzieciństwie i młodości)
(2) wiek średni - 1  MAG                             (w wieku średnim)
(3) wiek dojrzały - 21  ŚWIAT [1+9+9+2= 21] 
(4) podświadomość = (1)+(2) = 5  KAPŁAN  (czyli lęki, kompleksy, blokady, często nie uświadamiane)
(5) świadomość = (2)+(3) = 22  GŁUPIEC  (świadomość, czyli aspiracje, dążenia, cele, moralność, etyka, sfera samorealizacji)
(6) naświadomość = (4)+(5)= 5  KAPŁAN  (czyli ukryte talenty, zdolności, a także duchowi opiekunowie)
(7) misja= (1)+(5)= 4            CESARZ            (zadanie do wykonania z jakim człowiek przyszedł na świat)
(8) środki do realizacji misji= (2)+(6) = 6  KOCHANKOWIE            (dary - potencjał umożliwiający wykonanie misji)

              --------------
(9)  karma, kim byłam w poprzednim wcieleniu= (1)-(2) = 3 CESARZOWA
(10) co robiłam= (3)-(2) = 20      SĄD
(11) lekcja, zadania karmiczne= (9)-(10) = 17        GWIAZDA
           
            ---------------
(12) harmonia/komfort (liczba harmonii psychicznej)= (7)+(8)= 10  KOŁO FORTUNY
(13) wnętrze (Jak siebie postrzegam?) = (1)+(4)+(6)= 14      UMIARKOWANIE
(14) na zewnątrz (jak postrzegają mnie inni?) = (3)+(5)+(6)= 4    CESARZ

            --------------
(15) jak odrobić lecję karmiczną (sposób odpracowania karmy)  = (9)+(10)+(11)-(7)= 14  UMIARKOWANIE
(16) komfort karm.(punkt komfortu karmy)  = (11)+(6)= 22                          GŁUPIEC
(17) jak pracować z misją na obecne wcielenie = (11)+(8)= 1  MAG
Odpowiedz
#2

(suma portretów indywidualnych )
1. początek znajomości - (mag+cesarz)     =      kapłan  -  mieliśmy się wspólnie czegoś nauczyć ?
2. rozwój znajomości, relacji -    (mag+pustelnik) =  koło fortuny     baardzo zmienne i chaotyczne (wydaje mi się, że potęguje to też karta diabła)
3. okres schyłku lub koniec relacji  (świat + głupiec) =  świat  nie wiem
4. ewentualne trudności - (koło fortuny+kapłan)      =    diabeł  baaardzo gwałtowny i burzliwy, zbyt „energetyczny” związek. może dlatego ciągle się rozchodzimy i wracamy ?  Myśli
5. wspólne świadome dążenia , plany (głupiec +pustelnik)  = pustelnik  nie wiem
6. podpowiedź jak związek będzie się rozwijał  (słońce+kapłan)  = cesarzowa    dążenie do założenia rodziny ?
7. co jest zadaniem związku po co ludzie się spotkali (cesarz+koło fortuny)  = umiarkowanie  nie wiem
8. jak to zadanie wypełniać  (kochankowie+kochakowie) = wisielec  mamy dążyć do harmonii ?
Odpowiedz
#3

Związek bardzo toksyczny, gwałtowny i burzliwy.
Możliwe problemy w sferze seksualnej, w skrajnych przypadkach dewiacje.
Poznaliście się z inicjatywy Pana? Albo poprzez jakiegoś Pana starszego?
Schyłek to ja widzę tak, że każde swoją drogą pójdzie.
Zwłaszcza, ze w świadomych dążeniach Pustelnik, czyli każdy się alienuje.
Ważne jest też czyje karty są w parach - czy pierwsze to Pani czy Pan?
Tak mi to wygląda, jakby nie było tego związku aktualnie...
Jest, czy się rozstaliście?
Odpowiedz
#4

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=47&t=5732">viewtopic.php?f=47&t=5732</a><!-- l --> tutaj są moje karty Oczko on ma pustelnika , związek wygląda tak że on się bardziej alienuje , my byliśmy 2 lata ze sobą , potem rozstaliśmy sie na pół roku , teraz się zeszliśmy . ale w naszym związku cały czas były rozstania i powroty , wielka namiętność i wielka kłótnia . ze skrajności w skrajność. jest coś co nas bardzo przyciąga i co jednocześnie nas bardzo odpycha . a jak się poznaliśmy ? była to miłość od pierwszego wejrzenia, zobaczyliśmy się w szkole i on już nie mógł odpuścić. Oczko już po 2 spotkaniu byliśmy nierozłączną parą ... tylko co ja sobie dam z nim spokój to on wraca jak bumerang i nie potrafi nazwać tego co nim kieruje
Odpowiedz
#5

Hiacynt , zerkniesz proszę ? Buziak Kwiatek
Odpowiedz
#6

Sorry ze ja tu tak jak Filip z konopii wyskakuje zupelnie nie w temacie ale zatkalo mnie jaki to swiat maly patrzac na Twoja date urodzenia. Rozni nas jedynie 20 lat, ni mniej ni wiecej Oczko Tak wiec pozdrowionka cieple, jak do tej pory nie spotkalam nikogo urodzonego tego samego dnia. Niezly czad! Hejka
PS. Tylko prosze mi nie mow ze urodzilas sie o 2.00 w nocy Szok
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości