sen o zamarzajacej wodzie.
#1

Miałam dziś dziwny sen. W zasadzie , był ich kilka, ale ten zapamiętałam najbardziej.

Płynęłam z kilkoma osobami frachtowcem. Dziwne było to ,ze ja byłam tam , jak gdyby obserwatorem . Frachtowiec płynął po jeziorze, widziałam jak dopływa do portu . Zauważyłam , ze im bardziej się przybliża to woda na jeziorze zaczyna zamarzać. Nawet się ucieszyłam , ze będę mogła przejść się po tej tafli lodowej. Potem znalazłam się w swoim starym mieszkaniu, byłam z jakimś nieznanym mężczyzną. Zawstydzony W pewnej chwili wstałam z łóżka i dotknęłam ściany na przeciwko. Poczułam zimno , jakby ta ściana zamarzała, spojrzałam przez okno wokół leżało sporo śniegu , w oddali zobaczyłam kondukt żałobny. Zrobiło mi się bardzo smutno . Odwróciłam się w stronę tego mężczyzny i powiedziałam, ze wiesz mój tata nie żyje , wczoraj popełnił samobójstwo.Co dziwne , czułam , ze to wcale nie chodzi o mego tatę , tylko o całkiem inna osobę. Załamka Co myślicie o tym moim śnie ?

Chciałam zobaczyć co karty powiedzą o moim śnie . Niestety strażniczka po przełożeniu mi wyszła . Nic nowego przecież. Rotfl
Odpowiedz
#2

Twój sen, Miriam, może symbolizować zamarzające uczucia, emocje. Zamknięte serce, brak miłości. Postawienie bariery między świadomością a nieświadomością (potocznie nazywaną podświadomością).
miriam napisał(a):Chciałam zobaczyć co karty powiedzą o moim śnie . Niestety strażniczka po przełożeniu mi wyszła . Nic nowego przecież.
Wyciągnęłam 3 karty na Twój sen. Crystal Vision Tarot:
[Obrazek: p_th_7.jpg] [Obrazek: s_th_king.jpg] [Obrazek: th_wheel.jpg]
1. Co sen mówi o Miriam? - 7 Denarów
2. Jaką radę daje? Król Mieczy
3. Przed czym ostrzega? - Koło Fortuny
Karty pokazują, że zatrzymałaś się, a może nawet jesteś w martwym punkcie. Próby przyspieszania napotykają na opór. To czas oczekiwania, cierpliwości i szacowania. Pewnie jest Ci potrzebny, bo Król Mieczy radzi, żeby skupić się na chłodnej ocenie faktów, a emocje odłożyć na bok. Koło Fortuny ostrzega, żeby nie walczyć z losem. Wszystko jest po coś. Często po jakimś czasie okazuje się, że to, co wydawało nam się tragedią trudną do przeżycia, staje się dobrodziejstwem, a ktoś, kto sprawił przykrość - oddał nam przysługę .
Odpowiedz
#3

Bardzo dziękuję Mewa za interpretacje snu i kart. Buziak Chyba powinnam wydrukować to co napisałaś, powiesić w widocznym miejscu i za każdym razem , gdy będzie robić mi się smutno kierować wzrok na ten tekst. Uśmiech
Odpowiedz
#4

miriam a Ja twój sen bym tak zainterpretowała bez kart czyli
Woda jak wiesz to uczucia , a lód i snieg to zamarzanie tych uczuc , oziębłość .
miriam napisał(a):Nawet się ucieszyłam , ze będę mogła przejść się po tej tafli lodowej
Tu myslę , ze wkrótce zmienisz swój stosunek do wszystkich spraw podejdziesz do tego na chłodno.
koondukt załobny , samobójstwo -wszystko wskazuje na obumarcie i pogrązenie się w załobie uczuc.
Odpowiedz
#5

Ja te sen odbieram tak :
sen wyraźnie ostrzegawczy jak w realu i jak duchowo , chodzi tu o wyluzowanie nic nie podejmować
nic nie robić .... medytacyjna jest tu dobrym słowie Uśmiech Pociesza
Odpowiedz
#6

Dzięki wielkie Kuczmo i Alex Buziak
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości