Miejsce zamieszkania wg numerologii
#1

Czy ktoś spotkał się z określeniem miejsca najlepszego na pobyt, zamieszkanie (chodzi mi o kraj) na podstawie numerologii?
Pan Chordecki na ezo TV określa np miejsca poprzednich wcieleń oraz, co za tym idzie - najlepsze dla nas również w tym wcieleniu.
Dałam radę na podstawie dwóch ostatnich programów wyłapać tylko dwa
2 - chłodne kraje, typu Norwegia, Szwecja
8 - Anglia
Ktoś coś słyszał, albo obiło mu się?
Odpowiedz
#2

Ja nie słyszałam , ale ten facet jak zauważyłam ma wspaniałą wiedzę na temat numerologii.
Odpowiedz
#3

No dla mnie jest genialnyUśmiech
Wyczytuje z liczb nawet daty poprzednich wcieleń. To akurat ciężko sprawdzalne jest, ale wrażenie robiOczko
Natomiast inne rzeczy typu charakter, problemy życiowe, itp wszyscy mu potwierdzają.
Odpowiedz
#4

dwa fakultety oficjalnie na uniwerkach plus kilka 2-3 języki obce perfect .... i jest chodzącą encyklopedią numerologii i tarota

a taki niepozorny ... malutki tiu-tiu-tiu Plotki

Buźki Buźki Buźki Kwiatek
Odpowiedz
#5

Myśle że istnieją o wiele łatwiejsze metody,
np. możemy obliczyć wibracje kraju lub miasta za pomocą alfabetu numerologicznego i porownać z elementami daty urodzenia,
im więcej elementów podobnych tym większe podobieństwo między miejscem a osobą, nawet nie musi to być od razu inny kraj, można to wypróbować z nazwą dzielnicy miasta w którym już mieszkamy i samemu się przekonać, do tego dochodzą nazwy ulicy numery bloków mieszkań itp,

ewentualnie dla bardziej wymagających proponuje skorzystać z liczb szerokości i wysokości geograficznych - i wybrać takie które pokrywają się z dniem miesiącem i rokiem urodzenia ewentualnie tygodniem godzina dniem roku itp..
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości