Sen o czarnym kocie?
#1

Od kilku dni śni mi się czarny kot.
Śni mi się, że ten kot chodzi po ogrodzie i miałczy, potem biorę go na ręce i go głaskam i że psy na niego szczekają. Potem chodzi za mną wszedzie i nie odstępuje mnie na krok, cały czas jest przy moim boku, a sen kończy się na tym, że ten kot na końcu znika, kiedy się odwróciłam, aby coś sięgną i nie mogę go potem znaleźć.
Co może to oznaczać? Trochę głupi ten sen, bo praktycznie nic się w nim nie dzieje, ale troche mnie przraża ten kot czarny.
Odpowiedz
#2

Już teraz wiem, co oznacza ten czrny kot, co od kilku dni mi się śni. To wszystko prawda "oznaka głębokiego niepokoju, spowodowanego demonicznym wpływem otoczenia." i tak ostatnio właśnie jest. Cały czas ktoś coś ode mnie chce, a ja mam charakter, że nie potrafie powiedzieć "nie".
Dzięki "natka" Buźki
Odpowiedz
#3

Cieszę się, że dzięki opisowi symbolu mogłaś zrozumieć sens swego snu... Buziak
Tylko ... pewnie admin wywali nas stąd, bo to nie miejsce na interpretacje snów, tylko symboli. Uśmiech A więc od razu prośba do admina, by przeniósł nasze wpisy we właściwe miejsce, zaraz podam adres. Oto on:
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=29&t=5791#p106368">viewtopic.php?f=29&t=5791#p106368</a><!-- l -->
Odpowiedz
#4

Twój partner dopomina się o względy, lecz ty trzymasz go na dystans; niezaspokojona potrzeba bliskosci.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości