#1

W tym wątku chciałabym z wami podyskutować o Aurach. Co wiecie na ich temat? Wiecie jaka aura was otacza? Z tego co wiem (bo tak powiedział mi mój bioenergoterapeuta) Moja aura jest fioletowa... Co wiecie na temat tej aury;> Jeżeli ktoś ma ochotę podyskutować na temat koloru swojej aury, lub powiedziec cos co wie na temat jakiegos z jej kolorów to zapraszam... Do tej pory nie znalazlam tu takiego watku, wiec stwierdzialm ze sie przydaOczko Moze ktos umie ją dostrzegać;>
Odpowiedz
#2

Po twoim śnie widać że chcesz się rozwijac i wznośić na wyżyny .
Rozwijac duchowo , bo kolor fioletowy to kolor czakry KORONY-siedziba najwyższej doskonałości człowieka .
Ciągnie Cię do poznania ezoteryki i rzeczy , które są ponad Nami , ukrytre, niewidzialne, tajemicze , a jednak tak ciekawe
że będziesz się zagłębiała i poznawała ten inny ezoteryczny Świat.
Odpowiedz
#3

monique09 napisał(a):W tym wątku chciałabym z wami podyskutować o Aurach. Co wiecie na ich temat? Wiecie jaka aura was otacza? Z tego co wiem (bo tak powiedział mi mój bioenergoterapeuta) Moja aura jest fioletowa... Co wiecie na temat tej aury;> Jeżeli ktoś ma ochotę podyskutować na temat koloru swojej aury, lub powiedziec cos co wie na temat jakiegos z jej kolorów to zapraszam... Do tej pory nie znalazlam tu takiego watku, wiec stwierdzialm ze sie przydaOczko Moze ktos umie ją dostrzegać;>
O, ja się chętnie dowiem o tym jak i po co poszłaś do tego człowieka.
A na temat aur nie wiem niestety nic, ale chciałabym wiedzieć też nieco o swojej. Może za jakiś czas zacznę się tym interesować. Oczko
Odpowiedz
#4

Dawniej dawniej próbowałam ujrzeć aurę człowieka - pamiętam byłam w kościele., siedziałam z samego przodu i bacznie obserwowałam księdza - - wpatrywałam się w niego - bo słyszałam, że w ten sposób można podczas skupienia ujrzeć aurę...
sporo czasu trwało to moje wpatrywanie się w jego sylwetke .... ale ... ujrzałam - była to biała aura wokół głowy i ciała - jedynie w okolicach brzucha po lewej stronie była niewielka przerwa... to tyle - Uśmiech tak uczestniczyłam we mszy ... Uśmiech
Odpowiedz
#5

Oj Nadziejo, Nadziejo...
Ksiądz by się pogniewał !!! Lol
A jakiż kolor miała ta jego aura?
Napisz, bo skoro Ramona się na tym troszkę zna, to może Cię w tej sprawie oświeci i się dowiesz czegoś więcej o tym księdzu...
Warto wiedzieć co dobrego lub złego siedzi e kaznodziejach Oczko
Odpowiedz
#6

CZERWONY: siły żywotne, zdrowie, agresja, zmysłowość.

POMARAŃCZOWY: emocje, przyjemności, energia, współdziałanie.
ŻÓŁTY: optymizm, zadowolenie, zdolności, kreatywność.
ZIELONY: uzdrawianie, serdeczność, współczucie, umiłowanie przyrody.
NIEBIESKI: nauczanie, kreatywność, komunikacja, rozwój, talenty.
INDYGO: mądrość, charyzma, dojrzałość, jasnowidztwo.
FIOLET: duchowość, inspiracja, świadomość, humanitaryzm.
RÓŻOWY: młodość, delikatność, wrażliwość, naiwność.
BRĄZOWY: pokora, poświęcenie, ostrożność.
BIAŁY: duchowość, czystość, bezinteresowność.
SREBRNY: intuicja, idealizm, marzycielstwo, wizjonerstwo.
ZŁOTY: nieograniczony potencjał.
coś takiego znalazłam w internecieOczko
Odpowiedz
#7

Jak to jest z ta aura ?. Jest czerwony przedmiot wokol niego widac zielone pasmo swiatla; pyt. czy to jest barwa standard dla tego koloru czy ktos moze zobaczyc zamiast zielonego np.zlote pasmo swiatla ?
Odpowiedz
#8

Na moją logikę może widzieć inny kolor, ale niestety się nie znam.
Intuicja jedynie mi tak podpowiada Oczko
Odpowiedz
#9

Gdzies czytalam, niestety juz nie pamietam co to byla za lektura,ze mozna zobaczyc poswiate(wokol przedmiotow chyba), ktora jest tylko zludzeniem optycznym, nie nalezy mylic tego z aura. Zdaje mi sie , ze Zib cos wie na ten temat, bo kiedys o tym rozmawialismy.
Zib napisz, prosze, co wiesz na temat aury lub podsun jakas lekture do poczytania.
Odpowiedz
#10

Nie jestem Zibko Lol ,ale wklejam link .
http://www.astraldynamics.pl/upload/Tren...a_aury.pdf
Odpowiedz
#11

Z artykulu wynika, ze to co widze to jest aura to nie sa powidoki.Dla mnie zobaczenie aury nie stanowi problemu, ale bylam ciekawa czy kazdy przypisuje taka sama barwe aurze jak ja np. gdy patrzy na zolty czy rowniez widzi niebieski otaczajacy kolor.Zaskoczyl mnie fakt, ze podane odpowiedniki koloru aury do koloru przedmiotu sa takie same jak te, ktore ja widze
Zadalam to pytanie poniewaz barwnie slysze i np.dzwiek,litery,cyfry maja odpowiednie kolory, ale z tego co wiem sa ludzie ktorzy nie widza "kolorowo" lub widza w odmiennych barwach niz ja np 5 na zielono, ktora dla mnie jest jasno zolta.Czy ktos z was barwnie slyszy ? Bardzo mnie to ciekawi.

Dla mnie np.data ur 17.6.1955 to zbior kolorow:
1- bialy
7 -ciemno-czerwony
6- niebieski
9- czerwono-brunatny
5- jasno-zolty
lub imiona:
Renata- ciemno-niebieski
Miriam- zolty
Alicja - bialy itp.
Dzieki za linka.
Odpowiedz
#12

Dzieki, Miriam.
Odpowiedz
#13

Przyjemność po mojej stronie. Rotfl
Odpowiedz
#14

Sciskam cieplo wszystkich Oczko
P.S. Co sadzicie a aurze bialej?
Odpowiedz
#15

nie znam i nie wiem nic... ale bardzo bym chciała poznać swoją Uśmiech
Odpowiedz
#16

Ja też nie widziałem swojej aury, a temat jakoś mnie nie wciąga. Kiedyś na targach ezoterycznych widziałem urządzenie do mierzenia aury i już prawie się skusiłem, ale ciut drogo sobie życzyli (60zł za 5 minut pracy). No i w ogóle czy to ustrojstwo działa :roll:
Odpowiedz
#17

Ja wlasnie widzialam swoja aure dzieki temu urzadzeniu i jest dobre i warte swojej ceny Eremicie.
Odpowiedz
#18

a jak to wygląda i działa?
Odpowiedz
#19

To drogie urzadzenie podlaczone do kompa. Kladziesz reke na to urzadzenie i ono skanuje aure na pulpit kompa. Trwa to chwile a za chwile widzisz swoje zdjecie i kolory aury ktore Cie otaczaja. Do tego widzisz wszystkie swoje czakry,..ktore z nich pracuja na najwyzszych obrotach a ktore sa oslabione. Plyte z opisem dostajesz do domu
Odpowiedz
#20

Aprzepraszam na jakiej zasadzie to niby ma działać? kojarzy mi się jedynie pomiar temperatury i takie kolorowe mapki... :sarcastic:
komputer nie zobaczy aury... może najwyżej ją sam stworzyć, jakąś iluzję.
To chyba taki pic na wodę :?
Odpowiedz
#21

To taki owalny przyrzad w sam raz na dlon z metalowymi guziczkami na palce. Kladziesz tam reke i za sekunde juz widzisz wszystko na ekranie.Nie boli, nie martw sieOczko
Odpowiedz
#22

nie, nie boję się, bo nie ma czego- ale mam wątpliwości, żeby maszyna odczytywała aurę :ugeek:
Niech mnie oświecą doświadczeni "aurowicze".
Takie urządzenie może pokazać jakieś wartości fizykochemiczne czy tym podobne, ale aurę zawsze odbierałam jako coś magiczno- duchowego.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości