Znaki od wszechświata
#1

Cześć!
Od zeszłego roku prawie codziennie znajduje drobne (są to groszowe sprawy)oraz widzę lustrzane godziny. Czytałam wiele na ten temat i nie wiem jak mam to rozumieć.  Jedni mówią ,że jest to znak że rozwijam się duchowo,inni że z góry ktoś chce mnie przed czymś ostrzec albo jest to znak,że moja manifestacja zaczyna się realizować. Prawdę mówiąc momentami nie wiem jak mam interpretowac  te znaki. Czy Wam zdarzyło się coś takiego ?
Odpowiedz
#2

Hej, ja dokładnie od 11 listopada 2022 zaczęłam widzieć lustrzane godziny. Widuję je non stop od tamtej pory. Traktuję to jako takie poklepanie mnie po ramieniu, że idę w dobrą stronę. Prześladują mnie w szczególności 11: pojawiają się różne liczby na autobusach, samochodach, pokojach hotelowych, numerku z pralni i one po zsumowaniu dają mi często 11. Już zaczęłam się zastanawiać, czy nie zwariowałam Uśmiech Gdy jestem bardzo w potrzebie i czuję, że zaczynam tracić wiarę, proszę anioły o konkretny znak. Wtedy dla mnie to jest jasny sygnał, a z tymi godzinami po tylu miesiącach… już sama nie wiem Uśmiech
Odpowiedz
#3
Zdjęcie 

Generalnie przyjmuje się (w ezoteryce), że w ten sposób, manifestują swoja obecność anioły stróże.Jest nawet cała"nauka" jaki numer przynależy do konkretnego cherubina i jaką to oznacza wiadmość dla nas.
Rozumowo, po prostu nastawiamy swoją podświadomość, na odszukiwanie konkretnych rzeczy (w tym bilonu).
https://www.sunsigns.org/wp-content/uplo...2.jpg.webp
Odpowiedz
#4

Też mam akcję z liczb Amu-darii nr rejestracyjne samochodów- często podwójne 11,22.
Niestety ostatnio wszystko się u mnie psuje- ciekną krany(nowe, dopiero co wymienione). To podobno nie wyleczone rany matczyne. Psuje się samochód- nie wyleczone rany ojcowskie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości