Tarot of Reflections
#1

a tu inne z talii Tarot of Reflections
[Obrazek: treflection.jpg]
Odpowiedz
#2

Pentaklowa niezła zołzaOczko
Odpowiedz
#3

Ciekawe karty . Uśmiech Księżyc super . Królowa buław rewelacja . Uśmiech
Odpowiedz
#4

KatiJo napisał(a):Pentaklowa niezła zołzaOczko


Ona dla mnie jakby na sedesie złotym siedziała ,a nie na tronie Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#5

no bo ona już taka bogata, że wszystko ma ze złota. Sracz też. Musi kochanicą Ceausescu była.
Odpowiedz
#6

tutaj adres do całej talii https://picasaweb.google.com/bogusbogart...eflections
Odpowiedz
#7

wiedziałam, że nas tu wyrzucą! Nerwus
wiedziałam! Wyśmiewacz


a nie mówiłąm???????? Cwaniak Cwaniak Cwaniak

to za karę, że uwzieliśta się na kochane niezaleźne 9ki! Rotfl Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#8

Język Język Język Na jakie 9 Rotfl Rotfl Ja kocham 9 moja córka 9 , Ty 9 , Taro , 9 Boi się Morfi chyba tez 9 , Ruda 9 ..... Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#9

I ja 9-tka Zawstydzony
Odpowiedz
#10

Faktycznie o Rudej zapomniałam!

a wiecie, że moja siostra też 9ka ... normalnie 2 córy w domu tylko i 2 "9ki" ale każda inna ... no i moja siostra ma córkę i synka ... i córka też "9ka"
czary! Kotek
Odpowiedz
#11

Dla mnie - ósemki to trochę trudne te dziewiątki do zrozumienia...
Mamę mam dziewiątkę i syna...
Na każdej linii konflikt pokoleńOczko
Odpowiedz
#12

Niestety takie są dziewiątki o ósemkach, szóstkach, jedynkach wypowiadać się nie będę , bo się jeszcze komuś narażę Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Buźki Mówię o tych połączeniach Język Rotfl
Odpowiedz
#13

czepiacie się dziewczyny ... czepiacie się

to wymieńcie te najlepsze numerki?????????????????????????? Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#14

Jestem 8 i zgadzam się ze są trudne a przede wszystkim niedostępne,twarde i uparte.
Miriam nadawaj na 8 ha ha Uśmiech
Odpowiedz
#15

Kasha40 napisał(a):czepiacie się dziewczyny ... czepiacie się

to wymieńcie te najlepsze numerki?????????????????????????? Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
do kamasutry se zajrzyj i wybierz najlepsze Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#16

ja pytałam z myśla o totolotka ! Rotfl Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#17

to by się uzbierało przecież? Tam jest dużo . Można z zamkniętymi oczami otwierać strony i celować paluchem, a potem numerek do lotka zapisać?
Odpowiedz
#18

Oczywiście 4 . Prawda Libra , prawda Kuczmo ? 4 to jest to Rotfl Rotfl Czekajcie jak to leciało Rudalila przypomnij Rotfl Rotfl Nie nie trzeba znalazłam link Język
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=83&t=1531#p22208">viewtopic.php?f=83&t=1531#p22208</a><!-- l -->
'
[Obrazek: DZIEWCZYNKA.gif]

Zdolna jestem niesłychanie,
Najpiękniejsze mam ubranie,
Moja buzia tryska zdrowiem,
Jak coś powiem, to już powiem,
Jak odpowiem, to roztropnie,
W szkole mam najlepsze stopnie,
Śpiewam lepiej niż w operze,
Świetnie jeżdżę na rowerze,
Znakomicie muchy łapię,
Wiem, gdzie Wisła jest na mapie,
Jestem mądra, jestem zgrabna,
Wiotka, słodka i powabna,.....
Odpowiedz
#19

Ja też czwóreczka "Wiotka, słodka i powabna," :angry-banghead: :angry-banghead: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:
Odpowiedz
#20

to Wy takie liche argumenty macie na nas 9ki??????????????????????????????????????

myślałam, że mi tu jakie poważne działo armatnie wytoczycie z pociskami nielada ...


a tu taka lichota????????????????????


normalnie zniewaga Krzyk Krzyk Krzyk Krzyk
Odpowiedz
#21

mój Aleks 9 tka, to ja lepiej nie będę tematu drążyć. Na pozytywach się wolę skupiać póki co. Jeszcze się doszukam czegoś i po co mi to?
Odpowiedz
#22

Libra22 napisał(a):Ja też czwóreczka "Wiotka, słodka i powabna," :angry-banghead: :angry-banghead: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:

Wariatka oplułam sie ze śmiechu , a co pomarzyć nie można Rotfl Rotfl
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości