Król Pucharów - DCraft
#1

Dama kielichowa już dawno opisana, więc dodajmy jej do pary Króla
[Obrazek: db_DC-_Kelche_14_-_King1.jpg]
Ten Król jest tolerancyjny, życzliwy, to mądrość, pasja i artystyczne zdolności. Reprezentuje to kolejno solidna, choć spękana skała, na której stoi jego tron, brzeg pofalowanego morza i instrument muzyczny. U druidów popularna jest harfa.
Jeśli z rozdania wynika, że nie chodzi o konkretną osobę, to pewnie dotyczy to grupy ludzi będących blisko, związanych udziałem w jakichś rytualnych spotkaniach, albo duchowej terapii, czy innych kulturalnych zajęciach. Może wystawa artystyczna, występy muzyczne czy inny rodzaj publicznych występów.
Odpowiedz
#2

Dla mnie to osoba, do której lgną zwierzęta (pies, krab, ryba). Umiłowanie przyrody, dobre zdrowie, wewnętrzne ciepło. U mnie wzbudza zaufanie. Mówi o tym, że nie należy oceniać ludzi po wyglądzie, bo chociaż osoba nie zbyt urodziwa, to jest pełen ciepła i wewnętrznego spokoju. Czy to ten sam jegomość co w 9 pucharach? Tak mi się wydaje. Może więc oznaczać, że ma wszystko, a czuje się samotny? Proszę o wasz punkt widzenia.
Odpowiedz
#3

Nie powiedziałabym ,ze czuje sie samotny on zwrócony jest ku swojej Królowej pucharów. Wyglada to jakby ja wypatrywał. Dla mnie te dwie karty stanowią jedna całość. Król trzyma kielich w prawej dłoni . Jest gotowy na dawanie. Potrafi , też cieszyć sie życiem, mieć swoje pasje , ale kiedy trzeba potrafi zostawić je i i zając sie "prawdziwym" życiem. Świadczyć mogą o tym buty , które ma na swoich nogach . Jest tu zachowana równowaga miedzy tym co duchowe , a co ziemskie
No to pojechałam Zawstydzony .
Odpowiedz
#4

Rada z jednej karty:

Jeśli przechodzisz burzę emocjonalną, bądź pewien, że ją przetrzymasz. Zwróć się o pomoc do jakiegoś mądrego, doświadczonego, wrażliwego mężczyzny. Może jest to Twój ojciec, dziadek, starszy przyjaciel, psycholog, terapeuta.
Jeśli Ciebie ktoś poprosi o pomoc, zrób to bezinteresownie.
Zaplanowane przedsięwzięcie powiedzie się.

Źródło: Barbara Antonowicz-Wlazińska "Przepowiednia z jednej karty Tarota"
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości