Jestem Bliźniakiem
#1

Ja jestem podwójnym bliźniakiem Rotfl spod znaku Bliźniąt i mam brata bliźniaka :mrgreen:


[przeniesione z <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=31&t=33">viewtopic.php?f=31&t=33</a><!-- l --> admin]
Odpowiedz
#2

KONGRATULATIONS !!!!! EREMIT !!!!!! Ja tez Blizniak ! Rotfl
Odpowiedz
#3

Ja też i pewnie jeszcze sie tu znajdą Lol
Odpowiedz
#4

No pewnie, że się znajdą, ja również jestem Bliźniakiem. Lol
Odpowiedz
#5

Ja tez bliźniaczka Lol Lol Lol
Odpowiedz
#6

mnie do bliźniaka zbrakło kilku godzin, w związku z tym załapałam się jeszcze na byczka Oczko
Odpowiedz
#7

Eremit napisał(a):Ja jestem podwójnym bliźniakiem Rotfl spod znaku Bliźniąt i mam brata bliźniaka :mrgreen:

No to masz fajnie Uśmiech Ja mam siostrę bliźniaczkę Rotfl Oczko

Serce się nie starzeje,ono ma tylko coraz więcej blizn...
Odpowiedz
#8

Czy Bliźnięta zaczynają się od 21 czy 22 maja ???? W różnych źródłach są jest to różnie określone, a moje dziecko jest z 21 i nie wiem jaki to znak !!! Smutny
Odpowiedz
#9

Nie mam materiałów, w których mogłabym to sprawdzić, ale w każdym roku są jakieś niewielkie różnice. Słońce "przechodzi" z jednego znaku do drugiego, określonego dnia o określonej godzinie. Myślę, że najlepiej sprawdzić to na jakimś portalu astrologicznym (np. <!-- m --><a class="postlink" href="http://astromix.pl/">http://astromix.pl/</a><!-- m --> (trzeba się zarejestrować) , albo innym dowolnym - tam wprowadzasz w profilu dokładne dane urodzeniowe, a program rysuje Ci "kółko"-kosmogram). A może są na naszym forum osoby zajmujące się astrologią? Jeśli tak, to prosimy o pomoc w rozwiązaniu tego dylematuUśmiech

Eremit napisał(a):Eremit masz ostrzeżenie, zacząłeś plotkować w bibliotece.
Lol - typowe cechy Bliźniaka Lol
Odpowiedz
#10

21 to już bliźniak Uśmiech
Odpowiedz
#11

marysia napisał(a):21 to już bliźniak Uśmiech
Podam przykłady z ostatnich lat:
20 maj 2008 rok - Słońce wchodzi w znak Bliźniąt o godzinie 18.02,
21 maj 2010 rok - Słońce wchodzi w znak Bliźniąt o godzinie 05.35,
a w najbliższym roku:
21 maj 2011 rok - Słońce wchodzi w znak Bliźniąt o godzinie 11.22.
źródło - "Astro Calendarium" K.Konaszewska-Rymarkiewicz
Wszystko zależy od tego, który to był rok.
Odpowiedz
#12

Dziecko jest z 2004, urodził się o 15.10 (chyba :roll: ), mam nadzieję, że jednak Bliźniak, jestem osaczona przez Byki :?
Odpowiedz
#13

Niestety, nie mam kalendarza z tego roku :| , ale sprawdź wg wskazówek z poprzednich moich postów Uśmiech
Odpowiedz
#14

Mema napisał(a):Dziecko jest z 2004, urodził się o 15.10 (chyba :roll: ), mam nadzieję, że jednak Bliźniak, jestem osaczona przez Byki :?

słonce 0.48(0 stopni 48 minut) bliźniaka
księżyc 26.20 bliźniaka
merkury 6.07 byka
wenus 25.52 bliźniaka
mars 8.58 raka
jowisz 9.19 panny
saturn 10.54 raka
uran 6.37 ryby
neptun 15.23 wodnika
pluton 21.26 strzelca

ASC 6.19 wagi

bliźniak na 100% Uśmiech
Odpowiedz
#15

Dziękuję Wam za rozwianie moich wątpliwości Rotfl
Marysiu, to co napisałaś jest dla mnie wielce niepojęte, ale robi wrażenie Lol Jeśli z tego wynika, że syncio jest Bliźniakiem to cool 8-)
Dzięki !
Odpowiedz
#16


słonce 0.48(0 stopni 48 minut) bliźniaka
księżyc 26.20 bliźniaka
merkury 6.07 byka
wenus 25.52 bliźniaka
mars 8.58 raka
jowisz 9.19 panny
saturn 10.54 raka
uran 6.37 ryby
neptun 15.23 wodnika
pluton 21.26 strzelca

ASC 6.19 wagi

bliźniak na 100% Uśmiech


O,Matko, Marysiu !!!! to ty astrolog jestes!!!! A co to za szyfr....? Shock
Odpowiedz
#17

O, fajnie Marysiu Rotfl wiedziałam, że znajdzie się dobry duszek i nam to wytłumaczy Rotfl no, to teraz jesteś już na etacie forumowego astrologa Rotfl będziemy Cię zasypywać pytaniami Oczko
Odpowiedz
#18

Mema napisał(a):Dziękuję Wam za rozwianie moich wątpliwości Rotfl
Marysiu, to co napisałaś jest dla mnie wielce niepojęte, ale robi wrażenie Lol Jeśli z tego wynika, że syncio jest Bliźniakiem to cool 8-)
Dzięki !
Tylko że to nie jest takie sztywne, osoby z pogranicza znaków są trochę takie i trochę takie. Ja akurat z ostatniego dnia Bliźniąt, więc i taki Raczek też.
Odpowiedz
#19

do astrologa to mi daleko...moja wiedza na temat astrologii jest trochę powierzchowna, choć jestem po podstawowym kursie, mam tony książek i się ciągle czegoś uczę (a im więcej tym mniej umiem Oczko )...wrzuciłam tą datę w program i mi wszystko wyliczyło...

domyslam się że dla kogoś kto wogóle nie ma pojęcia o astrologii to to co napisałam to totalnie czarna magia, ale zawsze mając takie informacje możesz poszukać w sieci i dowiedziec się odrobinę więcej...

Twój synek Mema jest bliźniakiem (choć jak zauważył Eremit osoby z pogranicza nie mają tak wyraźnie zaznaczonych cech swojego znaku), w jego przypadku jednak mało ma wspólnego z bykiem bo jedynie merkury (planeta odpowiadajaca za komunuikację, naukę, szkolnictwo podst.) tam się usadowił. Napewno zastanawialiście się nieraz dlaczego 2 osoby z tego samego znaku są tak bardzo od siebie różne, poza środowiskiem w którym przebywają, róznymi elementami numerologicznymi, portretem tarotowym itp mają też różny "skład" jesli chodzi o planety, często informację z róznych dziedzin na temat danej osoby się pokrywają ale też każda daje jakąś dodatkową informację (oczywiście jeśli się jest w jakiejś dziedzinie świetnym to zapewne potrafi się wyczytać wszystko na moim etapie jednak z każdego biorę coś Oczko ) ...ja jestem bykiem z wyraźnie zaznaczonym bliźniakiem z czego bardzo się cieszę bo dodaje mi trochę lekkości do tego statecznego i nieraz leniwego byka Oczko choć też niestety mocno rozprasza, przez co zajmuję się kilkoma rzeczami jednocześnie, co chwila innymi, w związku z czym aktualnie mimo, ze bardzo bym chciała nie mam możliwości przebywać dłużej z Wami na forum bo gdzieś ciągle biegnę...
Odpowiedz
#20

Coraz bardziej mi się tu podoba. Same bliźniaki! Ja tez jestem bliźniakiem, z 23 maja Uśmiech
Pozdrowionka

Można wejść do ciemnego pokoju pełnego zła ciemności i zapalić świeczkę, a ciemność natychmiast zniknie. Ale nie da się zrobić odwrotnie,nie da się wejść do oświetlonego pokoju wypełnionego prawdą. Nie da się wziąć żadnej ilości ciemności by wejść z nią do tego pokoju i odnieść jakikolwiek skutek.
Odpowiedz
#21

O Matko!
Jam wyrzutek tego społeczeństwa....
Bo koziorożec.... Lol
Odpowiedz
#22

Ja tez blizniak, z czerwca Rotfl
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości