Portret Hrabiny M
#1

Mój portret:
1.Dzieciństwo 4, Cesarz
2.Wiek średni 11, Moc
3.Wiek dojrzały 3, Cesarzowa
4.Podświadomość 15, Diabeł
5.Świadomość 14, Umiarkowanie
6.Nadświadomość 7, Rydwan
7.Misja 18, Księżyc
8.Środki do realizacji misji 18, Księżyc
9.Karma 7, Rydwan
10.Co robiłam 8, Sprawiedliwość
11.Lekcja 1, Mag
12.Harmonia, komfort 14, Umiarkowanie
13.Wnętrze 4, Cesarz
14.Na zewnątrz 2, Kapłanka
15.Jak odrobić lekcję karmiczną-tu wychodzi mi -2 Beczy
16.Komfort karmiczny 8, Sprawiedliwość
17.Jak pracować z misją na teraźniejsze wcielenie 19, Słońce
Ufff Zmęczony
Niech jakaś dobra dusza zerknie i zrobi porządek (wcale nie zdziwiłabym się, gdyby błędów było więcej...) Uśmiech
Odpowiedz
#2

Dobra, jadę z tym koksem. To będzie hardcore... Nie ,,czytam" tarota... Bezradny

1. Dzieciństwo-Cesarz:totalny brak ojca, moja szczerość do bólu, poczucie wyższości (czasem).
2. Wiek średni-Moc: dobrze znoszę stres, przeciwności losu (a tych ci u mnie dostatek) i zmęczenie. Sunę do przodu jak burza, ciągle pokonuję własne słabości (oj, tak...). Mam kobiecy wdzięk i równie kobiecy upór Rotfl Nawiasem mówiąc wydało się, skąd u mnie pociąg do militariów i sztuk walki...
3. Wiek dojrzały-Cesarzowa: radość życia, wdzięk, uroda, spełnienie jako matka i żona (uwierzę, jak zobaczę). Potrzeba adoracji, kobiecość totalna, niezależność, troska o bliskich.
4. Podświadomość-Diabeł: zmysłowość, uleganie pokusom, skłonność do dewiacji i perwersji(żeby nikogo nie zgorszyć, nie zweryfikuję).
5. Świadomość-Umiarkowanie: harmonia, rozwój osobisty, wiara w siebie, inteligencja... Hmmm Uśmiech
6. Nadświadomość-Rydwan: radość, pasja, ukierunkowanie na konkretny cel i realizacja tegoż. Samodzielność, niezależność, silna wola (przyjdzie mi obrosnąć w piórka).
7. Misja-Księżyc: magia, sny, okultyzm (co ja robię tu), emocje, talent, doczytałam, że powinnam wykorzystywać sny... Inna sprawa, że się sprawdzają; nie miałam pojęcia, że to sprawka karty tarota Oczko
8. Środki do realizacji misji-Księżyc: no to popracuję nad świadomymi snami, obiecuję.
9. Karma-Rydwan: nie mam pojęcia, jak to odczytać-jako echo przeszłości czy zapowiedź przyszłości... Wiem, że mam karmę miłości, panowania nad ciałem i wolności. I mam lekkie ADHD...ale to chyba nie o to chodzi.
10. Co robiłam-Sprawiedliwość: byłam...sędzią???
11. Lekcja-Mag: ciekawość świata, wola tworzenia, mam ciągle się uczyć (Chyba. Uczę się).
12. Harmonia, komfort-Umiarkowanie: wiadomo, złoty środek.
13. Wnętrze-Cesarz: władza, pracowitość, kompetencja, odpowiedzialność, możliwe, że jestem TROSZKĘ wymagająca; ale od siebie też sporo wymagam, żeby nie było...
14. Na zewnątrz-Kapłanka: wrażliwa, skryta, koleżeńska, uczuciowa(aż za bardzo), towarzyska, trochę marzycielka(tak to jest przy Księżycu i Kapłance Rotfl ).
15 Jak odrobić lekcję karmiczną- i tu, ponieważ doczytałam, że nie stosuje się minusów- Kapłanka: powinnam czasami pomyśleć o sobie, nauczyć się czekać (co to jest cierpliwość???), a przede wszystkim zaufać sobie(wiem, wiem).
16. Komfort karmiczny-Sprawiedliwość: jestem zodiakalnym Strzelcem, poczucie sprawiedliwości to moje czwarte imię.
17. Jak pracować z misją na teraźniejsze wcielenie-Słońce: powinnam cieszyć się z chwili, z drobiazgów, kiedyś przeczytałam, że dobrze byłoby powiedzieć każdemu napotkanemu człowiekowi choć jedno dobre słowo... Będę korzystała z optymizmu.
Tyle... Zmęczony
Jak ktoś poprawi, to z góry dziękuję, jak nie, to życzę miłej lektury.
Odpowiedz
#3

Bardzo proszę Koleżanki i Kolegów zajmujących się Tarotem o zerknięcie (i ewentualne poprawki-nie chodzi mi o pisanie historii mojego życia, tylko o poprawienie, jeśli popełniłam gdzieś błąd, palnęłam głupstwo itp).
Odpowiedz
#4

mi wyszło troche inaczej, ale ja dopiero dzisiaj zaczełam o tym czytac, więc moze to ja coś źle licze Rotfl

1 IV Cesarz
2 XI Moc
3 III Cesarzowa
4 XV Diabeł
5 XIV Umiarkowanie
6 VII Rydwan
7 XVIII Księżyc
8 XVIII Księżyc

9 VII Rydwan
10 VIII Śmierc
11 I Mag

12 XIV Umiarkowanie
13 IV Cesarz
14 II Kapłanka

15 II Kapłanka

17 VIII Sprawiedliwośc
18 XIX Słońce

te różnice pogrubiłam ;p

10 otrzymujemy po odjęciu 3 od 2, ale zawsze większe od mniejszej więc w tym wypadku 2 od 3 Oczko
i stąd też 15 jest inaczej bo ją otrzymujemy (9) + (10) + (11) - (7)
Odpowiedz
#5

Dziękuję Kwiatek , możliwe, że poknociłam. Z tą Kapłanką to wiedziałam, że będzie problem. W wolnej chwiluni popatrzę na Śmierć..
Dziękuję raz jeszcze.
Odpowiedz
#6

Nie ma za co Uśmiech Kwiatek
Odpowiedz
#7

Luna, ja jednak zgłupłam totalnie: policzyłam jeszcze raz i na poz. 10 wychodzi mi tym razem 14-Umiarkowanie... Rotfl Chyba jednak odłożę to na jutro... Uśmiech
Odpowiedz
#8

hmm to nie wiem.. może to ja coś źle liczę xD ale policzyłam drugi raz i wychodzi tak samo jak pisałam wyżej xD

1 dzien urodzenia
2 miesiac
3 rok
4 1+2
5 2+3
6 4+5
7 1+5
8 2+6
9 1-2 (zawsze wieksze od mniejszej)
10 3-2
11 9-10
12 4+5+6 lub 7+8 (zawsze wyjdzie tak samo)
13 1+4+6
14 3+5+6
15 9+10+11-7
17 11+6
18 11+8
Odpowiedz
#9

Przecież obie macie to samo policzone, tylko według Luny (nie wiedzieć czemu) karta nr 8 to Śmierć.
Odpowiedz
#10

o kurde ała źle spojrzałam Rotfl 8 to Sprawiedliwośc xD
Odpowiedz
#11

Czyli to, co policzyłam za pierwszym razem jest OK... Głupek
Źle ze mną Rotfl To ta jesień...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości