As kielichów w pytaniu o ciążę
#1

witam, jak uważacie co może oznaczać karta As Kielichów w pytaniu "Czy ta osoba jest w ciąży?"
Odpowiedz
#2

Zgodnie z istotą asów należałoby powiedzieć że wskazuje raczej na możliwoścć zaistnienia, czy tez zawiązania się ciąży, nie zaś na sam fakt, stan bycia w ciązy. Asy dają bowiem szansę, są tak jakby możliwością, dopiero podchwycenie i wykorzystanie tej energii daje możliwość zaistnienia czegoś fizycznie namacalnego.
Wiem jednak że w wielu opisach kartę tę podaje się za przykład kart oznaczających ciążę, niemniej jednak moim zdaniem jest to dopiero szansa. Bezradny

pozdrawiam Oczko
Odpowiedz
#3

Według mnie ta osoba może byc w ciązy i bedzie to dziewczynka.
Odpowiedz
#4

A nie predzej As kijow?Uśmiech

Karty to podpowiedz, nie wyrocznia.
Odpowiedz
#5

Kumczo napisał(a):Według mnie ta osoba może byc w ciązy i bedzie to dziewczynka.

Też tak myślę, a że dziewczynka to nie wiedziałam.

Solaris napisał(a):A nie predzej As kijow?Uśmiech

Dla mnie raczej nie, to znaczy ja sobie tak tłumaczę:
As Buław- ogień, dynamizm, czyli "robi się dziecko" sia la la... tra la la... ale czy powstanie?
As Pucharów już tam "pływa" cosik. Uśmiech
Odpowiedz
#6

jak dla mnie spokojnie może sygnalizować i to że Pani już jest w ciąży, jak i to, że jest zdrowa, płodna i gotowa na dziecko lub jak to wesoło określają wróżki w ezo.tv "dziecko już idzie do was" Oczko
Odpowiedz
#7

j.w jezeli chodzi o plec to nie wiem.
Odpowiedz
#8

Ze dziewczynka, to pewnie dlatego, bo kielichy to woda- zywiol zenski?
Odpowiedz
#9

Solaris napisał(a):A nie predzej As kijow?Uśmiech
As kijów nie sprawdził mi się jeszcze jako ciąża
Adela napisał(a):Ze dziewczynka, to pewnie dlatego, bo kielichy to woda- zywiol zenski?
Pewnie tak , ale juz mi się sprawdziło u moich kolezanek , ze As kelichów urodziła się im wnuczka Uśmiech
a Głupiec jako chłopiec.
Odpowiedz
#10

A mi as bulaw pokazal ciaze, ale nie wiem jakiej plci, bo kolezanka ciaze usunela. Smutny
Odpowiedz
#11

Wg mnie As Pucharów wskazuje na ogromne pragnienie zajścia w ciążę, ewentualnie lęk osoby jeśli się tego właśnie obawia.
Z Asów na ciążę widzę Asa Denarów jako zagnieżdzenie się jajeczka już na stałe w swoim domku, to już jest pewność, że sobie wzrasta i ma doskonałe ku temu warunki.
Oczywiście jest to odpowiedż na jedną kartę, bo jeśli był rozkład to i As Puch z innymi może ciążę sugerować.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości