Nowy rok numerologiczny - rytuał
#1

We wrześniu zmienią się nam lata numerologiczne (16.09 o godz 4.12 rano). Jest to dośc magiczny czas, podczas którego, tak jak z resztą w czasie nowego roku kalendarzowego, zagwarantować można sobie w magiczny sposób to, czego życzylibyśmy sobie mieć dostatek w roku kolejnym.

Słyszałem gdzieś (i uskuteczniałem rok temu), że w momencie zmiany roku numerologicznego, dobrze jest mieć przy sobie jakieś banknoty, w ręku lub przy ciele, stanika nie nosze ale niby też działa Głupek W zeszłym roku dodałem jeszcze do tego taką małą przyjemną sprawę, a mianowicie rozrzuciłem kilka stówek na łóżko i "spałem" na pieniądzach Rotfl hehehhe wiecie jakie fajne uczucie podrzucać kasę nad siebie i być w jej deszczu Ok Dodam że w tym roku udało mi się zmienić pracę na lepszą, a na 2 dzień znalazłem na parkingu 150 zł (akurat na książkę na którą nie miałem wtedy przeznaczonej kasy) więc w tym roku powtórzę wizualizację. Polecam.

Aha paliłem też w tym momencie jakąś świeczkę ale tylko na ten moment, czyli z 5 minut.

Znacie może jeszcze jakieś zwyczaje, czy sposoby na zaczarowanie pozytywne nowego roku Prosi

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2

fajne Sławek, dzięki Uśmiech
Odpowiedz
#3

Może wreszcie przyjdą do mnie pieniążki jak nie zapomnę tego zrobićUśmiech
Odpowiedz
#4

Sławku ja nic nie znam, ale jak coś znajdę to dam znać.
Dzięki za to Wypróbuję w tym roku Tak Kwiatek
Odpowiedz
#5

Bardzo fajna sprawa i muszę powiedzieć że działa- sama tak robiłam-no może nie dosłownie tak samo,ale podobnie. Ja banknoty podłożyłam pod prześcieradło i spałam na nich Uśmiech

Ważne: pieniądze muszą być właśne nie pożyczone ,czyste prześcieradło i pościel Tak

powodzenia Buźki
Odpowiedz
#6

Sławku, a napisz mi jeszcze czy ta świeczka ma się wypalić do końca i czy pamiętasz może czy biała jakiegoś innego koloru?
Odpowiedz
#7

Irving napisał(a):Sławku, a napisz mi jeszcze czy ta świeczka ma się wypalić do końca i czy pamiętasz może czy biała jakiegoś innego koloru?

Ja zapaliłem świecę taką jaką miałem, czyli akurat z wosku naturalnego (żółtą) i to tylko na chwilkę, na 5 minut, czyli na czas zmiany tych lat numerologicznych, potem zgasiłem. W tym roku nawet nie wiem czy zapalę, raczej wsadzę pieniądze pod prześcieradło bo to w nocyOczko Tak więc śpijmy wszyscy na pieniądzach hehehhehe ful wypas Rotfl
Odpowiedz
#8

Dziękuję ślicznie za odpowiedź Buźki
Odpowiedz
#9

U nas caaaaały dom dziś portfele na łóżka zamienia;P
Odpowiedz
#10

hi hi Ja myślę, czy można by coś jeszcze oprócz kasy włożyć pod pierzynkę? Tylko nie wiem czy to już nie będzie przekombinowanie.
Odpowiedz
#11

No to dzis wszyscy śpią na pieniądzach Ok Rotfl
Apropo tak w ogóle dużo tego trzeba? Pytam, bo nie wiem czy iść do bankomatu Myśli
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości