3 denarów
#1

Karta Tarota 3 denarów (monet)

Kolejno: Tarot Marsylski, Oswald Wirth, Rider Waite

   

Z tej grafiki można korzystać tylko pod warunkiem podania źródła.
Odpowiedz
#2

Karta wskazuje na wypełnienie zadania do końca, uzyskanie ważnego stopnia, wyróżnienie, awans. Trójka denarów to również szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności. Może oznaczać również dobrze zdany egzamin, test umiejętności, wejście na wyższy szczebel zawodowy lub naukowy. Nasze talenty zostały zauważone i docenione, albo mamy wspaniałą okazję, by je zaprezentować. To także dobra karta dla osób, które przygotowują się do egzaminów, jest wielka szansa, że zostaną pomyślnie zdane.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.magiakart.pl/trojka_denarow,lk,29,ls,63,li,102.html">http://www.magiakart.pl/trojka_denarow, ... i,102.html</a><!-- m -->
Odpowiedz
#3

3 Denarów
=====================================
- jest to ewidentnie trójka dotykająca pracy. Nie tylko chodzi tu o wykonanie pracy na poziomie zarabiania pieniędzy. Jest to zaangażowanie się w twórczy akt realizacji na poziomie materii. Czyli praca ta może być równie pracą niekoniecznie przynosząca nam zarobek ale powodująca , że przestrzeń materialna wokół nas nabiera takiego kształtu jaki my byśmy chcieli żeby miała.
Jest to pierwsza wibracja czyniąca kreacje materii zgodnie z jakimś założeniem. Jest to materializacja idei wszechświata. Ponieważ my cały czas jeszcze te trójki mamy w tym wysokim trójkącie na poziomie drzewa życia to jest to cos o czym mówi Deziderata. – „szanuj swoja prace , bo to jest najlepsze co masz na tej ziemi.” Człowiek , który nie może się realizować w twórczym akcie samorealizacji tak naprawdę jest człowiekiem, który traci poczucie własnej wartości.
3 Denarów mówi o tym, że realizujemy, realizujemy swój projekt lub realizujemy czyjś projekt. Ale jest to nasza aktywność na poziomie sfery fizycznej.

- 3 Denarów – będzie przychodziła do pracy , zbierała pomysły na dany dzień i będzie albo wchodziła w samodzielna ich realizację albo będzie powoływała, przywoływała innych do tego, żeby sprawdzili czy taka forma, taka koncepcja zrealizowania ogólnie przyjętych założeń jest zgodna z oczekiwaniami.

- 3 Denarów w związku będzie tworzyła tzw. Plan. Pt. „ za miesiąc pomalujemy np. ścianę na zielono , kanapę postawimy pod oknem czyli 3 denarów będzie aktywnie ten związek formowała w tym akcie stwarzania

-----------------------------------

3 Denarów

- wskazuje na duże zaangażowanie

- wyraża wieloźródłowość ( nie tylko praca ale prace)
- praca na zlecenie

- Jest sukces zawodowy poprzez tworzenie nowego miejsca pracy

-----------------------------------------------------------------------------------

3 denarów w rozkładach

W domach
3 Denarów – ( ósmy dom)
- trzy źródła dochodu

-----------------------------------------------------------------------------------

partnerski

a jako karta wspólna w partnerskim?

- jeden pracuje dwóch leżyUśmiech , znaczy trójkącik
- osoba nie jest jedynym odbiorca sygnałów
--------------------------------------------------------------------------------------

Krzyż

3 Denary – w przeszkodzie

- mówi o nowym miejscu pracy

( oprac. wg. programów Danuty)
Odpowiedz
#4

3 Denarow,czyli...Daj sie zauwazyc...Bardzo czesto ta trojka mowi iz ktos dostrzeze nasz talent,ktos nas doceni,
super karta dla poszukujacych pracy,opis moj tej karty jest podyktowany moim doswiadczeniem
Odpowiedz
#5

Mi ostatnio 3 denarów pokazała bardzo żmudną i ciężką prace w odkręcaniu pewnego przedsięwzięcia. Przy wypełnianiu formularzu pomyliłam się i potem trochę mi zajęło dojście do tego co źle zrobiłam i naprawienie pomyłki. Ile przy tym nerwów było.. brr
Odpowiedz
#6

Przyporządkowana karta jest Marsowi w Koziorożcu
Mars - dla mnie mars nawet swym symbolem przypomina strzykawkę którą chciałoby się gdzieś wbić :orcs-buttshake: no i ja tą planetę tak postrzegam, jako strzykawkę z adrenaliną, dodaje energii, zmusza do działania i popycha do aktywności, bo trzeba w jakiś sposób tą energie rozładować.
Koziorożec - to najbardziej praktyczny, rzeczowy i ułożony znak, w moich oczach jest takim pracusiem siedzącym w swej parcowni i tworzący różne rękodzieła, taki Gapetto.

Kiedy jednak ułozony i często powolny czeladnik odnajdzie magiczną strzykawkę z energią, nie zachowa się bezmyślnie i nie wstrzyknie sobie całości na raz, lecz będzie po trochu wstrzykiwał sobie mocy, bo jako doświadczony człowiek wie że co nagle to po diable, że i tak nawet mając sił 1000 ludzi, nie rozdwoi się i nie zrobi wszystkiego na raz, trzeba działać po kolei... No i nasz Gapetto postanawia wykonać swojego Pinokia... Koziorożce jak wiemy nie są super towarzyskie, raczej jak ten Gapetto denerwuje ich zgiełk i hałas, dlatego postanawia wykonać sobie towarzysza stworzonego przez siebie na swoją miarę. Układa plan i dzięki energii, którą może sobie w chwilach słabości wstrzyknąć, trzyma się go i nie zaniecha swych działań. Powoli ale do przodu. Może i jest to pracocholizm, bo całą energie pokłada w swój cel, ale dzięki temu jest efektywny, ma ambicje. Osiąga dzięki temu swój cel!

Pozdrawiam Kwiatek
Odpowiedz
#7

Kiedy widzę 3 denarów w układzie to pierwsze skojarzenie, które przychodzi mi na myśl z tą kartą to cierpliwość. To czego chcę lub pragnę jest wprawdzie do osiągniecia, ale nie będzie żadnego prezentu od losu. Nic mi z nieba nie skapnie. Na sukces będę musiała sumiennie pracować i to właśnie od mojej sumienności, czy pracowitości w dużej mierze będzie zależeć finalny wynik.
Odpowiedz
#8

Trójka denarów
Lubi ruch i zmienność, rozpoczynanie nowych przedsięwzięć i realizowanie nawet najbardziej zwariowanych pomysłów. Towarzyszyła pierwszym pionierom w Ameryce, których głód ziemi i posiadania gnał na Dziki Zachód i pomagała im kolonizować te tereny. Nie boi się żadnej pracy pod warunkiem, że nie będzie nudna i monotonna. Pociągają ją te dziedziny, w których pozostało jeszcze dużo do odkrycia i zrobienia. Na pewno nie jest dla niej interesujące robienie pieniędzy na przedsięwzięciach, które są już doskonale znane i nie można wnieść do nich nic nowego. Natomiast bywa bardzo wytrwała, jeśli chcę coś udowodnić. Znajdziesz ją przy wszelkich pracach związanych z ziemią, rolnictwem, górnictwem, poszukiwaniem bogactw naturalnych. Pozwala odnieść sukces tym, którzy nie poddają się i walczą do końca, przy czym bardzo często jest to walka z samym sobą, zmęczeniem, zniechęceniem i brakiem wiary w siebie. Wielu już przegrało, ale ten, kto odniósł zwycięstwo dzięki niej osiągnął kolosalny sukces i mógł cieszyć się nim do końca życia, choć bardzo rzadko to robił, bo trójka denarów popycha do następnych przedsięwzięć i prac.
A.Chrzanowska
Odpowiedz
#9

Trójka wskazuje również by coś tworząc nie być totalną Zosią-samosią Oczko
Odpowiedz
#10

Generalnie karta koloru monet dotyczy zwykle ciała fizycznego, naszych instynktów, pracy, pieniędzy i poczucia bezpieczeństwa. Trójka reprezentuje wzrost i rozwój na planie fizycznym. Twoje pytanie jest bardzo ogólne, a na takie istnieje mnóstwo odpowiedzi. Myślę, że bardziej celowe byłoby zastanowienie się nad każdym przypadkiem pojawienia się tej karty w kontekście pytania, czy pozycji w rozkładzie. Karta może dla Ciebie oznaczać lekcję życiową i jej przesłanie może być upomnieniem za nie przykładanie się do pracy, brak zaangażowania w to co robisz. Może to dotyczyć nie tylko pracy zawodowej, ale także lekceważenia własnego zdrowia.
Czasem pojawianie się karty to potwierdzenie bycia na właściwej drodze, pewna pochwała. Dotyczyć to może w takim wypadku właściwego startu jakiegoś projektu i przypomina o potrzebie dalszego wysiłku, aby nie stracić zainwestowanego czasu. Może karta pojawiła się, gdyż rozpoznajesz duchowe aspekty pracy jako takiej, może materialne i zdrowotne warunki Twojego życia poprawiają się.
Zadaj sobie parę pytań związanych z tematyką tej karty, a któreś z nich spowoduje z pewnością emocje, jakiś rezonans w duszy, w sercu lub w myślach. W ten sposób się rozpoznaje czego dotyczy karta.
Jak potrafisz pracować z innymi?
Nad czym pracujesz?
Jaki masz cel?
Jakie masz umiejętności, jakich potrzebujesz?
Czy masz wolę przetrwania, poradzenia sobie?
W jaki sposób odbierasz czyjąś krytykę na temat Twojej pracy?
W jaki sposób krytykujesz innych za to co robią?
Odpowiedz
#11

A moze po prostu oczyść karty nad płomieniem, odpocznij od nich na jakiś czas - moze po prostu karty celowo nie grają bo jest jakies zaburzenie w tobie dookola ciebie...?
Odpowiedz
#12

Witaj! Zaznaczam na wstępie, ze nie chce Cię ani straszyć, ani nic indukować. U mnie trojka denarów w rozkładach bardzo często ukazuje trójkąt. Uśmiech
Odpowiedz
#13

Bardzo często karty usiłują coś nam przekazać. To najczęściej informacje z podświadomości. Jeśli ignorujemy to pojawia się ponownie. Czy chodzi o wróżby dla Ciebie, czy także pojawia się ta karta w rozdaniach dla innych. Zacznij od stwierdzenia czego dotyczyły rozkłady, pytania do kart. To będzie jakiś trop rozszyfrowania powodów.
Odpowiedz
#14

Jest taki fajny rozkład na "wytłumaczenie" karty...
1
3 X 4
2


Gdzie:
1 TAK (co za tym przemawia, jaki w tym cel, jakie powiązania)
2 NIE (CO nie, gdzie brak powiązań)
3 PRZYCZYNA (powód w tle)
4 EFEKT (prawdopodobny rezultat, intencja,pożytek)
X karta, która tłumaczymy

Jeśli chcesz wiedzieć DLACZEGO pytanie, karta się pojawiły 1-3-2-4
Jeśli DLACZEGO 1-4-2-3

Może się przyda.... Myśli
Odpowiedz
#15

Goyu bardzo przydatny rozklad. Dziekuje.Nie znalam go jeszcze.
Odpowiedz
#16

Jako karta dnia:
Dzisiaj masz szansę zakończyć z dotychczasową rutyną lub uwolnić się od niej, żeby przejść na wyższy poziom. Jeśli czeka Cię egzamin, nie obawiaj się - wylosowałeś dobrą kartę. Jeśli już pracujesz, to może ona zapowiadać awans. Możliwe też, że przyszedł czas, kiedy będziesz wybierać profesję lub partnera, rozwiązywał problemy życiowe, robił pożądek w sprawach finansowych lub zdobywał nowe kwalifikacje - nie ważne. Przede wszystkim najpierw musisz pozbyć się odłamków z przeszłości, które mogą stać się przeszkodą w dalszej drodze, zburzyć dotychczasowe status qo i wejść na nowa drogę.

Jako dobra rada:
Zakończ stare zajęcia i przejdź na nowy, wyższy poziom.

Jako ostrzeżenie:
Nie uważaj siebie za największego z mistrzów.


Hajo Banzhaf - Klucze do tarota
Odpowiedz
#17

Jako karta dnia - nie było mowy o żadnej rutynie. W tym dniu wyjechałam na wycieczkę, znalazłam pieniądze - baardzo niewiele. Otrzymałam też niespodziewaną gotówkę jako premia Uśmiech
Odpowiedz
#18

W sprawach osobistych/uczuciowych - wyjaśnianie, uzasadnianie swojego stanowiska, doprowadzanie spraw do końca - skutecznie.
Odpowiedz
#19

3 Monet pokazuje mi prace u kogoś..... Uśmiech czyli mam nad sobą szefa

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#20

To ktoś trzeci w danej sprawie, ktoś kto na nią wpływa lub wpłnie Kotek
Odpowiedz
#21

Tego problemu nie przeskoczysz, nie uciekniesz, nie zrobisz czegoś po łepkach, nie wykręcisz się zwalając na kogoś innego, trzeba będzie się natrudzić, wykazać cierpliwością, dokładnością, umiejętnością ... bez pracy nie ma kołaczy ...
Odpowiedz
#22

W pytaniach o zdradę, daje odpowiedź potwierdzającą.
Pachnie od niej zdradą na kilometr Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości