Pytanie o rodzaj karmy...
#1

Szacowni Numerolodzy mam pytanie...
Wrzucamy tutaj tabelki przesycone cyframi...okazuje się ze u niektórych istnieje powiązanie karmiczne...
O Wspólnej Drodze Zycia można poczytać...jeśli to związek karmiczny i wyjaśnić...
Ale jeżeli karma, powiązanie karmiczne, wynika z tego ze Pierwszy Punkt Zwrotny jednej osoby jest równy Drodze Zycia drugiej osoby pozostającej z nią w związku karmicznym to co to oznacza?
Jaki to jest rodzaj karmy do przepracowania? O co tu właściwie chodzi?
Pytam bo mam w życiu z kimś taka relacje i nigdzie się nie doczytałam co to oznacza. Moze ktoś posłuży swoja wiedza albo linkiem do wyjaśnienia?
Rozkminiam teraz duzo bo na chorobowym jestem... Oczko
Pozdrawiam Was serdecznie
Odpowiedz
#2

Podbijam temat o pytanie na temat relacji karmicznych. Czasami zdarzają się pary , które mają karmę do odpracowania. Z jakimi lekcjami lkarmicznymi spotkaliście się w partnerstwie i jak sobie z tym poradziliście?
Odpowiedz
#3

Ja spotkałem raz się z klientką, która była w relacji karmiczne. Generalnie tyle co ja wiem to oni muszą to przepracować razem. Może np. Być tak, że nie czują się w związku, czy im nie wychodzi Ale to właśnie oni muszą przepracować w tym życiu. Jednym słowem jest to związek bez względu na to jak ma wyglądać.
Odpowiedz
#4

Wyczytałeś to w kartach , jak mają odpracować karmę? Co konkretnie powinni zrobić aby uzdrowić tę relację?
Odpowiedz
#5

Bardziej to wyszło mi z numerologi jako związek karmiczny. Odpracować można różnie. Może być jakaś wspólna współpraca, opieka nad osobą, okazywanie wsparcia w trudnych sytuacjach. Ja rozumiem to tak, że w poprzednim wcieleniu skrzywdziliśmy daną osobę i teraz musimy to odpracować, takie zadośćuczynienie.
Odpowiedz
#6

Karma to akcja
 Robisz coś świadomie,ale "odpracowujesz" to co zrobiłeś w "poprzednich wcieleniach". Kwiatek
Odpowiedz
#7

Moje pytanie jest inne, chodzi mi o przykłady odpracowania karmy, o to co mamy w danym związku przepracować? Konkretnie.
Odpowiedz
#8

Możemy szukać i wyrzucać po kamyczku z wózka który ciągniemy za sobą. Możemy też zdać sobie sprawę z tego, że żyjemy tu i teraz i nie musimy tego wózka ciągnąć.
Tu chodzi o zdanie sobie sprawy z tego, że mamy podejmować działania które wynikają z potrzeby danej sytuacji a nie jakiś programów z przeszłości.
Odpowiedz
#9

Jak poznac czy jakis zwiazek byl karmiczny i co mamy do przepracowania w danym wcieleniu?
Odpowiedz
#10

Hej to znowu ja.
Nie ma odpowiedzi a szkoda. Tyle mówi się o tej karmie...myślałam ze można to jakoś konkretnie określić.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości