Filmy, filmiki i zdjęcia z netu (YouTube itp.)
#1

Proponuję temat, gdzie można przedstawić wszystko co śmieszy, denerwuje, smuci lub ogólnie chcemy to pokazać.
Odpowiedz
#2

taka nerwowa noworoczna perełka z Timem Rothem

4 pokoje najlepsza scena

no i pamietaj- nie graj w szachy z gołębiem
Odpowiedz
#3

Monty Python - Always Look on the Bright Side of Life
Odpowiedz
#4

a mnie poruszyło to ... prawie do łez  Rotfl  Rotfl  Rotfl

Poniedziałek - Do Pracy
Odpowiedz
#5

Kasiu to są 2 wersje tego       

Tak idziesz do pracy w poniedzialek i wychodzisz w piatek
Odpowiedz
#6

A ja mam wrażenie, że ten niedźwiadek ma uszkodzone łapki i dlatego nie moze chodzić...
i wcale to nie byłoby do śmiechu...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#7

wiesz Krysiu, ze tez tak pomyslalam albo, ze juz jest bliski wycienczenia Smutny
Odpowiedz
#8

a ja myslę, że kamerzysta upoił go najpierw alkoholem albo innym dziadostwem  Paluszkiem

no ale ten jest poruszający .. się misiu!  Kwiatek


This Polar Bear sure can Dance

Buźki  Buźki  Buźki
Odpowiedz
#9

a to już ostatni ... nawiązanie tematyczne do Bali i zwierzaków ...
przepraszam, że trochę drastyczne ... ale to narodziny słoniątka ...  poruszyło mnie bardzo!  Oklaski

Zoo Elephant giving birth - Meet the Elephant Whisperer
Odpowiedz
#10

Mnie irytuje -
[Obrazek: 1336682907_by_gici0r_600.jpg]
Ja rozumię, że ktoś musi grać role irytujących postaci, małostkowych, samolubnych cwaniaczków czy tępych złośliwców. Ale czy to musi być jedna osoba? Jak zobaczyłam pana w pierwszym odcinku Prawa Agaty, sarialu wreszcie z jakimis ambicjami, zemdliło mnie.... bleeee. Serial bywa, że oglądam, ale w odpowiednich momentach wychodzę do kuchni albo do kibla.
Odpowiedz
#11

Kasha, no pobuczałam się ze wzruszenia i zadziwienia nad mądrością Matki Natury, której ucieleśnieniem stała się ta słonica.... Beczy
Miśka mojego zawołałam, żeby obejrzał - też mu się oczka "spociły"... Tak
Dzięki za umieszczenie tego filmiku Buziak
Libra - czujemy to samo Ok
Na dźwięk nazwiska "Karolak" dostajemy już wysypki Boi się
Odpowiedz
#12

Porusza,smuci i boli.
Odpowiedz
#13

Małgosiu... no ja nie mogę na takie rzeczy patrzeć, pierwszy mój odruch, to wyrwać wszystkie te dzieci z tej "mordowni" i przygarnąć, nakarmić... Szok Bezradny

To ja coś dla zmotoryzowanych

[Obrazek: dowcipne_znkia_drogowe.gif]
Odpowiedz
#14

W tym temacie to chyba będę ciągle ryczeć [Obrazek: placze.gif]
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Apropo tego filmiku z misiem, ktory tu wstawila Kasia. W sumie to ja go jej pokazałam i nawet mi przez myśl nie przeszło,ze temu misiaczkowi może coś się dziać. Patrząc na to sądziłam ,że on sie tak leniwie snuje, aby do przodu. Wiele filmow widziałam z tymi misiami i zawsze coś tam potrafiły śmiesznego odwalić,więc może dlatego. Kurcze teraz zadaliscie mi ćwieka Smutny Sorki jeśli tak odbieracie ten filmik, nie miałam zamiaru manifestować krzywdy zwierząt, jeśli temu miskowi cos jest Bezradny
Odpowiedz
#15

Marika+ napisał(a):Proponuję temat, gdzie można przedstawić wszystko co śmieszy, denerwuje, smuci lub ogólnie chcemy to pokazać.

To, to nic jak się czytało Jacka Piekarę i jego Mordimera Madderdina inkwizytora któremu pomaga Anioł z mieczem - (w świecie tej powieści, a nawet cyklu, Jezus zamiast umrzeć na krzyżu, wyrwał miecz stojącemu obok rzymianinowi i wszystkich wrogów swoich skasował - no czas powiesci to średniowiecze  Uśmiech ) - super - polecam  Uśmiech
*
Ci z Monty Pythona maja rację  Ok
*
I kocham Tomka Karolaka hihi
*
tych ze zwierzątkami wolałam nie oglądać
Odpowiedz
#16

Men in Tights song
Odpowiedz
#17

Marika , czy Cie ta reklama prezerwatywy nowej porusza ?!!! Szok Rotfl Rotfl Ja tam wole bez... Zawstydzony Figielek
Odpowiedz
#18

No u mnie akurat nie ma reklamy prezerwatyw, a jest reklama Vectry Język
Odpowiedz
#19

Rotfl  Rotfl Witaj Mirika ! Buźki  Rotfl  Rotfl  Rotfl



Ewa DEMARCZYK- Grande Valse Brillante - II m -SOPOT 1964- (oldies, black-white) (by LESIO)
Odpowiedz
#20

Witaj Kochana Buźki Kwiatek
Ja nieuchwytna jak wiatr....
Odpowiedz
#21

Widok z lotu ptaka jak narodził się i zmarł huragan Sandy

Odpowiedz
#22

Piękny widok i przerażający zarazem.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości