Regresje- co to właściwie jest???
#1

Witam
Nie wiem czy temat już był , szukałam , ale nie znalazłam Uśmiech
i jeśli wybrałam złe miejsce na ten temat to także przepraszam, ale jeszcze tu się dopiero zapoznaję z tym forum Buźki
Otóż :
Mój mąż obraca się między ludzmi, którzy interesują się dużo numerologią i wrózbami , ludzie ci pomagają sobie w życiu poprzez właśnie jakieś rozmowy z osobami , mającymi takie energie itp...
Ostatnio powiedział mi,że bedzie szedł na tzw regresje... Szok , nie znam sie na tym, nie wiem co to jest a i on nie umiał mi to opowiedzieć , albo nie chciał...
pytałam po co mu to??? odparł , żę ma to mu pomóc w życiu, zeby inaczej traktować ludzi, przyjmowac inaczej to co daje mu życie i takie tam...
boję się , żę to możę zaszkodzic naszemu związkowi , że dowie sie tam czegoś dziwnego i wszystko mu się w głowie poprzewraca , tak, żę wbije sobie coś do głowy ze ja jestem jakas nie dla niego osoba,,, no nie wiem co o tym myśleć, gdyz nie wiem co to jest ta regresja , na czym to polega, po co to komu???
bardzo dziękuję za odpowiedzi Uśmiech
pozdrawiam Papa
Odpowiedz
#2

Regresja czy regresing? Ale pewnie jedno niewiele się od drugiego różni. Ogólnie rzecz biorąc chodzi tu o doszukiwanie się przyczyn problemów życia obecnego w przeszłych wcieleniach. Metoda ta przyjmuje za pewnik istnienie reinkarnacji.
Tu masz link do dość specyficznego środowiska, które w tym "siedzi", włącznie z autorem metody 'regresing':
http://www.cudownyportal.pl/forum/dzial.php?id=15
Odpowiedz
#3

dzięki Safirko za odpowiedz Uśmiech Buźki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości