Portret Irving
#1

02.07.1985
(1) Dzieciństwo        II KAPŁANKA
(2) Wiek średni          VII RYDWAN
(3) Wiek dojrzały      V KAPŁAN
(4) Podświadomość    IX EREMITA
(5) Świadomość        XII WISIELEC
(6) Nadświadomość    XXI ŚWIAT
(7) Misja                  XIV UMIARKOWANIE
(8) Środki do realizacji X KOŁO FORTUNY

(9) Karma (kim byłam) V KAPŁAN
(10) Co robiłam          II KAPŁANKA
(11) Lekcja                III CESARZOWA

(12) Harmonia/komfort II KAPŁAN
(13) Wnętrze              X KOŁO FORTUNY
(14) Na zewnątrz        III CESARZ

(15) Jak odrobić lekcje karmiczne                    IV CESARZ

(17) Komfort karmiczny                                  II KAPŁANKA 
(18) Jak pracować z misją na obecne wcielenie  XIII ŚMIERĆ
Nie mam pojęcia jak to ugryźć Spróbuję sama jakoś to opisać, ale będę wdzięczna za wszelką pomoc Rotfl
Nie ma ktoś do pożyczenia książki z portretem? Naprawdę chcę go sobie opracować, ale za nic w świecie nie wiem jak to zrobić
Odpowiedz
#2

Irwing masz kompletnie zle obliczony portret ,pomylilo ci sie na wielu pozycjach ,np poz:3) powinien byc I Mag ..... poczytaj sobie w dziale: Portret Psychologiczny Tak Hejka
Odpowiedz
#3

Ojej faktycznie Zawstydzony Zawstydzony Nie wiem czemu zsumowałam 3+1 zamiast odjąć 22.
Tak mi się wydawało, że ostatnio wyliczyłam inaczej
Dzięki za info
Odpowiedz
#4

02.07.1985
(1) Dzieciństwo        II KAPŁANKA
(2) Wiek średni          VII RYDWAN
(3) Wiek dojrzały      I MAG
(4) Podświadomość    IX EREMITA
(5) Świadomość        VIII SPRAWIEDLIWOŚĆ
(6) Nadświadomość    XVII GWIAZDA
(7) Misja                  X KOŁO FORTUNY
(8) Środki do realizacji II KAPŁANKA

(9) Karma (kim byłam) V KAPŁAN
(10) Co robiłam          VI KOCHANKOWIE
(11) Lekcja                I MAG

(12) Harmonia/komfort XII WISIELEC
(13) Wnętrze              VI KOCHANKOWIE
(14) Na zewnątrz        IV CESARZ

(15) Jak odrobić lekcje karmiczne                    II KAPŁANKA

(17) Komfort karmiczny                                  VIII KSIĘŻYC 
(18) Jak pracować z misją na obecne wcielenie  III CESARZOWA


Przepraszam za wcześniejsze błędy
Wystarczyło się pomylić w jednym miejscu, a później się sypie 
Czy teraz mogę prosić o pomoc w opracowaniu profilu?
Odpowiedz
#5

Jaki tu spokój na na na Nic się nie dzieje na na na
Sylwia dzięki, za opis na pw Buźki Przekonałam się, że nie kupię książki, która jest na jakiś temat, a opisuje go tylko po części, ale wiem, że jest już 2 część "portretu..." na cd. Czy ktoś go może ma? Czy jest tam portret opisany w całości czy też tylko wyrywkowo.
Odpowiedz
#6

Dobra spróbuję cokolwiek, ale o portrecie nadal wiem tyle co nic, a właściwie nie wiem nic. I pewnie za chwilkę spalę się ze wstydu (na stosie), ale coś mi się ta Kapłanka 3 razy zdarzyła więc wydaje mi się, że w życiu powinnam rozwijać swoją intuicję i nią się kierować. Bezradny Nie będę ściemniać, że cokolwiek z tego rozumiem Zły Jak wy to robicoie, ja tylko umiałąm wyliczyć portret i na tym stanęło Nerwus Jestem na siebie wściekła. Może ktoś pomoże Cokolwiek Prosi
Odpowiedz
#7

Irving napisał(a):Przekonałam się, że nie kupię książki, która jest na jakiś temat, a opisuje go tylko po części, ale wiem, że jest już 2 część "portretu..." na cd. Czy ktoś go może ma? Czy jest tam portret opisany w całości czy też tylko wyrywkowo.
Jeśli chcesz się nauczyć interpretować Portret polecam Ci jednak kupienie tej książki, plus jeszcze "Tarot.Podstawy" tej samej autorki, gdzie opisane jest prognostyczne i psychologiczne znaczenie kart.
W "Tarotowym Portrecie Psychologicznym" wbrew pozorom jest bardzo dużo informacji na temat Portretu, znaczenie kart na opisanych pozycjach często można wykorzystać przy interpretacji innych pozycji, które nie zostały opisane w książce. Nie jest to książka dla osób zaczynających przygodę z Tarotem. Aby w sposób prawidłowy zinterpretować Portret konieczne jest uzyskanie jak największej wiedzy na temat WA, książka wtedy w zupełności wystarcza.

Zawsze, gdy ktoś pisze o tym, że Portret w książce nie jest opisany w całości zastanawiam się jak miałaby taka książka (opisująca w całości) wyglądać. Portret jest jak rozkład z kart. W jednym roku można uzyskać takich rozkładów (Portretów) 264. W jednym roku, czyli pozycja nr 3 jest identyczna we wszystkich tych Portretach. Jeśli ktoś chciałby opisać wszystkie możliwe kombinacje dat, musiałby opisać 5808 Portretów. Ta liczba jest jeszcze zwiększona poprzez wielość możliwych realizacji kart na poszczególnych pozycjach i ich połączeń.
Odpowiedz
#8

Dziękuję Gosiu Masz rację ja ostatnio troszkę za łatwo się irytuję. Dzięki za polecenie zapoluję na te książki jak się znajdzie jakaś kasa Buźki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości