Astrologia dla początkujacych ;)
#1

Moi Drodzy,

jakis czas temu zaczęłam interesować sie astrologią, zaczęlam w sensie, że zaczęłam czytać książki na jej temat ponieważ wdaje mi się dzidziną niezwykłą. Zaczęłam od "Mandali życia". lektura ciekawa choć momentami mam wrażenie, że moja mina przy czytaniu wygląda jak tęskniaca za rozumem.
Moze ktoś z was ma jakieś sugestie dotyczące książek,
oczywiście wime, że w necie jest mnóstwo informacji na ten temat, jednak ja chciałabym zasięgnąć informacji od kogoś kto już szedł "tą drogą" i moze cos polecić, ponieważ juz zweryfikował niektóre pozycje,

będę ogromnie wdzieczna , a nawet dzwiecznaOczko)

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.
Odpowiedz
#2

Proponuje zaczac od przeczesania serwisu i artykulow na <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.Taraka.pl">www.Taraka.pl</a><!-- w --> redagowanego przez Wojciecha Jozwiaka....Jest to serwis platny ale niewielkie pieniadze zwroca sie po stokroc bo jest to nauczyciel z zawodu i wspaniale przedstawia podstawy zagadnienia...Osobiscie wiele z niego skorzystalem...

Uśmiech

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#3

Ale z tego , co wiem, astrologia w/g Jóźwiaka jest mocno przez niego udoskonalona np nie ma domów, więc nie wiem, czy to dobry pomysł Bezradny . Zaznaczam, że tylko gdybam, bo jestem laikiem...
MUśmiech
Odpowiedz
#4

Dziękuje bardzo za porady Kwiatek

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości