Mars w Baranie
#1

Był już Merkury w Baranie, a ja mam w Baranie Marsa. To ci dopiero połączenie Boi się
Może ktoś napisze coś o tym Prosi
MUśmiech
Odpowiedz
#2

Cechuje Cię pewność siebie, niezależność i spontaniczność zachowań. Jesteś osobą bezpośrednią, odważną i przedsiębiorczą. Niechętnie podporządkowujesz się panującym zasadom, lubisz czuć się swobodnie i rywalizować. Swojego zdania potrafisz bronić gwałtownie i z pasją, czasem wybuchając gniewem. Łatwo zapalasz się entuzjazmem, śpieszysz się i nie liczysz z własnymi siłami. Niestety często jest to słomiany zapał i Twój entuzjazm nie trwa długo.

Przeprowadzasz swoją wolę w sposób nie znoszący sprzeciwu, czasem szorstki. Narzucasz innym swoje opinie, lubisz, by jasno opowiedzieli się po którejś ze stron. Zwalczasz próby sprzeciwu nawet w drobnych, codziennych sprawach. Często przejmujesz inicjatywę.

Szukaj pracy, która zapewni Ci ciągłą aktywność i niezależność. Masz jednak problem z doprowadzaniem spraw do końca. Lubisz współzawodnictwo i potwierdzanie własnej wartości, co może przydać Ci się w zawodach związanych ze sportem, gdzie można sprawdzić siłę i odwagę.

Kobieta: mężczyźni w Twoim życiu odgrywają dużą rolę i Twoje relacje z nimi są bardzo namiętne. Lubisz kierować swoim partnerem i oczekujesz, by dotrzymywał Ci kroku w tym co robisz. Podobają Ci się dzielni poszukiwacze przygód, ludzie odważni i śmiali. Możliwe, że Twój ideał to mężczyzna w mundurze.

Mężczyzna: lubisz kiedy coś się dzieje, w miłości fascynuje Cię gra i zdobywanie kobiety. Wobec kobiety potrafisz być zaborczy, zazdrosny i mieć napady złości, zupełnie jak dziecko.

żródło: internet
Odpowiedz
#3

Dzięki, Edytko, coś w tym jest... Bezradny
MUśmiech
Odpowiedz
#4

Ja mam dużo znajomych z Marsem w Baranie. Wulkany energii,czasem nawet nadpobudliwi. Chcą być wszędzie pierwsze, bardzo entuzjastyczne (choć faktycznie słomiany zapał często występuje - kumpel po raz N-ty zaczyna studia na innym kierunku i wydziale). Charakterystyczna jest chyba właśnie ta energiczność,witalność, spontaniczność i pionierstwo. Ten Mars jest dość wyrazisty, bo przebija nawet ich spokojny znak zodiaku -a przynajmniej na tak wczesnym etapie życia jak szkoła średnia i burza hormonów przebijał (z mojego rocznika sporo Raków ma tego Marsa w Baranie i trzeba mieć dużą wprawę aby zgadnąć, że to Rak a nie jakiś Baran). To tylko moje takie luźne obserwacje.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości