29 września - święto Archaniołów
#1

29 WRZEŚNIA--ŚWIĘTO TRZECH ARCHANIOŁÓW-MICHAŁA,RAFAŁA I GABRIELA.

RYTUAŁ DO ARCHANIOŁÓW:

Potrzebne są:
-3 filoletowe świece
-białe kwiaty,np 3 białe lilie-są to ulubione kwiaty aniołów
Należy wybrać 1 intencję,w jakiej chcemy zrobić rytuał:zdrowie,uczucia albo finanse.


Kwiaty ustawiamy na stole,lub gdzieś gdzie nie będą nam przeszkadzać,a tylko uprzyjemnią nam widok.
Odprężamy się,koncentrujemy.
Na swiecach grawerujemy swoje imie,nazwisko,datę urodzenia i intencje.
Uczucia--Odcinam się od wszelkich negatywnych związków uczuciowych i partnerskich w moim zyciu.
Finanse--Odcinam się od wszelkich problemów finansowych,długów i jakichkolwiek strat w moim zyciu.
Zdrowie--Odcinam się od ..takiej i takiej choroby,złego samopoczucia,blokad.

ARCHANIOŁ MICHAŁ
Smarujemy swiece oliwą i zapalamy pierwszą dla Archanioła Michała,mówiąc:
-Zapalam świecę dla Archanioła Michała w intencji odcięcia od negatywnych związków uczuciowych i partnerskich w moim zyciu.Niech tak się stanie a więc tak jest.-lub
-Zapalam swiecę dla Archanioła Michała w intencji odcięcia się od wszelkich problemów finansowych.Niech tak się stanie a więc tak jest-lub
-Zapalam świecę dla Archanioła Michała w intencji odcięcia od wszelkich problemów zdrowotnych.Niech tak się stanie a więc tak jest-
Następnie wzywamy Archanioła Michała mówiąc:
-Proszę Cię Archaniele Michale o odcięcie wszystkich negatywnych związków,energii,problemów uczuciowych,problemów z samotnością lub innych negatywnych rzeczy z mojego życia.Niech tak się stanie a więc tak jest.-lub stosowną formułkę dotyczącą innej sfery,w zależności kto jaką wybrał.
Łączymy się z energią Archanioła.Możemy Go sobie wyobrazić stojącego za nami,i wizualizować jak raz na zawsze odcina mieczem wszystkie tendencje do wchodzenia w negatywne toksyczne związki.Problemy finansowe bądź zdrowotne.
Wizualizować należy tak długo,aż wszystko zostanie odcięte.
Następnie dziękujemy Archaniołowi mówiąc
-Archaniele Michale,dziękuje Ci że jestem we wspaniałym związku,jestem szczęśliwa,kocham i jestem kochana-lub
-Dziękuję,że mam dobrą pracę i mam zawsze nadmiar swoich własnych pieniędzy-lub
-że jestem zdrowa na ciele i duszy.-w zależności kto jaką wybrał sferę.

ARCHANIOŁ RAFAŁ

Drugą świecę przeznaczamy dla Archanioła Rafała.
Grawerujemy na świecy swoje imię,nazwisko i datę urodzenia oraz intencje-
Uczucia--Uzdrowienie mojego zycia uczuciowego,moich relacji,związków.
Zdrowie--Uzdrowienie ciała fizycznego i psychicznego.
Finanse--Uzdrowienie moich finansów.
Smarujemy świecę oliwą i zapalamy ja,mówiąc:
-Proszę Cię Archaniele Rafale o uzdrowienie moich relacji uczuciowych i aby pojawił się w moim życiu partner najlepszy dla mnie.Niech tak się stanie,a więc tak jest.-lub prośba odpowiednia do naszej intencji.
Zamykamy oczy i wzywamy Archanioła Rafała by przybył do naszego zycia i pomógł uzdrowić daną kwestię.
Wizualizujemy sobie znów,że Archanioł Rafał stoi za nami i rozświetla swym potężnym zielonym swiatłem nas,naszą aurę i wszystko co nas w życiu spotkało.
Na końcu dziękujemy za przybycie i uzdrowienie danej kwestii naszego zycia.


ARCHANIOŁ GABRIEL

Trzecią swiecę przeznaczamy dla Archanioła Gabriela.
Grawerujemy na swiecy swoje imię,nazwisko i datę urodzenia oraz piszemy:
-Jestem w satysfakcjonującym mnie,pełnym wzajemności związku-lub
-Jestem w pełni zdrowa-lub
-Jestem osobą bogatą,niezależną finansowo,posiadam zawsze nadmiar swoich pieniedzy.
Smarujemy swiecę oliwą i zapalamy ją mówiąc:
-Archaniele Gabrielu proszę Cię,żebyś zaniósł moją modlitwę i zesłał mi łaskę i błogosławieństwo od najwyższego Boga.Niech tak się stanie a więc tak jest.-
Wzywamy Archanioła mówiąc:
-Wzywam Cię Archaniele Gabrielu i proszę o pomoc w zaniesieniu i wysłuchaniu mojej prośby i o błogosławieństwo od Najwyższego Boga na moje zycie.-
Nastepnie wizualizujemy jak z nieba spływa na nas energia błogosławieństwa na dalsze życie i pozostajemy w tej energii tak długo jak tylko możemy i ją czujemy.
Na koniec dziekujemy Archaniołowi Gabrielowi za wysłuchanie naszej prośby oraz za wszelkie błogosławieństwa,którymi zostaliśmy obdarzeni.

Świece wypalają się do końca,to co po nich zostanie zbieramy i zakopujemy w ziemi.
Pamiętajmy o podziekowaniu za pomoc wszystkim Archaniołom.


wg.Magdaleny Rutkowskiej
Odpowiedz
#2

Oksana napisał(a):29 WRZEŚNIA--ŚWIĘTO TRZECH ARCHANIOŁÓW-MICHAŁA,RAFAŁA I GABRIELA.

RYTUAŁ DO ARCHANIOŁÓW:

Potrzebne są:
-3 filoletowe świece
-białe kwiaty,np 3 białe lilie-są to ulubione kwiaty aniołów.....................
he, he, aż sprawdziłam czy to aby dzisiaj ten 29 jest
Nie ma co! Trzeba mi do łóżka i będę ich prosić o zdrowie - a już zwłaszcza - psychiczne hihi
Ps.
jeszcze trochę czasu mam 8-)
Odpowiedz
#3

Trzy imiona Opieki Bożej - Święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
Obchodzone 29 września święto Archaniołów, jest pamiątką konsekracji rzymskiej bazyliki poświęconej św. Michałowi, a imiona wymienionych podczas tego święta Archaniołów są zaczerpnięte z Biblii.

Michał, którego objawienie jest opisane w Księdze Daniela i Apokalipsie, przypomina o transcendencji jedynego, prawdziwego Boga, a imię jego znaczy: „Któż jest jak Bóg?”.
Imię Gabriel, który zwiastuje Danielowi, a potem Maryi, w jaki sposób Bóg zbawi swój lud oznacza „Bóg jest mocny”.
Rafał znaczy Bóg uzdrawia i w Księdze Tobiasza jest wyznaczony młodemu Tobiaszowi, by poprzez swoje wstawiennictwo objawił ojcowską Opatrzność Boga, która dosięga wszystkich ludzi, odpowiadając na ich modlitwy.

Aniołowie mają więc do spełnienia odpowiednie, konkretne misje i zadania zbawcze.
Są pewnymi znakami Boskiej realizacji historii zbawienia.
Będąc dopuszczony do życia trynitarnego Boga, są nieśmiertelni.
Widząc oblicze Ojca (Mt 18, 10), tworzą wyższą niebieską historię świętą.
Posiadają nadto wszystkie dary nadprzyrodzone od Boga, podobnie jak człowiek.
Stąd są nam pomocni w naszym uświęcaniu się.
Biblijne teksty, opisujące objawienia Aniołów, ukazują ich zazwyczaj jako młodzieńców przywdzianych w szaty o niezwykłej bieli, podobne do szat przyodzianych na górze Tabor czy Zmartwychwstałego Jezusa (Mt 28, 3; Mk 16, 4-5; Łk 24, 4; J 20,12; Dz 1,10; Ap 15, 6).

Wspomnienie Aniołów Stróżów, które obchodzimy 2 października, przypomina nam o Bożej interwencji w dzieje człowieka, dokonującej się poprzez Aniołów.
Oni otrzymali misję, by nas prowadzić, ochraniać, upominać, pomagać w nawróceniu, wspierać w wykonywaniu powierzonych zadań, bronić w momentach niebezpieczeństw i pokus.
źródło

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości