Magiczne mikstury
#1

OLEJEK ABRAMELINA
-Oliwa
-Olejki-cynamonowy
-z mirry
-ylang ylang
Składniki mieszaj w następujących proporcjach:
-8 części olejku cynamonowego
-4 części olejku z mirry
-2 części olejku ylang ylang
-7 częsci oliwy

Proporcji nalezy rygorystycznie przestrzegać.
Olejku tego należy uzywać tylko w wyjątkowych sytuacjach,gdy potrzebujemy olsnić partnera i w magii sexualnej.


MAGICZNE PERFUMY

To coś więcej niz pachnidło-to magiczny rytuał..nie traktuj go więc beztrosko.
Zastosowany przed wspólną nocą z ukochanym,zapewni Wam wielką miłośc i długie szczęsliwe życie.

Głowę skrop-1 kroplą olejku z gardenii.
Na każdą powiekę nałóż kroplę olejku różanego.
Na usta kroplę miodu.
Na język kroplę mięty
Na szyję kroplę ambry
Na każdą pierś po kropli mleczka migdałowego
Na łono kroplę olejku z paczuli
Na wargi sromowe po kropli olejku z bzu.

źródło--wygrzebane z moich zeszytów Oczko
Odpowiedz
#2

a masz jakieś receptury by pieniądze kleiły się do rąk? by wszystkie pomysły biznesowe były uwieńczone sukcesem?
Odpowiedz
#3

Moze coś takiego..proste sposoby..a jednak działają Oczko

1. W przedpokoju mieszkania (lub w korytarzu firmy) pod chodnikiem (wykładziną) połóż banknot - im większy nominał, tym lepiej. Połóż go w takim miejscu, aby każdy wchodzący do pomieszczenia musiał go nadepnąć. W ten sposób Twoja fortuna będzie się powiększać.

2. Weź monetę (np. 5 zł) i włóż ją na 10 dni do destylowanej wody, aby ją oczyścić. Następnie trzymaj ją pod bieżącą wodą przez 10 minut. Potem przyciśnij ją do serca i powiedz 10 razy:
Wróć do mnie
Rozmnożona tysiąckrotnie
Następnie połóż monetę pod licznik gazowy lub elektryczny. Stałe obroty licznika "wzbogacą" monetę. Co 3 miesiące należy monetę wymienić, a tę "wzbogaconą" zanieść do kościoła. Strumień pieniędzy nie powinien Cię opuścić.
Oczko
Odpowiedz
#4

Na przypływ pieniędzy

Zmieszaj łyżkę kawy z łyżka cukru i łyżką cynamonu. Wysyp na patelnię i podgrzej. Gdy zacznie się dymić okadzaj mieszkanie, chodząc wzdłuż ścian zgodnie z ruchem wskazówek zegara, zaczynając od drzwi wejściowych. Okadzając powtarzaj afirmacje:

PIENIĄDZE PRZYCHODZĄ DO MNIE ŁATWO, SZYBKO I RADOŚNIE ZE WSZYSTKICH STRON

DZIĘKUJĘ ZA POMYŚLNOŚĆ MATERIALNĄ I DOSTATEK, KTÓRE STALE MI TOWARZYSZĄ.

JESTEM ZAMOŻNY I MAM PORTFEL ZAWSZE PEŁEN PIENIĘDZY.
Odpowiedz
#5

dziękuję za te sposoby. rozumiem że te czynności najlepiej robić przy dopełniającym się księżycu? czy fazy nie mają tu żadnego znaczenia?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości