Trzy 8 obok siebie w rozkładzie na trzy karty. Co oznaczają ?
#1

Zapytałam swoich kart co myślą o mnie osoby z mojego bliskiego otoczenia, wyszły - 8 buław p.o + 8 pucharów p.p + 8 mieczy p.o.

Jedyne co myślę, że jakiś problem z komunikacją, ale nie rozumiem tych kart. Czy jest jakieś znaczenie dla trzech 8 obok siebie ?
Odpowiedz
#2

Ósemki z natury mówią o bilansie, podsumowaniu... jedynie co mi przyszło to tak naprawdę nie widzę złych intencji względem Ciebie. Ja mam takie nieodparte wrażenie iż możliwe że niektórzy w głowie nie potrafią się po prostu do Ciebie przebić - do Twoich myśli, uczuć itd.. Może być takie zdarzenie iż możesz być po prostu czasem nieprzewidywalna, raz się śmiejesz raz płaczesz itd. lub byt emocjonalnie podchodzisz do kilka kwestii albo są jakieś zmiany w układach z ludźmi, w sytuacji rodzinnej? Być też może nie mówisz zbyt dużo dla swojego otoczenia lub po prostu w pewnych kwestiach się ograniczasz, więc tak z tą komunikacją może być. Bliskie otoczenie to jednak zbiór pewnych różnych Ci ludzi... a wiadomo iż czasem z rodziną bliską najlepiej wychodzi się na zdjęciach Oczko tak naprawdę energia ich wszystkich myśli jest tutaj porozdzierana i ciężko tutaj konkretnie coś wywnioskować. Takie mam wrażenie.... Uśmiech

'Nie ma lepszego czasu od teraźniejszości." 
~ Graham Masterton ⭐

[Obrazek: LYmFzaWMtMTcwLWgyLTE0MzQ4MTMyMzcuOTA1LSM...er=1392018]
Odpowiedz
#3

Dziekuję za odpowiedź, też mam wrażenie, że to głównie zależy ode mnie. Oczko
Odpowiedz
#4

Moim zdaniem rozkład ten wskazuje na to, że relacje z tymi osobami masz do przepracowania, bo nie rozumiecie siebie nawzajem. Musicie sięlepiej poznać, lepiej zrozumeć,więcej rozmawiać o sprawach dla Was istotnych. Jesteście w jakimś procesie ale celu mety jeszcze nie widać na horyzoncie.
Odpowiedz
#5

Tak Lady of Dreams, to prawda. Są to osoby z mojego bliskiego otoczenia, ale nowopoznane, więc potrzeba czasu.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości