Mój portret
#1

Ok  mam poszczególny nr karty które określają dany etap w życiu. I teraz jest  pytanie na co dokładnie zwracać w interpretowaniu kart? Wiadomo,że każda karta ma  konkretne znaczenie i  teraz co z tego znaczenia wybrać?

Ok miejmy nadzieję,że sobie poradzę[Obrazek: oczko.gif] Dziękuję za wskazówki. Co najwyżej wyjdzie masło maślane.[Obrazek: usmiech.gif]

zastanawia mnie duża ilość  głupca, gwiazdy,świat i słońce.
Czy  ktoś  by był w stanie  to  wyjaśnić w  paru zdaniach?

Dzieciństwo  XXI
Wiek średni  II
Wiek dojrzały   XIX
Podświadomość   I
Świadomość XXI
Nad świadomość XXII
Misja XX
Środki do realizacji  misji II
Karma   kim byłam XIX
Co  Robiłam XVII
Lekcja XVII
Harmonia komfort XXII
Wnętrze  XXII

Na zewnątrz   XVIII
Jak odrobić lekcje karmiczną XI
Komfort karmiczny XVII
Jak pracować  z misją w obecnym wcieleniu XIX

1 XXI  świat dzieciństwo młodość
2 II kapłanka wiek średni
3 XIX słońce dalsza  część życia
4 XXII głupiec
5XXI  świat
6XXI świat
Cesarz jako teraźniejsze wcielenie. Co oznacza u kobiety? Właściwie to u mnie?
Odpowiedz
#2

układ jest jak potrawa, poszczególne karty to składniki... dopiero połaczenie ich smaku i właściwości daje nam w rezultacie ostateczny wygląd i smak. Musisz połączyć niuanse poszczególnych kart i zgrać je z sobą by wypadkowa wskazała ci wynik i odp na zadane pytanie...
Odpowiedz
#3

Coś tu jest nie tak z tym Portretem.
Bo jeżeli poz.1 to XXI, poz. 2 to II, a poz. 3 to XIX,
to na poz. 4 będzie I (Mag), na poz.5 XXI (Świat), a na poz.6 XXII (Głupiec)

---------------------------XXI-----------------II----------------XIX
--------------------------------------I-----------------XXI---------
----------------------------------------------XXII----------------
Odpowiedz
#4

18  Tu wyszedł Cesarz
Tak wiem dziękuję za poprawę [Obrazek: usmiech.gif] Jesteś w stanie coś na ten temat napisać. [Obrazek: oczko.gif] Wiem ,ze Świat jest w pozycji odwróconej. [Obrazek: usmiech.gif] Kurcze będę musiała dorwać książkę Chrzanowskiej. [Obrazek: usmiech.gif]
Odpowiedz
#5

Jako odwróconą interpretuje się kartę na poz. 4, a więc I (Mag), bo to pozycja lęków i kompleksów.
Karta ta mówi o problemach związanych z okresem dojrzewania, trudnych kontaktach z rodzeństwem i rówieśnikami.
Może informować o niedojrzałości, o kłopotach w akceptacji samego siebie i swojego miejsca w społeczeństwie.
Może też wskazywać na kłopoty z wysławianiem się, lęk przed publicznymi wystąpieniami.

Wg TPP Alicji Chrzanowskiej
Odpowiedz
#6

Poz. 18 to, wg A. Chrzanowskiej: "jak pracować z misją na obecne wcielenie?"
Czyli moim zdaniem znaczy to, że trzeba być jak Cesarz, postępować jak on, być nim dla innych.
Odpowiedz
#7

Czyli mężczyzna w ciele kobiety Uśmiech No ok to cudownie Oczko Rozumie,ze jeszcze osiągnę sukces kierowniczy Uśmiech
Odpowiedz
#8

Dlaczego od razu facet w ciele kobiety??? Oczko
Czy kobitka nie może być władcą?
Odpowiedz
#9

A tak, teraz dojrzałam, że Świat występuje dwa razy, więc też interpretuje się go jako odwrócony.
Odpowiedz
#10

No właśnie o to mi chodziło. Uśmiech ;D No cóż,ale oprócz negatywnych stron są i te pozytywne
Odpowiedz
#11

No!!! I tak trzymać  Uśmiech
Negatywne strony mają tę zaletę, że jeżeli je znamy, to wiemy nad czym pracować.

Bo lepiej jest chyba wiedzieć to o sobie, niż nie wiedzieć.
Odpowiedz
#12

Pewnie,ze  tak Rotfl Uśmiech Masz  racje Oczko  staram się nad tym pracować Rotfl Uśmiech
Dziękuję za pomoc! [Obrazek: usmiech.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości