Luna i jej Portrecik :D
#1

31.03.1986


1) Dzieciństwo (IX) Pustelnik
2) Wiek średni (III) Cesarzowa
3) Wiek dojrzały (II) Kapłanka
4) Podświadomość (XII) Wisielec
5) Świadomość (V) Papież/Kapłan
6) Nadświadomość (XVII) Gwiazda
7) Misja (XIV) Umiarkowanie
8) Środki do realizacji (XX) Sąd

9) Karma (kim byłam) (VI) Kochankowie
10) Co robiłam (I) Mag
11) Lekcja (V) Papież/Kapłan

12) Harmonia/komfort (XII) Wisielec
13) Wnętrze (XVI) Wieża
14) Na zewnątrz (II) Kapłanka

15) Jak odrobić lekcje karmiczne (II) Kapłanka

17) Komfort karmiczny (XXII) Głupiec
18) Jak pracować z misją na obecne wcielenie (III) Cesarzowa


Mam pytanie do osób, które się na tym znają i mają chwile na spojrzenie Rotfl czy dobrze to rozpisałam? ;>

Mam też takie pytanie odnośnie portretu partnerskiego, gdzieś wyczytałam, że sumuje się portrety indywidualne partnerów tzn jak zsumować? np to co po 1 to dodać to co pod 1 u partnera ? Rotfl czy jak? Rotfl może głupie pytanie, ale nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić Bezradny

No i takie pytanie w ogóle też nie mam pojęcia co znaczą te poszczególne karty pożyczyłam książkę z tarota marsylskiego od koleżanki razem z kartami to tam opisy tych kart sobie poczytam.. a czy zrozumiem to inna sprawa xD
Odpowiedz
#2

wyczytałam też na jakimś forum właśnie:

"Każdą z kart pojedynczo występujących w ,,portrecie” traktujemy, jakby leżały w położeniu prostym, pozytywnie. Natomiast karty, które występują podwójnie – dwukrotnie w jednym portrecie traktujemy, jakby były w negatywie tj. odwrócone. Dość rzadko, ale jednak się zdarza i tak, że dana karta trzykrotnie się powtarza w jednym ,,portrecie” Taki układ oznacza, że – dana osoba ma ogromne talenty i możliwości w zakresie sygnalizowanym przez tę kartę. W kartach powtarzających się w portrecie tj. podwójnych czy potrójnych mogą też wzmacniać się pewne cechy zawarte w danej karcie."

Czyli jak karta jakaś występuje w danym portrecie dwa razy to mamy w obu tych miejscach interpretowac jej negatywy tak?
Odpowiedz
#3

Podpinam się pod pytanie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości