4 Mieczy Druid Craft
#1

Może coś o czwórce mieczy?
[Obrazek: db_DC-_Schwerter_04.jpg]
Kto pierwszy?
Odpowiedz
#2

Ta karta bardzo mi sie podoba . Jakże jest inna od tych tradycyjnych . Facet sobie siedzi pod drzewem i wygląda to tak jakby medytował . Nikt i nic go nie zmusza do "odpoczynku ". On sam postanowił odpocząć pod tym drzewem i zastanowić sie co dalej. Trzy miecze obok drzewa mogą świadczyć o jego bólu i cierpieniu z 3 mieczy. Miecz na kolanach to gotowość do działania. Jego zacięta twarz świadczy o tym, że się nie podda. On obierze taka strategie , ze z każdej opresji wyjdzie obronna ręką.. I znów mamy motyw drzewa. To siła i moc , która jest w nas i z której możemy jeśli tylko chcemy czerpać swoja mądrość..
Odpowiedz
#3

i zastanawia sie gdzie popelnil blad ?
Odpowiedz
#4

Zauważcie, że na jego brzuchu, a więc i na splocie słonecznym uformowana jest z jego mięśni śpiąca, zmęczona twarz. Moim zdaniem ten mężczyzna na razie nie ma zamiaru nigdzie ruszać. Chce dokładnie i bezemocjonalnie przeanalizować swoje położenie. Świetnie tutaj ukazany jest moment, w którym emocje odkładamy na bok, starając się zrozumieć i uporać się z tym, co nas spotkało.
Odpowiedz
#5

Tak jet Adelko ! Uśmiech Jego skrzyżowane nogi , też świadczą zamknięciu , wycofaniu się i niemożności ruszenia z miejsca . To jeszcze nie ten czas, by wejść w 5 mieczy i powywijać mieczykiem. Rotfl
Odpowiedz
#6

Safira napisał(a):Zauważcie, że na jego brzuchu, a więc i na splocie słonecznym uformowana jest z jego mięśni śpiąca, zmęczona twarz. Moim zdaniem ten mężczyzna na razie nie ma zamiaru nigdzie ruszać. Chce dokładnie i bezemocjonalnie przeanalizować swoje położenie. Świetnie tutaj ukazany jest moment, w którym emocje odkładamy na bok, starając się zrozumieć i uporać się z tym, co nas spotkało.

Oj Safirko spójrz na jego Twarz . Dla mnie jest ona pełna emocji . Zobacz usta ma zacięte , a wzrok mógłby zabić. On marzy o zemście. Obiera strategie . To wojownik przecież . Uśmiech
Odpowiedz
#7

Emocje może i są na twarzy - ale w procesie wyciszania po przygodach z 3 Mieczy. Odkładane na bok, tak jak leżą na tej karcie. Ja te rysy twarzy, o których piszesz widzę, ale w ogóle ich nie czuję. Czuję natomiast człowieka z zablokowanym splotem słonecznym, który nie ma możliwości ruchu. Myśli
Odpowiedz
#8

I to jest najfajniejsze , ze kazdy czuje inaczej Rotfl Wiesz co ja widzę zarys twarzy na jego splocie słonecznym. Moze to oznacza jego przemianę co Myśli ... ale w splocie . Myśli No tak , bo splot to przecież emocję. Może tylko ja tak widzę to. Rotfl
Odpowiedz
#9

Wymowa czwórek mieczowych jest taka. Ale poza tego faceta mówi co innego. On ma wszystko obmyślane, czeka spokojnie na dogodny moment do działania. Mieczyk przygotowany, następne też znajdą zastosowanie trochę później. Czas akcji jeszcze nie nadszedł i jest na tyle odległy, ze można swobonie się wyciągnąć i poczekać. Ale gaść nie jest bierny i znudzony. Jest skupiony i czujny. Nie wydaj mi się żeby miał zaciętą minę. Zbliżcie sobie. Poza tym wygląda na niegłupiego [w zbliżeniu hehe]. Tylko czemu taki porozbierany; w tle drzewa złocą się jesiennią, a on pod tym dębem też całkiem już łysym. Testosteron go grzeje. Rotfl
Odpowiedz
#10

No toc pisałam , ze zieje zemstą Rotfl A Ty nie bądz taka mądrą , bo sobie, tez kupie karty Rotfl On goły , bo do snu się szykuje . Czytał pewnie "Przeminęło z wiatrem "i zapamiętał co mówiła Scarlett " Jutro, tez jest dzień ... Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#11

No z tym wiatrem to te jego ciuchy przeminęły widać. A gdzie tam zemstą zieje, nie zieje. Czeka, zaczaił się za tym dzrewem i wyskoczy w odpowiednim czasie jak diabołek z pudełka. Póki co - relaksik.
Odpowiedz
#12

Jest goły , zdjął swoja zbroje , bo musi odpocząć i przemyśleć wszystko to co się wydarzyło w 3 mieczy . Zbroja nie jest mu do tego potrzebna , ciążyła by mu tylko. Chce mieć czysty umysł. Będę sie upierać , przy tej strategii i obmyślaniu zemsty. Rotfl Jego twarz nie jest łagodna jak w innych 4 mieczy. Uśmiech
Odpowiedz
#13

[Obrazek: db_DC-_Schwerter_04.jpg]

Rada karty może brzmieć:
Bądź czujny i gotowy na każde wyzwanie od losu.
Odpowiedz
#14

Rada z jednej karty:

Teraz najlepiej odizolować się od świata i ludzi, przyjrzeć się w spokoju, gdzie jesteś w życiu, co się w nim dzieje, co jest tego powodem. Samotność jest dobra teraz, nawet konieczna. Odpoczynek, sen, dieta. Jest to konieczne w celu odzyskania równowagi emocjonalnej.

Źródło: Barbara Antonowicz-Wlazińska "Przepowiednia z jednej karty Tarota"
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości