Ankieta: Jaki ma byc temat konkursu - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Rozkład kart tarota na jesień
23.53%
8
23.53%
Opis wybranej karty tarota
20.59%
7
20.59%
Jesienne fotki
29.41%
10
29.41%
Halloween
26.47%
9
26.47%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety

Wątek zamknięty

Wybieramy temat konkursu
#1

Powstał pomysł z konkursem, ale nie wiadomo na jaki temat, więc proszę głosujcie na jaki temat ma być konkurs Myśli



Można wybrać 2 tematy, można zmieniać swój wybór Uśmiech
#2

A może są jeszcze jakieś propozycje?
#3

Może bedą chętni do wykonania własnoręcznie woreczka , kuferka , pudełka na karty z motywem halloween. Zawstydzony
#4

a te zgłoszone do konkursu prace mogą być później nagrodami dla zwycięzcy w innych konkursach
#5

Super pomysł heheh Uśmiech
#6

proponuje konkurs na najlepszy ogolny rozklad tarota, taki co opowie ogolnie o najwazniejszych obszarach zycia pytajacego......sama takiego rozkladu uniwersalnego szukam i tworze wlasne, ale zawsze cos mi sie nie podoba i nie pasuje..

ciagle ktos chce zeby mu powrozyc ''ogolnie co go czeka'' i mowi, ze nie ma specjalnych szczegolwych pytan.. przydalby sie jakis dobry rozkald na to. (Jak ktos ma niech mi wysle na pw. )
#7

Zagłosowałam na rozkład i fotki jesienne , ale ten konkurs z fotkami, jeśli przegłosujemy można by było czymś uzupelnić, żeby nie same fotki, może fotka z jkimś fajnym podpisem...myślą...może być to myśl kogoś znanego, dot.życia ogólnie lub jakieś własne wynurzenia...
A wogóle ...to zróbmy konkurs na wszystkie tematy jednocześnie. Przecież każdy z nas może wziąć udział w każdym i w zależności od tego jak czuje temat ma większe szanse wykazać się w dowolnym temacie, który czuje najlepiej. Co wy na to ?
#8

a moze konkurs na fotke ktora ma byc przedstawieniem jednej z kart tarota ( A.W) ?
bo to forum tarotowe, wiec uwazam ze konkurs powinien do tego nawiazywac.
#9

Też o tym myślałam Adela. Właściwie to miałam nawet to dopisać. Albo jeszcze jeden pomysł , dotyczący karty tarota(AW). Jakieś ciekawe wydarzenie, które można by przedstawić jedną kartą tarota AW. Pamiętacie takie wydarzenie Rozi , jak przefikołowała samochodem i zawisła na pasach ? I skwitowała,że na dzisiejszy dzień powinna wyciągnąć, czy nawet wyciągnęła,już nie pamietam , kartę WISIELEC....Coś w tym stylu.
#10

szkoda ze Rozi sobie zdjecia wtedy nie zrobila komorka , wygralaby konkurs Oczko


ja juz mam pomysl jaka fotke strzele.... ide do kasyna i zrobie fotke ruletce (jako przedstawianie karty KOLO FORTUNY Oczko )
#11

o takie np kolo fortuny Oczko ( znalezione w internecie) ale uczestnicy musieli by symi robic autorskie zdjecia, bo to tutaj dla przykladu podalam)
[Obrazek: 92040325_3649429_ruletka.jpg]

Wisielec Oczko wisi na rece :
[Obrazek: wisielec.JPG]
#12

kazdy uczestnik konkursu sam wybralby jaka karte AW chce zilustrowac za pomoca zrobionego przez siebie zdjecia.


kolejny przyklad karta CESARZOWA,
[Obrazek: zhangzhyiempress.jpg]
#13

No i świetyny pomysł! My obstawiamy, Taro kręci kołem a wygrana pójdzie na nagrody w konkursach!!! Adela Ok Ok Rotfl Rotfl
#14

rudalila napisał(a):Zagłosowałam na rozkład i fotki jesienne , ale ten konkurs z fotkami, jeśli przegłosujemy można by było czymś uzupelnić, żeby nie same fotki, może fotka z jkimś fajnym podpisem...myślą...może być to myśl kogoś znanego, dot.życia ogólnie lub jakieś własne wynurzenia...
A wogóle ...to zróbmy konkurs na wszystkie tematy jednocześnie. Przecież każdy z nas może wziąć udział w każdym i w zależności od tego jak czuje temat ma większe szanse wykazać się w dowolnym temacie, który czuje najlepiej. Co wy na to ?

ja nie glosowalam na fotki jesienne, bo moje zdanie juz znacie, ale jak zobaczylam temat, pomyslalam sobie moze by fotke taka opisac kartami tarota, to mogloby miec sens... no i jest to wyzwanie, bo wstawic fote to zaden problem, prosze zeby nikt sie tutaj nei czul obrazony, bo nie jest to moim celem
#15

pozwolcie ze zapodam ostatni przyklad

oto fotograficzna ilustracja znaczenia karty Smierc :

[Obrazek: tod-am-vormittag.jpg]

Straszne, no nie??
#16

acha no i oczwiste ze fotka ilustrujaca znaczenie danej karty AW musi byc zrobiona wlasnorecznie przez uczestnika konkursu ,a nie sciagnieta z internetu Oczko

Jak wam sie taki pomysl konkursu podoba? Uśmiech
#17

Mam też już pomysł na nagrody. Niech każdy z nas napisze co może zaoferowac na nagrodę...np. Talię Tarota(nieotwartą), której nie używa, nową książkę, płytę CD(nierozpakowaną), Fairy może zaoferować woreczek na karty...itp. ... i w ten sposób uzbierają nam się nagrody...Potem ustalimy jak te nagrody będziemy rozdzielać. Ja mam dużo nieotwartych talii, dziś je przeglądne i coś zaproponuję od siebie. Co wy na to ?

Adela to świetne ! Ok Suna , właśnie o coś takiego też mi chodziło... Tak
#18

rudalila napisał(a):Też o tym myślałam Adela. Właściwie to miałam nawet to dopisać. Albo jeszcze jeden pomysł , dotyczący karty tarota(AW). Jakieś ciekawe wydarzenie, które można by przedstawić jedną kartą tarota AW. tak ,to moze byc sfotografowane wydarzenie czy tez sytuacja, ktora ilustrowalaby dany AW. Wazne zeby bylo jasne ktora karte przedstawia fotka.. Pamiętacie takie wydarzenie Rozi , jak przefikołowała samochodem i zawisła na pasach ? I skwitowała,że na dzisiejszy dzień powinna wyciągnąć, czy nawet wyciągnęła,już nie pamietam , kartę WISIELEC....Coś w tym stylu.
#19

Adela fajby pomysł Ok
#20

No to Tarofides wklei jeszcze jeden pomysł i będziemy głosować.
#21

rudalila napisał(a):Mam też już pomysł na nagrody. Niech każdy z nas napisze co może zaoferowac na nagrodę...np. Talię Tarota(nieotwartą), której nie używa, nową książkę, płytę CD(nierozpakowaną), Fairy może zaoferować woreczek na karty...itp. ... i w ten sposób uzbierają nam się nagrody...Potem ustalimy jak te nagrody będziemy rozdzielać. Ja mam dużo nieotwartych talii, dziś je przeglądne i coś zaproponuję od siebie. Co wy na to ?

Adela to świetne ! Ok Suna , właśnie o coś takiego też mi chodziło... Tak

mi sie podoba pomysl, tylko czy musi byc nie otwarta?
ja mam karty oracle, otwrate ale nigdy nie uzywane, a czasami czlowiek cos kupi i to juz jest bez folii, a nie musi byc uzywane wczesniej,
zatem jezeli moze to byc to kosza nagrod to mam 2 talie oracle
#22

Adela napisał(a):acha no i oczwiste ze fotka ilustrujaca znaczenie danej karty AW musi byc zrobiona wlasnorecznie przez uczestnika konkursu ,a nie sciagnieta z internetu Oczko

Jak wam sie taki pomysl konkursu podoba? Uśmiech

mała dygresja z mojej strony -
ha ... z internetu nigdy nie mozna ściągać bo można beknąć przed sądem ... wszystkie foty mają prawa autorskie !
a zauważyłam, że na tym forum jest to normalka < ściąganie cudzych fot >

podoba mi się konkurs z fotą na AW
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości