Duch w lampie?
#1

Pisze zapytanie w imieniu kolezanki ktora stala sie posiadaczka lampy z abazurem w starym stylu. Niestety czuje sie nieswojo gdy przebywa w pokoju gdzie stoi ta lampa. Oto jak opisuje sytuacje:
"No tak dziwnie mi się zrobiło jak zobaczyłam te lampy w domu - ta moja to jakby uboższa ich kopia ale wciaz ten sam styl i wytwórca. 
Jakis taki niepokój czuję jak wchodzę do pokoju i sama sobie mówię, ze wszystko jest ok. Tej pierwszej nocy to wogole miałam wrażenie, ze ktoś stoi nad moim łóżkiem- naciągnęłam kołdrę na głowę i szybko zasnęłam."

Kolezanka pyta w jaki sposob moze oczyscic lampe i nadal.z niej korzystac? Czy orientujecie sie w tych delikatnych sprawach?  Bardzo prosze o jakas porade.
Odpowiedz
#2

W Dziale Magia i rytuały jest kilka wątków o oczyszczaniu...
np. ten...
http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=3572

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

(28-08-2021, 00:12)Krystyna napisał(a):  W Dziale Magia i rytuały jest kilka wątków o oczyszczaniu...
np. ten...
http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=3572
Niby tak ale tolampa z abazurem starego typu i nie da sie tego oczyscic pod biezaca woda bo mozna ta lampe zniszczyc.
Odpowiedz
#4

Okadzanie białą szałwią. Włożenie jej do worka z solą.
Odpowiedz
#5

(28-08-2021, 05:48)nastek96 napisał(a):  Okadzanie białą szałwią. Włożenie jej do worka z solą.
Dziekuje.  z biala szalwia nie bedzie problemu. Natomiast  wlozenie do worka z sola moze byc problematyczne z racji gabarytow.

Slyszeliscie o takich sytuacjach?ze wraz z jakims przedmiotem ktos przyniosl ze soba ducha? Slyszalam ze czesto antyki z niewidzialnymi wlascicielami sprzedawane sa za bezcen aby tylko pozbyc sie problemu.
Odpowiedz
#6

Ducha nie, ale energię poprzednich właścicieli tak. Może czuć czyjąś obecność, właśnie z tego powodu. Nie jest to groźne, ale z pewnością niemiłe. Jak napisał Nastek, może użyć białej szałwii do okadzenia. Można powiesić na tej lampie bryłki soli w woreczku, niech sobie ta sól podziała pare dni.

Jeśli to nie podziała może być tak, że ta lampa po prostu pachnie kimś obcym i mózg płata koleżance figla.
Odpowiedz
#7

o dobry pomysl z tym woreczkmi. 
Ogolnie kolezanka jest sensytywna. Zdazza jej sie czuc obecnosc  od czasu do czasu.
Wydalo jej sie dziwnie ze taka lampa w stanie idealnym jest sprzedawana za bezcen.
Odpowiedz
#8

Czasem lepiej nie kupować przedmiotów używanych, albo najlepiej oczyszczać takie od razu po zakupie.
Jeśli ktoś ma ogród można nie wprowadzać ich od razu do domu, ale wpierw oczyścić i dopiero potem je wprowadzić.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości