Ankieta: Wybierz 1 lub 2 autorów najlepszych prac - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Sławek
22.64%
12
22.64%
Helge
3.77%
2
3.77%
miriam
11.32%
6
11.32%
Sylla
9.43%
5
9.43%
aqua&fire
13.21%
7
13.21%
Gabriela
3.77%
2
3.77%
rudalila
3.77%
2
3.77%
lila
5.66%
3
5.66%
alathea
1.89%
1
1.89%
aja
24.53%
13
24.53%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Konkurs - karta Sprawiedliwość
#23

widzę konkurs się rozkręcił, że hej ...

niedługo Taro będzie narzekał pewnikiem, że ilość prac forum rozwala

Rotfl Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#24

Kasha, nie wymądrzaj się tylko wstawiaj swoją pracę ... Paluszkiem Dokucza
Odpowiedz
#25

cóż mogę rzec Lilka!? [Obrazek: c024.gif]

się nie wymądrzam ... pokulałam się ze śmiechu tylko [Obrazek: c045.gif]

[Obrazek: a032.gif]a ja nie umiem ani kompa ani aparatu obsługiwać [Obrazek: a037.gif]


[Obrazek: a200.gif]
Odpowiedz
#26

Ja kompa tyz nie umiem , z aparatem , owszem ma taki idioten aparat , wiec tylko klikam i swietnie sobie z tym radze. Ale jak tu zrobic takie zdjecie do tego co sobie umyslilam... Stres
Odpowiedz
#27

dwie propozycje, jedna non-color, druga kolorowana Uśmiech

[Obrazek: justitia01_by_irlandka-d5jrutr.jpg] [Obrazek: justitia02_by_irlandka-d5jrv0m.jpg]
Odpowiedz
#28

No , no no ma sie ten talent. Fajne te Wasze prace. Uśmiech
Odpowiedz
#29

miriam , to dawaj swoją SPRAWIEDLIWOŚĆ, już ty tam coś wymyśliłaś...
Odpowiedz
#30

kurcze, powiedzcie mi czy tylko ja widze tu link do reklamy??? w poscie Miriam slowko "ten" (talent) mam podkreslone i na fioletowo
a pod tym jest link do reklamy :O

ostatnio dziwne rzeczy sie dzieja z moim kompem, wiec pytam czy to tylko u mnie cos fiksuje
Odpowiedz
#31

Ja też to zauważyłam, alathea... Szok ...nie rozumiałam co to. Dobrze, że cos napisałaś o tym, bo już się zastanawiałam ,że trzeba by do Szefostwa napisać. Myśli Coś jest grane. Tylko co ? Bezradny
Odpowiedz
#32

Lila, moze napisz do Taro???
Odpowiedz
#33

Ja linku nie wiedzę żadnego Bezradny



Brawo Helge Oklaski
Odpowiedz
#34

rudalila napisał(a):miriam , to dawaj swoją SPRAWIEDLIWOŚĆ, już ty tam coś wymyśliłaś...

Nie mam czasu ostatnio i pomysłów, też brak . Załamka Uśmiech

Ja nie widze reklamy heheh
Odpowiedz
#35

Taruś Uśmiech przedłuż termin, ja mam pomysł ale ostatnio mam urwanie głowy i nie mogę go zrealizować. Bezradny
Odpowiedz
#36

Ruda zainspirowałaś mnie. Moje dwie propozycje . I kilka zbliżeń. Uśmiech

[Obrazek: konkurs004.jpg]

Krzyż ten został ufundowany przez Sybiraków , ku pamięci wiezionych w łagrach i w więzieniach za czasów stalinowskich.

Te dwa drzewa skojarzyły mi sie z szalkami wagi . One są jednakowej wysokości sa w równowadze , a równowaga jest potrzebna do wydawania wyroków. Krzyż to miecz sprawiedliwości . Dla chrześcijan krzyż jest zwycięstwem nad śmiercią. Krzyz i zmartwychwstanie to dualność .To ciemna i jasna stronę. Ból , cierpienie , rozpacz , trud zycia , ale , tez wiara w zmartwychwstanie , zwycięstwo nad śmiercią. Krzyż to , tez symbol śmierci . Potocznie mówimy , ze tyko śmierć jest sprawiedliwa , bo jest nieprzekupna , nie da się z nią negocjować. Uśmiech
Odpowiedz
#37

no kochana Oklaski Oklaski Oklaski

popłynęłaś na fali "ułańskiej fantazji" Ok ... Oklaski Oklaski

memento mori

dzięki za to przypomnienie o śmierci ... jest bardzo trafne Kwiatek
Odpowiedz
#38

Tarofidesie, nie ponimaju, co sie dzieje - moze to moj komputer mi plata figle - teraz sa linki pod inne slowka, w roznych postach Boi się
podobnie jak sie czyta np. GW i tam masz jakeis slowo wyroznione,a pod nim link (reklama)
moze mam wirusa ? ale Lila tez widziala...
omamy grupowe Rotfl
Odpowiedz
#39

Tak , te podkreślone wyrazy pokazywały mi się np. gdy pisałam posta i czytałam "podgląd" , nie miałam pojęcia skąd te podkreślone wyrazy się brały, bo ja ich nie podkreślałam. I gdy posta wysłałam to czasem znikały, a niektóre zostawały. Zaraz sprawdze gdzie to było. KIlka razy mi się tak zrobiło.
Odpowiedz
#40

Kasiu ! Buziak
Zobacz tu .. Rotfl Najgorsze jest to , ze lalka do wyrzucenia . Rotfl Trzeba będzie wnuczce nowa kupić. Rotfl

[Obrazek: 001dfx.jpg][Obrazek: zdjeciawaga005.jpg]

[Obrazek: zdjeciawaga006.jpg][Obrazek: orze002.jpg]

No to zaczynam swoja symbolikę Boi się

Na pierwszym zdjeciu tło jest brązowe -brąz to ziemia . Sprawiedliwość wydaje wyroki ziemskie , a nie boskie.
Na drugim zdjęciu tło jest białe - biel to czystość i niewinność , neutralność i bezstronność. Dopóki nie udowodniono nam winy jesteśmy niewinni.
Zasłona - sprawiedliwość zajmuje się sprawami ziemskimi nie boskimi.
Waga - symbol równowagi . Trzeba zachować równowagę przy wydawaniu wyroków.
Po prawej stornie głowa jako mózg (nie miałam Rotfl ) Sprawiedliwość kieruje się rozumem i intelektem (żółte włosy)
Jej oczy nie są zasłonięte - nie chce być ślepa na prawdę.
Serce po drugiej stronie - to nasz dusza , która niejednokrotnie oskarża sama siebie , osadza i broni się. Przez to ręka sprawiedliwości nie tyle dotyka innych, ale przede wszystkim dotyka nas. To, tez przypomnienie, ze nie ma nikogo bez winy , jak i nikogo , kto pozjadał wszystkie rozumy i miałby , we wszystkim racje. Dlatego zanim kogoś osadzimy należy rozpatrzyć wszystkie aspekty danej sprawy. Często bywa , że tak bardzo kochamy , iż jesteśmy gotowi wszystko zrobić , by bliska osoba uniknęła kary.
Czerwień - to symbol władzy , siły i energii.
Niebieskie oczy - to uwazność Sprawiedliwości , ale tez łagodność i współczucie i zrozumienie. Cechy , które są niezbędne przy wydawaniu wyroków.
Na ostatnim zdjęciu troszkę może nie wyraźnie widać orła - orzeł to również symbol władzy i siły , oraz intelektu.
Miecz- każdy dostanie to na co zasłużył Rotfl
Odpowiedz
#41

Miriam...fajny pomysł...ale mam nadzieję,że jeszcze coś namalujesz. Tarofides powiedział, że można kilka prac wklejać.

Tarofides ja też poproszę o dłuższy termin... Prosi
Odpowiedz
#42

Dzieki Lila . Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#43

Mirosławo jesteś niesamowita. Brawo Oklaski Oklaski Oklaski Świetna instalacja, że tak powiem. O wcześniejszej nie wspomnę, pompatyczne hehe. Oddałaś wszystko co najistotniejsze i jeszcze świetny opis. Ja się zamierzam ,ale jak wiesz, mam głowę czym innym zaprzątniętą. Może w weekend się zmobilizuję, bo pomysł mam.
Odpowiedz
#44

Oj tam , oj tam . Zawstydzony Pochwała z Twoich ust to duża rzecz. Buźki . Świetnie się bawiłam , przy tej instalacji . Rotfl
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości