Ankieta: Wybierz 1 lub 2 autorów najlepszych prac - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Sławek
22.64%
12
22.64%
Helge
3.77%
2
3.77%
miriam
11.32%
6
11.32%
Sylla
9.43%
5
9.43%
aqua&fire
13.21%
7
13.21%
Gabriela
3.77%
2
3.77%
rudalila
3.77%
2
3.77%
lila
5.66%
3
5.66%
alathea
1.89%
1
1.89%
aja
24.53%
13
24.53%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Konkurs - karta Sprawiedliwość

[Obrazek: skanowanie0002.jpg]

SPRAWIEDLIWOŚĆ - to nasz wewnętrzny ład, harmonia, równowaga. Zawsze kojarzyć mi się będzie z kobietą; (to również taki sędzia). Niebieska sukienka, dlatego iż to barwa zimna, bezinteresowna - taki jaki powinien być sędzia.

Pionki symbolizują nas - ludzi - nasze postępowanie (ruch w szachach). Może być pozytywny jak i negatywny, wszystko zależy od nas. Wieża jest przestrogą, jeden zły ruch i wszystko się wali. Używanie logiki i umysłu może uchronić nas od tragedii (jak w grze w szachach: zastanowić się pięć razy, przemyśleć ruch). Lekkie piórko może z łatwością znaleźć się po negatywnej jak i pozytywnej stronie. Jeden delikatny podmuch zdecyduje po której stronie się znajdzie: negatywnej z upiorami, demonami (to czarne coś po stronie miecza Uśmiech), z czerwonymi różami (ból krwawienia), czy też z aniołem, białymi konwaliami (miały być lilie ale mi nie wychodziły Uśmiech)

SPRAWIEDLIWOŚĆ siedzi na pionkach co ma oznaczać że jest ponad istotami, bo każdy z nas na swój sposób ma rację, idealna sprawiedliwość nie istnieje. Chodzi o zastanowienie się i znalezienie przez nas równowagi wewnętrznej. Nasze postępowanie nie jest harmonijne, SPRAWIEDLIWOŚĆ zapowiada, że przyjdzie czas kiedy wszyscy zostaniemy osądzeni; to od nas zależy czy dosięgnie nas miecz dlatego tak ważne jest by zastanowić się i dążyć do właściwej samooceny.

Weźcie proszę poprawkę na to, że jestem początkującym miłośnikiem tarota - baaaardzo początkującym... Uśmiech

...ani różnica poglądów,ani różnica wieku - nic nie może być powodem zerwania miłości
NIC- prócz jej braku...
Odpowiedz

Pięknie Szok Ok Oklaski no cóż brak mi słów, odkrywają sie tu talent za talentem Kwiatek
Odpowiedz

Łałłłłł Szok Pięknie. Oklaski
Odpowiedz

piękne Oklaski taka wisienka na torcie rzutam na taśmę Rotfl bardzo ładne, mi się podoba Buziak
Odpowiedz

aja Oklaski Oklaski
Odpowiedz

och - dzięki - nie spodziewałam się - bo dla mnie to duuuże - ogrommne wyzwanie Boi się - więc tym bardziej dziękuję - ale przyznajcie że konkurs - przede wszystkim pomysł rewelacja - najlepsza nauka jak mogła mi się przytrafić - myślę że dla każdego z nas - bawić się i uczyć, czy pogłębiać - Uśmiech

dobrze mi tu z Wami :happy-wavemulticolor:

...ani różnica poglądów,ani różnica wieku - nic nie może być powodem zerwania miłości
NIC- prócz jej braku...
Odpowiedz

Tylko się cieszyć. Kwiatek Rotfl Buźki
Odpowiedz

FajnieOczko ciekawe jaka nowa karta bd Cwaniak na koniec stworzymy dobro tarotową talię i wszyscy bd z niej wróżć hehehehehe, osobna książeczka z nazwiskami autorów tylu ich będzie hehhehe Rotfl
Odpowiedz

Tak Sławuś masz 100% racji Hejka

...ani różnica poglądów,ani różnica wieku - nic nie może być powodem zerwania miłości
NIC- prócz jej braku...
Odpowiedz

ania .. Ok swietny pomysł !
lila, ale ty masz kreskę ! nieżle rysujesz... [Obrazek: g010.gif]
aja.. Ok ...po prostu brak słów... Oklaski
Brawa dla wszystkich odważnych.. Oklaski Oklaski Oklaski
Ja może wstawie jeszcze inne pomysly...tylko u mnie z malowaniem kiepsko... Zawstydzony
Odpowiedz

aja napisał(a):Tak Sławuś masz 100% racji Hejka

nooo... a ostatni konkurs zrobimy na temat, która z kart powinna na opakowaniu wylądować Luzik
Odpowiedz

No jak będzie głosowanie to ja głupia... wszystkie prace super no nie wiem na kogo głosować..

Gratuluję wszystkim Kwiatek
Odpowiedz

aia Oklaski

ludzie, ale Wy macie talenty Tak
gratulacje!!!
Odpowiedz

aja napisał(a):Weźcie proszę poprawkę na to, że jestem początkującym miłośnikiem tarota - baaaardzo początkującym... Uśmiech
Pięknie to zrobiłaś i opisałaś w bardzo dojrzały sposób. Oklaski
Odpowiedz

Bardzo pięknie,jednak nie wygląda to na osobę początkująca Oczko
Odpowiedz

Rudalilu jaka ja mam kreskę,typowe beztalencie Rotfl nigdy rysowanie nie było moja mocna strona Rotfl
Odpowiedz

ups... no nie wiem....
muszę się przyznać do jednego - Sławek mnie szkoli na priv... ale to chyba nie jest zakazane???

a jak robicie tzn wstawiacie cytat????
wiem ze gdzieś była "instrukcja obsługi tego czegoś... Rotfl - nie ogarniam ... Zawstydzony

Cytat:to jest cytat

...ani różnica poglądów,ani różnica wieku - nic nie może być powodem zerwania miłości
NIC- prócz jej braku...
Odpowiedz

Zib napisał(a):
aja napisał(a):Weźcie proszę poprawkę na to, że jestem początkującym miłośnikiem tarota - baaaardzo początkującym... Uśmiech
Pięknie to zrobiłaś i opisałaś w bardzo dojrzały sposób. Oklaski
Ciekawe co Zib mial na myśli mówiac "w dojrzały sposób".... Myśli
Odpowiedz

bo... chciałam zacytować - tzn - wydawało mi się że kliknęłam w ten cytat - dodałam tam też gratulacje i nie tylko - robiłam wyślij no i co??? Bezradny
mój post się nie pojawił Myśli
coś robię nie tak...

...ani różnica poglądów,ani różnica wieku - nic nie może być powodem zerwania miłości
NIC- prócz jej braku...
Odpowiedz

hmmmm... no to nie wiem. Ja tam zawsze klikam cytuj przy poście który chce zacytować i potem niżej pisze co tam chcę i wyślij... zawsze działa... Rotfl
Odpowiedz

rudalila napisał(a):Ciekawe co Zib mial na myśli mówiac "w dojrzały sposób".... Myśli
no taki nie bardzo początkujący Ruda

Aja. Zaglądaj szybko funkcją "edytuj" do ostatniego posta, to zobaczysz jak wygląda Cytat czyli Quote
Jeśli chcesz w trakcie pisania zacytować część czyjejś wypowiedzi to zaznacz ją kursotem, podświetl a następnie naciśnij guzik cytuj należący do autora danego postu
Odpowiedz

Zib napisał(a):no taki nie bardzo początkujący Ruda

Aja. Zaglądaj szybko funkcją "edytuj" do ostatniego posta, to zobaczysz jak wygląda Cytat czyli Quote
Jeśli chcesz w trakcie pisania zacytować część czyjejś wypowiedzi to zaznacz ją kursotem, podświetl a następnie naciśnij guzik cytuj należący do autora danego postu
a... oki...

...ani różnica poglądów,ani różnica wieku - nic nie może być powodem zerwania miłości
NIC- prócz jej braku...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości