Ankieta: Wybierz 1 lub 2 autorów najlepszych prac - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Sławek
22.64%
12
22.64%
Helge
3.77%
2
3.77%
miriam
11.32%
6
11.32%
Sylla
9.43%
5
9.43%
aqua&fire
13.21%
7
13.21%
Gabriela
3.77%
2
3.77%
rudalila
3.77%
2
3.77%
lila
5.66%
3
5.66%
alathea
1.89%
1
1.89%
aja
24.53%
13
24.53%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Konkurs - karta Sprawiedliwość

aja napisał(a):
Zib napisał(a):no taki nie bardzo początkujący Ruda

Aja. Zaglądaj szybko funkcją "edytuj" do ostatniego posta, to zobaczysz jak wygląda Cytat czyli Quote
Jeśli chcesz w trakcie pisania zacytować część czyjejś wypowiedzi to zaznacz ją kursotem, podświetl a następnie naciśnij guzik cytuj należący do autora danego postu
a... oki...



ha.... jestem genialna Rotfl
dzięki Zib

...ani różnica poglądów,ani różnica wieku - nic nie może być powodem zerwania miłości
NIC- prócz jej braku...
Odpowiedz

rudalila napisał(a):ania .. Ok swietny pomysł !
lila, ale ty masz kreskę ! nieżle rysujesz... [Obrazek: g010.gif]
aja.. Ok ...po prostu brak słów... Oklaski
Brawa dla wszystkich odważnych.. Oklaski Oklaski Oklaski
Ja może wstawie jeszcze inne pomysly...tylko u mnie z malowaniem kiepsko... Zawstydzony

ten cytat mi zniknął... Zawstydzony ale ponawiam
możemy zrobić pracę wspólną Pociesza , u mnie kiepsko z obsługą kompka - gdyby nie moja córeczka to Boi się nic by mi nie wyszło Nie

...ani różnica poglądów,ani różnica wieku - nic nie może być powodem zerwania miłości
NIC- prócz jej braku...
Odpowiedz

aja napisał(a):
aja napisał(a):
Zib napisał(a):no taki nie bardzo początkujący Ruda

Aja. Zaglądaj szybko funkcją "edytuj" do ostatniego posta, to zobaczysz jak wygląda Cytat czyli Quote
Jeśli chcesz w trakcie pisania zacytować część czyjejś wypowiedzi to zaznacz ją kursotem, podświetl a następnie naciśnij guzik cytuj należący do autora danego postu
a... oki...



ha.... jestem genialna Rotfl
dzięki Zib


oczywiście to że ogarnęłam cytowanie - bo teraz dopiero luknęłam co wyżej pisaliście -
ja naprawdę się uczę - jeszcze kart nie mam Nie - i robię ogromny ukłon w podziękowaniu dla Sławka - bo go zamęczam na priv... i wcale się nie zdziwię jak w końcu Sławkowi puszczą nerwy - jakby co to będzie moja wina Beczy

...ani różnica poglądów,ani różnica wieku - nic nie może być powodem zerwania miłości
NIC- prócz jej braku...
Odpowiedz

hehehhe... przestań takie głupoty gadać bo na prawde puszczą mi nerwyJęzyk
Odpowiedz

slawek_88 napisał(a):hehehhe... przestań takie głupoty gadać bo na prawde puszczą mi nerwyJęzyk


no tym bardziej dziękuję Kwiatek

...ani różnica poglądów,ani różnica wieku - nic nie może być powodem zerwania miłości
NIC- prócz jej braku...
Odpowiedz

spox Rotfl
Odpowiedz

Lol Lol Lol ...dobrze ci idzie aja ! mnie to zajęło więcej czasu zanim załapałam o co chodzi z tym cytowaniem ... Ok
Odpowiedz

rudalila napisał(a):Lol Lol Lol ...dobrze ci idzie aja ! mnie to zajęło więcej czasu zanim załapałam o co chodzi z tym cytowaniem ... Ok

dzięki Buźki ale i tak matołkiem jestem w tej dziedzinie Dobani

...ani różnica poglądów,ani różnica wieku - nic nie może być powodem zerwania miłości
NIC- prócz jej braku...
Odpowiedz

Trening czyni mistrzem. Za kilka dni bedziesz szalała z cytatami....
Odpowiedz

słuchajcie ... jestem w szoku ...
wszystkie prace bombowe!
wszystkie bez wyjątku Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski
naprawdę będzie trudno wybrać tę jedną jedyną

ja to chyba wezmę udział w konkursie na wycinanki łowickie i kurpiowskie Rotfl Rotfl Rotfl

pięknie ... normalnie jestem z Was bardzo dumna!

Ruda - peruka Twojego sędziego jest super Ok

brawo kochani! Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski
Odpowiedz

No byś zrobiła jakąś wycinankę Karty Sprawiedliwość !
Odpowiedz

Można już głosować i można zmieniać głos w razie czego, termin widać w ankiecie Uśmiech


Zwycięska karta trafia do talii Dobry Tarot Hura
Odpowiedz

Karta Sprawiedliwość..a wybrać sprawiedliwie się nie da Bezradny
wszystkie prace wspaniałe.. Uśmiech Oklaski
Odpowiedz

ad Tarofides

a powiedz mi - masz możliwość poprawiania błędów w postach??? Bo ja zrobiłam ogromny błąd Beczy Załamka Załamka
przy opisie karty SPRAWIEDLIWOŚĆ pisałam małymi literami spieszyłam się no i Stres ..... nie mam nic więcej na usprawiedliwienie - mnie to razi a co dopiero Was
poprawisz? Prosi
już więcej takich błędów nie popełnię. Nie
obiecuję Tak

...ani różnica poglądów,ani różnica wieku - nic nie może być powodem zerwania miłości
NIC- prócz jej braku...
Odpowiedz

A czy mozna zaglosowac na dwie rozne prace ?
Odpowiedz

Chyba o to chodzi, ze na dwie różne. Uśmiech
Odpowiedz

Rudalilka rozczuliłaś mnie ! Masz mój głos. Rotfl
Odpowiedz

A czemu ?
Ja sie staralam...ale efekt byl mierny....nastepny bedzie moze lepszy...kupie sobie farby.....Dzieki miriam, ale ja sie nie obraze jesli nikt nie zaglosuje. Ma byc przeciez SPRAWIEDLIWIE.... Kwiatek Ja tak troche pol zartem pol serio....Zamierzam zrobic jeszcze moj pierwszy pomysl.
Odpowiedz

Jestem pod wrazeniem waszych pomysłów i talentów Oklaski
Ja jestem beztalencie w rysowaniu i malowaniu , więc nawet nie próbuję.
Naprwdę jest dylemat w wyborze i dla wszystkich gratulacje , a wogóle to nie przypuszczałam , ze tyle osób się zgłosi.
Ja daję punkty osobie za pomysł w zrobieniu Sprawiedliwości , a drugiej osobie za rysunek .
hm tylko komu Myśli muszę jeszcze raz zobaczyc.
Odpowiedz

W razie czego oddany głos można zmienić, można też głosować na siebie, nikt tego nie widzi, nawet admin Bezradny Uśmiech
Oddać można 2 głosy, ale tylko 1 też
Odpowiedz

aja napisał(a):poprawisz? Prosi
poprawię Ok
Odpowiedz

Ja mam dylemat. Potrzebuje jeszcze ze 3 glosy, jeden juz oddalam dla lili, tak mi sie ta scenka spodobala.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości