Ankieta: Wybierz 1 lub 2 autorów najlepszych prac - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Sławek
22.64%
12
22.64%
Helge
3.77%
2
3.77%
miriam
11.32%
6
11.32%
Sylla
9.43%
5
9.43%
aqua&fire
13.21%
7
13.21%
Gabriela
3.77%
2
3.77%
rudalila
3.77%
2
3.77%
lila
5.66%
3
5.66%
alathea
1.89%
1
1.89%
aja
24.53%
13
24.53%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Konkurs - karta Sprawiedliwość

Tarofides napisał(a):
aja napisał(a):poprawisz? Prosi
poprawię Ok


Dzięki Hejka

...ani różnica poglądów,ani różnica wieku - nic nie może być powodem zerwania miłości
NIC- prócz jej braku...
Odpowiedz

Aja, wymiatasz, piękna praca Uśmiech
Odpowiedz

Helge napisał(a):Aja, wymiatasz, piękna praca Uśmiech

dzięki Kwiatek

...ani różnica poglądów,ani różnica wieku - nic nie może być powodem zerwania miłości
NIC- prócz jej braku...
Odpowiedz

Konkurs wygrywa aja, aczkolwiek ze Sławkiem mają prawie tyle samo głosów i odskoczyli od pozostałych, więc proponuje ex aequo aja i slawek_88 Oklaski Oklaski Hura
Odpowiedz

Gratulacje Oklaski Oklaski Oklaski Buźki Buźki Buźki
Odpowiedz

Oklaski Oklaski Oklaski Ok
Odpowiedz

Aja, Sławek - gratulacje Oklaski Oklaski Oklaski Ok Ok Ok
Odpowiedz

gratulacje Aja i Slawek!!! Kwiatek Oklaski
Odpowiedz

gratulacje Rotfl Oklaski
Odpowiedz

Tak myslałam , ze te dwie prace zwyciężą Oklaski Oklaski , ale jak dla mnie gratulacje dla wszystkich za pomysły i zdolności. Oklaski
Odpowiedz

Konkurs był, a nagród nie ma Lol Nie mam jeszcze pomysłu Myśli ktoś ma?

A co chcieliby zwycięzcy?
Odpowiedz

Gratulacje dla wszystkich, którzy mieli odwagę stanąć w szranki Kwiatek Oklaski Hura
Odpowiedz

DziękiOczko drugie miejsce też fajne Rotfl nagroda bd na koniec jak uda nam się zrobić DOBROTAROTOWĄ talię chociaż wielkich arkanów Hura

Gratulacje dla wszystkich - fajna zabawa, możnaby uruchomić wątki do kilku kart naraz to by się pomalowało trochę Ok i szybciej by talia powstała, co szefostwo na to??
Odpowiedz

a możemy i malować wszystkie 22 naraz Rotfl
Odpowiedz

slawek_88 napisał(a):DziękiOczko drugie miejsce też fajne Rotfl nagroda bd na koniec jak uda nam się zrobić DOBROTAROTOWĄ talię chociaż wielkich arkanów Hura

Gratulacje dla wszystkich - fajna zabawa, możnaby uruchomić wątki do kilku kart naraz to by się pomalowało trochę Ok i szybciej by talia powstała, co szefostwo na to??

dzięki za superową zabawę ona jest najlepszą nagrodą Rotfl
Sławuś mamy wspólne I miejsce Hura

...ani różnica poglądów,ani różnica wieku - nic nie może być powodem zerwania miłości
NIC- prócz jej braku...
Odpowiedz

Tarofides napisał(a):Konkurs był, a nagród nie ma Lol Nie mam jeszcze pomysłu Myśli ktoś ma?
A co chcieliby zwycięzcy?
Ojjj tam....nie ważne...."Nie oto chodzi by złowić króliczka...ale by gonić go...."

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cnYdd2xMys8[/youtube]
Odpowiedz

Trochę spóźniona ale :
Dziękuję bardzo osobom głosującym na mnie ( miło mi ) i za fajną wymianę zdań. Oczko

Gratuluję wszystkim bez wyjątku biorącym udział w tym konkursie za pomysłowość i odwagę i chęci tworzenia . Oklaski Oraz dwóm osobom w czołówce. Oklaski

Aja ( czy to odmienia się ? ) ale mimo początkującej jak piszesz mnie przekonuje koncepcja tych pionków szachowych. Bo przy takiej karcie jaką jest Sprawiedliwość faktycznie wystarczy nieraz przesunąć pionek ( nieraz tak określamy człowieka- mówiąc : to pionek, ktoś kto się nie liczy ) a sprawy mogą nabrać różnego wymiaru. Można też być postawionym w szachu ( przez kogoś ).

Ja zauważam jeszcze jedną osobę, która mogła startować w konkursie, Oczko bo akurat ma idealnie coś wstrzelone w temat. Jest nią Zib. No ale po ptokach jak to się mówi więc trudno. Skoro jest to ogólnie dostępne w podpisie osoby, to źródłem na poparcie mojej tezy ,tej wartościowej myśli ujętej w grafice zdjęcia ( bo o nie tu chodzi ) tematycznej jest , zobaczcie sami : <!-- m --><a class="postlink" href="http://tarot-zib.blogspot.com/p/darmowe-wrozby.html">http://tarot-zib.blogspot.com/p/darmowe-wrozby.html</a><!-- m --> Jest Sprawiedliwość, opaska na oczach, waga ta z przechyłem tu : na moralność , tendencję ( tu w zamyśle uzasadnione, to oczywiste , bingo ) ale to świetnie obrazuje co człowiekiem/ ludźmi powinno kierować ( na szali ich wielu ). Mnie się podoba.

Na zakończenie z poczuciem humoru Luzik jak wygląda nasza krajowa sprawiedliwość ( chyba się zgodzicie wszyscy ) i co jej przyświeca:

[Obrazek: 7gp83t2yhqzd_t.jpg]

Platon  cyt . : ” Ob­serwuj, słuchaj, rzad­ko osądzaj i nie chciej za dużo „.
Odpowiedz

alathea napisał(a):aia Oklaski
ludzie, ale Wy macie talenty Tak
gratulacje!!!
aniu twoja karta SPRAWIEDLIWOŚCI też jest świetna ...taka nowatorska...bardzo mi się podobała, ale były tylko 2 głosy , a tak bardzo mi się podobała scenka lili i kolory w karcie Gabrieli , takie czyste i clarowne jak Sprawiedliwość...No i wszystkie poszostałe też są świetne... ja bym tam na każdą z osobna zagłosowała.
Zatem mam propozycję do Szefostwa, że glosów powinno być 5 (pięć) , bo to nie zmieni istoty głosowania, a każdy będzie mógł zagłosować na więcej prac... Prosi Prosi Prosi Prosi Prosi
Odpowiedz

Owszem, zmieni istotę głosowania, szczególnie gdy prac będzie n. 4 Uśmiech Zatem zostaja 2 głosy Pociesza
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości