Portret Wioli ;))
#1

Moja data urodzenia 3.12.1992 (jak coś).

(1) DZIECIŃSTWO 3 (Cesarzowa)
(2) WIEK ŚREDNI 12 (Wisielec)
(3) WIEK DOJRZAŁY 21(Świat)
(4) PODŚWIADOMOŚĆ 15 (Diabeł)
(5) ŚWIADOMOŚĆ 11 (Moc)
(6) NADŚWIADOMOŚĆ 4 (Cesarz)
(7) MISJA 14 (Umiarkowanie)
(8) ŚRODKI DO REALIZACJI MISJI 16 (Wieża)
(9) KARMA, KIM BYŁAM 9 (Pustelnik)
(10) CO ROBIŁAM 9 (Pustelnik)
(11) LEKCJA 0 (Głupiec)
(12) HARMONIA/KOMFORT 8 (Sprawiedliwość)
(13) WNETRZE 22 (Głupiec)
(14) CO NA ZEWNĄTRZ 14 (Umiarkowanie)
(15) JAK ODROBIĆ LEKCJĘ KARMICZNĄ 2 (Kapłanka)
(17) KOMFORT KARMICZNY 4 (Cesarz)
(18) JAK PRACOWAĆ Z MISJA NA OBECNE WCIELENIE 16 (Wieża)

Bardzo proszę o interpretacje portretu. Szczególnie zastanawia mnie 4 pozycja (Diabeł w podświadmości co to znaczy?) oraz 8 i 18 (Do misji i pracy nad obecnym wcieleniem potrzebna mi wieża , czyli co destrukcja, burzenie tego co skostniałe, nie przywiązywanie się do niczego?)

Pozdrawiam Oczko))
Odpowiedz
#2

Witaj,
pozycja 4 to lęki i obawy, Blokady ukryte kompleksy w podświadomości.Są to trudne problemy które powinnaś przepracować. Mogą to być urazy powstałe na skutek molestowania, ale spokojnie to nie jedyna interpretacja. Może też chodzić o uzależnienie od seksu, skłonność do perwersji i dewiacji lub blokadę w tej dziedzinie co wpływa na życie intymne właściciela portretu. u takich osób, które maja tą kartę na 4 pozycji może konieczna być pomoc specjalisty.( czasami mamy problem , który ukrywamy sami przed sobą, a warto poszukać wsparcia i pomocy) Pociesza
Karta ta ma tez łagodniejszy oddźwięk- może mówić o tym że nie potrafisz wykorzystywać ze swojej energii, albo ja marnotrawisz na rzeczy niewłaściwe lub wykorzystujesz tylko minimum swoich możliwości. Buziak
Odpowiedz
#3

Ok, dziękuje anabk Uśmiech)

A mógłby ktoś szerzej opisać mój portret?Oczko)))
Odpowiedz
#4

Czy ten portret jest aż tak tragiczny , że nikt nie chce się podjąć? Moje oko dostrzegło, że Cesarz, Pustelnik, Głupiec, Umiarkowanie i Wieża występują po dwa razy, czyli interpretować jako kartę odwróconą. ŚRODKI DO REALIZACJI MISJI : WIEŻA ODWRÓCONA
Cienie: wyolbrzymianie wszystkiego, czego się doświadcza, utrata poczucia wolności, więzienie, bankructwo i niemożność dokonania jakichkolwiek zmian, chęć zniszczenia wszystkiego, autodestrukcja, bezsilność w dokonaniu czegokolwiek, totalna klęska, pustka, kurczowe trzymanie się starych struktur, brak zgody na zmianę.

;OO Czyli że co powinnam robić?;o
Odpowiedz
#5

To chyba nie jest sprawa tragicznego portretu, tylko heroicznej pracy, którą trzeba włożyc, żeby go opisać. Zobacz, jak mało portretów w ogóle jest tutaj pointerpretowanych. I wcale się nie dziwię, bo zapewne dobrze ponad godzinę zajmuje taka interpretacja komuś, kto się na tym cokolwiek zna. A komuś, kto dopiero próbuje coś z tego zrozumieć... Bezradny

Żeby ktoś jeszcze chociaż wytłumaczył, co to jest przykładowo środek do realizacji misji albo komfort karmiczny... Shifty
Odpowiedz
#6

Safira - masz racje. Ja sama próbowałam zinterpretować u tu portret jendak przy wysyłaniu wszytsko mi się skasowało ;/. I tez się zastanawiam co to jest te HARMONIA/KOMFORT Uśmiech
Odpowiedz
#7

Wiola ja też mam problem z interpretacją portretów.
Na razie ćwiczę na rodzince i naprawdę zabiera to sporo czasu.
Twój portret nie jest wcale tragiczny, bo negatywnie interpretujemy tylko karty podwójne w podstawowej donicy czyli pozycje od 1 do 6
i kartę na pozycji 4.
Ja mam podwójną Wieżę w podstawowej donicy i ciągle coś się w moim życiu zmienia.
Kiedy już coś zaczyna się fajnie układać, to znowu wyskakują nowe problemy i kolejna zmiana planów. Uśmiech

Środek do realizacji misji informuje o tym, jakie dary otrzymał człowiek przy urodzeniu pomagające w realizacji tej misji.

Harmonia psychiczna - ta karta opisze warunki w których człowiek czuje się dobrze i bezpiecznie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości