Jak sprawdzić czy rzucona została klątwa, urok?...
#1

Nie wiem czy w dobrym wątku zadaje pytanie ale wie ktoś może jak sprawdzić czy na kimś została rzucona klątwa albo ciąży urok?
Odpowiedz
#2

Można to sprawdzić za pomocą zioła "ostrożeń warzywny" inaczej zwanym "czarcie żebro". Może akurat gdzieś koło ciebie rośnie, jak nie to można zamówić. Wrzuca się napar z niego do kąpieli, zanurzamy się w wodzie i wychodzimy po kilku minutach... Ostrożeń nie tylko oczyszcza, ale również jeśli było coś na rzeczy, zostawia na powierzchni wody takie skorupki, jak cienki dopiero tworzący się lód na wodzie.

O takiej metodzie słyszałem Bezradny
Odpowiedz
#3

Dzięki Kwiatek Poszukam tego zioła bo to ciekawe co piszesz Oczko A nie wiesz czy karty też pokazują czy ktos ma uroki i klątwy na sobie?
Odpowiedz
#4

Wbrew pozorom bardzo łatwo jest rozpoznac , czy zostaliśmy obrzuceni klątwa , czy urokiem .
Klątwa nie działa na umysł człowieka , a rzucony urok tak .
Kiedy ludzie zaczynają sie od nas odwracać , zostajemy sami i to bez jakichkolwiek przyczyn . Rozpadają sie nasze związki. Tracimy najbliższych , lub zapadamy na nieuleczalne choroby . To możemy przypuszczać , ze zostaliśmy obłożeni klątwą . Klątwa może się objawiać : przewlekłą chorobą i to często na tle nerwowym, niepowodzeniem życiowym, dręczeniem przez innych, okaleczaniem siebie, lub krzywdzeniem innych , brakiem potomstwa mimo , ze nie ma przeciwwskazań medycznych , nieporozumieniem w związkach , uzależnieniem od innych i brakiem własnej woli , samotnością , klaustrofobią , uczuciem , ze cały dotychczasowy świat nam się zawalił, nadpobudliwością nerwowa, utrata sensu życia. . Dzieje się tak nagle i niespodziewanie. Urok jak wspomniałam działa na umysł. On ma sprawcze działanie na nasze myśli . Stajemy się bezwolni , nie jesteśmy wstanie sami podejmować racjonalnych decyzji . Urok najczęściej wykorzystany jest w urokach miłosnych. Osoba zauroczona inaczej zaczyna postrzegać osoby , które do tej pory ja nie pociągała. Mówimy po czasie ona chyba rzuciła na mnie urok, to chyba były czary . To był impuls. Ostatnio nawet ktoś do mnie w tej sprawie pisał . Uśmiech Pod działaniem uroku osoby żyją jak we śnie. Ich decyzje nie sa racjonalne. Nie wiedza dlaczego to robią . Osoby nie sa wstanie dostrzec spraw i rzeczy, którym innym wydaja sie oczywiste.
Nie jest łatwo pozbyć sie klątwy , czy uroku. Tym bardziej , gdy klątwa( przekleństwo ) rzucona jest na pokolenie. Jednak dla pocieszenia powiem , ze nie tak łatwo rzucić jest klątwę , czy urok.
Często myślimy , ze dosięgła nas klątwa , ale to prawo trójpowrotu tak działa. Nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Trzeba miec świadomość , ze jeśli komuś uczyniłeś, zło , krzywdę to Twoja krzywda wróci do Ciebie w trójnasób i będzie działać dopóki nie zadośćuczynisz osobie , którą skrzywdziłeś i nie trzeba rzucać klątwy , by tak sie działo i żadne oczyszczanie nie pomoże. Trzeba pamiętać , ze krzywda nie popłaca. Uśmiech
Odpowiedz
#5

Dziękuje miriam Buziak Kwiatek wiele mi wyjaśniłaś tym postem Uśmiech
Odpowiedz
#6

Na zdrowie . Buziak Ciesze sie , ze mogłam pomóc. Uśmiech
Odpowiedz
#7

marta1806 napisał(a):.... A nie wiesz czy karty też pokazują czy ktos ma uroki i klątwy na sobie?
Mogą pokazać. Znalazłem następujący rozkład na blogu sennej wiedźmy

Cytat:1. Umysł - czy jest atakowany w jakikolwiek sposób: wolna wola, myśli

2. Ciało - czy jest atakowane w jakakolwiek sposób, bóle serca, zawroty głowy, mroczki przed oczami, osłabienie, brak energii, wyczerpanie, ociężałość, bezsilność

3 Duch - czy jest atakowany w jakikolwiek sposób – sny, koszmary senne np. duszenie, ćwiartowanie, wyciek krwi, problemy z świecie astralnym

4 Emocje – negatywne: smutek, poczucie winy, lęk, przygnębienie

Jeżeli pojawi się jakakolwiek niepojąca karta w 4 pierwszych to można dodatkowo sprawdzić:

5. Czy jest to spowodowane przez konkretną osobę, czyli kto powoduje utratę energii

6. Czy ta osoba robi to świadomie

7. Jakie sytuacje powodują u mnie utratę energii

8. Jak się ochronić
Odpowiedz
#8

Z tego co tu wyczytałam wynika, że każdy jest dotknięty klątwą lub urokiem...idzie się załamać... Załamka ...ide sie leczyć... :lezka: ... [Obrazek: d045.gif]
Odpowiedz
#9

Bezradny Pamiętaj , ze po 16 można pić . Dzieki temu nie wpadnie sie w nałóg. Buziak Buziak
Odpowiedz
#10

miriam napisał(a):Trzeba miec świadomość , ze jeśli komuś uczyniłeś, zło , krzywdę to Twoja krzywda wróci do Ciebie w trójnasób i będzie działać dopóki nie zadośćuczynisz osobie , którą skrzywdziłeś i nie trzeba rzucać klątwy , by tak sie działo i żadne oczyszczanie nie pomoże. Trzeba pamiętać , ze krzywda nie popłaca. Uśmiech

dla mnie to jedyne (może marne) pocieszenie, po przejściach w moim życiu Tak
Odpowiedz
#11

To marne pocieszenie, rudzielec...ale rozumiem cię, też tak kiedyś miałam.
Odpowiedz
#12

Wiem dobrze kochana ca czujesz . Buziak Marna to pociecha , ale zawsze pociecha. Ważne jest byśmy potrafili wybaczyć dla swojego dobra , a prawca zrozumiał co takiego zrobił , prosił nas o wybaczenie i zadośćuczynił nam .Tu nie wystarcza tylko ,ze poprosi nas o wybaczenie to sa tylko słowa nic więcej . Niestety rzadko to się zdarza , więc o otrzymuje to na co zasłużył. Sami , tez musimy zastanowić się dlaczego tak się dzieje w naszym życiu, może wcześniej skrzywdziliśmy kogoś i to do nas wróciło.
Nie zastanawiamy się dlaczego , ale może warto , Myśli
Odpowiedz
#13

Klątwy i uroki mogą się ciagnąc przez pokolenia i powinno się oczyscic , odciąc od tych przeklenstw , złorzeczeń , które mogą się ciagnąc z poprzednich wcieleń.
Z daty urodzenia juz wynika co nam się nie układa i co nabroilismy w poprzednich wcieleniach , ze te niepowodzenia ciagną się za nami.
Z kart jezeli robimy jakis rozkład to napewno ,gdy wystapi karta Diabła , miecze sa to juz sygnały , o niepowodzeniach w któryms pokoleniu i najlepiej rozkładac karty na nazwisko swoje , ze strony ojca , matki wtedy będziemy wiedzieli z jakiej strony istnieją klatwy i niepowodzenia w dziedzinie finansowej , uczuciwej itd.
rudalila napisał(a):Z tego co tu wyczytałam wynika, że każdy jest dotknięty klątwą lub urokiem...idzie się załamać... ...ide sie leczyć...
napewno nie wszyscy Uśmiech
Odpowiedz
#14

miriam napisał(a):Wbrew pozorom bardzo łatwo jest rozpoznac , czy zostaliśmy obrzuceni klątwa , czy urokiem .
Klątwa nie działa na umysł człowieka , a rzucony urok tak .
Kiedy ludzie zaczynają sie od nas odwracać , zostajemy sami i to bez jakichkolwiek przyczyn . Rozpadają sie nasze związki. Tracimy najbliższych , lub zapadamy na nieuleczalne choroby . To możemy przypuszczać , ze zostaliśmy obłożeni klątwą . Klątwa może się objawiać : przewlekłą chorobą i to często na tle nerwowym, niepowodzeniem życiowym, dręczeniem przez innych, okaleczaniem siebie, lub krzywdzeniem innych , brakiem potomstwa mimo , ze nie ma przeciwwskazań medycznych , nieporozumieniem w związkach , uzależnieniem od innych i brakiem własnej woli , samotnością , klaustrofobią , uczuciem , ze cały dotychczasowy świat nam się zawalił, nadpobudliwością nerwowa, utrata sensu życia. . Dzieje się tak nagle i niespodziewanie. Urok jak wspomniałam działa na umysł. On ma sprawcze działanie na nasze myśli . Stajemy się bezwolni , nie jesteśmy wstanie sami podejmować racjonalnych decyzji . Urok najczęściej wykorzystany jest w urokach miłosnych. Osoba zauroczona inaczej zaczyna postrzegać osoby , które do tej pory ja nie pociągała. Mówimy po czasie ona chyba rzuciła na mnie urok, to chyba były czary . To był impuls. Ostatnio nawet ktoś do mnie w tej sprawie pisał . Uśmiech Pod działaniem uroku osoby żyją jak we śnie. Ich decyzje nie sa racjonalne. Nie wiedza dlaczego to robią . Osoby nie sa wstanie dostrzec spraw i rzeczy, którym innym wydaja sie oczywiste.
Nie jest łatwo pozbyć sie klątwy , czy uroku. Tym bardziej , gdy klątwa( przekleństwo ) rzucona jest na pokolenie. Jednak dla pocieszenia powiem , ze nie tak łatwo rzucić jest klątwę , czy urok.
Często myślimy , ze dosięgła nas klątwa , ale to prawo trójpowrotu tak działa. Nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Trzeba miec świadomość , ze jeśli komuś uczyniłeś, zło , krzywdę to Twoja krzywda wróci do Ciebie w trójnasób i będzie działać dopóki nie zadośćuczynisz osobie , którą skrzywdziłeś i nie trzeba rzucać klątwy , by tak sie działo i żadne oczyszczanie nie pomoże. Trzeba pamiętać , ze krzywda nie popłaca. Uśmiech
Wczytałam się dokłądnie w to co piszesz, i mogę powiedzieć ze podejrzewam rzucenie uroku, (dobrze ze istnieja takie fora) zeby opisac cala sytuacje potrzebowalam jakiejs godziny w kazdym razie jestem pewna ze osobe ktora zna i ktora o to podejrzewam ma znajomosci w swiecie wrozek, korzysta bardzo czesto malo z tego w czasie okolo 2 miesiecy, zaczelam miec dolegliwosci ktore opisujesz w badaniach wychodzi ze wszystko jest w normie a jednak cos jest nie tak, jak mozna sie tego pozbyc.
Odpowiedz
#15

rany julek, to chyba jakaś klątwa rzeczywiście ciąży nad naszą rodziną.
Odpowiedz
#16

Słyszałam kiedyś o modlitwie pokoleniowej, sama ją stosowałam i myślę ,że pomaga o całej sprawie z modlitwą opowiem pod koniec posta Uśmiech

Modlitwę zaczynamy słowami : Odmawiam modlitwę za moich przodków z linii ojca i matki do 20 pokolenia. Proszę o oczyszczenie mojego życia ze wszystkich problemów pokoleniowych, jeśli jesteś konkretną osoba przyśnij mi się" Po tych słowach musimy równiutko 100 razy odmówić Wieczny odpoczynek.

Co ciekawe często po prostu myli nam się który to "odpoczynek" odmawiamy, najlepiej myślę na różańcu przekładać paciorki Uśmiech

Jeśli chodzi o tą moją opowiastkę, pewnego wieczoru natchnęło mnie coś na taką modlitwę po odmówieniu śnił mi się mój zmarły wujek , staliśmy rodzinami w jakichś kolejkach i schodziliśmy do jednego miejsca a w oddali słychać było wskazówki Boga co powinniśmy robić ze swoim życiem, na końcu tej kolejki szedł właśnie "Krzysiek". Powiedział ,że on nigdzie nie idzie bo o nim nikt nie pamięta. Obudziłam się następnego dnia przerażona i myślę, kurczaki chyba trzeba by mu pomóc, modlitwę odmówiłam raz jeszcze. I tej samej nocy śnił mi się wraz z moim zmarłym tatą co ciekawe popijali flaszkę!! Rotfl Rotfl I nagle wujek złapał mnie za rękę i powiedział: Dzięki Ola Uśmiech


Kwiatek
Odpowiedz
#17

Monroe napisał(a):Słyszałam kiedyś o modlitwie pokoleniowej, sama ją stosowałam i myślę ,że pomaga o całej sprawie z modlitwą opowiem pod koniec posta Uśmiech

Modlitwę zaczynamy słowami : Odmawiam modlitwę za moich przodków z linii ojca i matki do 20 pokolenia. Proszę o oczyszczenie mojego życia ze wszystkich problemów pokoleniowych, jeśli jesteś konkretną osoba przyśnij mi się" Po tych słowach musimy równiutko 100 razy odmówić Wieczny odpoczynek.

Co ciekawe często po prostu myli nam się który to "odpoczynek" odmawiamy, najlepiej myślę na różańcu przekładać paciorki Uśmiech

Jeśli chodzi o tą moją opowiastkę, pewnego wieczoru natchnęło mnie coś na taką modlitwę po odmówieniu śnił mi się mój zmarły wujek , staliśmy rodzinami w jakichś kolejkach i schodziliśmy do jednego miejsca a w oddali słychać było wskazówki Boga co powinniśmy robić ze swoim życiem, na końcu tej kolejki szedł właśnie "Krzysiek". Powiedział ,że on nigdzie nie idzie bo o nim nikt nie pamięta. Obudziłam się następnego dnia przerażona i myślę, kurczaki chyba trzeba by mu pomóc, modlitwę odmówiłam raz jeszcze. I tej samej nocy śnił mi się wraz z moim zmarłym tatą co ciekawe popijali flaszkę!! Rotfl Rotfl I nagle wujek złapał mnie za rękę i powiedział: Dzięki Ola Uśmiech


Kwiatek
Dzięki Ola, teraz to ja muszę wypróbować tej twojej modlitwy na sobie Uśmiech
Odpowiedz
#18

marta1806 napisał(a):Nie wiem czy w dobrym wątku zadaje pytanie ale wie ktoś może jak sprawdzić czy na kimś została rzucona klątwa albo ciąży urok?
mnie wystarczy postawić karty i już wiem co w trawie piszczy.

Pamiętam, że w jednym z odcinków Kossakowsiego był jeden mężczyzna, który twierdził, że jak zapalimy sobie białą świecę i jej ogień równiutko się pali to jesteśmy "czyści", a jeżeli ogień "tańczy" przygasa się to ciąży nad nami urok lub klątwa..." sama tego nigdy nie próbowałam więc nie jestem w stanie potwierdzić autentyczności Oczko
Odpowiedz
#19

Sprawdziłem u siebie   Myśli 

1. Umysł - czy jest atakowany w jakikolwiek sposób: wolna wola, myśli  - 7 Pucharów 
2. Ciało - czy jest atakowane w jakakolwiek sposób, bóle serca, zawroty głowy, mroczki przed oczami, osłabienie, brak energii, wyczerpanie, ociężałość, bezsilność - 3 Puchary 
3 Duch - czy jest atakowany w jakikolwiek sposób – sny, koszmary senne np. duszenie, ćwiartowanie, wyciek krwi, problemy z świecie astralnym - 6 Pucharów 
4 Emocje – negatywne: smutek, poczucie winy, lęk, przygnębienie - 7 Denarów
Jeżeli pojawi się jakakolwiek niepojąca karta w 4 pierwszych to można dodatkowo sprawdzić:
5. Czy jest to spowodowane przez konkretną osobę, czyli kto powoduje utratę energii - Słońce
6. Czy ta osoba robi to świadomie - 8 Denarów
7. Jakie sytuacje powodują u mnie utratę energii -  Koło Fortuny 
8. Jak się ochronić -  10 Pucharów
Odpowiedz
#20

Kiedyś na mszy było kazanie na te tematy.
Ksiądź mówił że warto zamówić msze za oczyszczenie 5 pokoleń wstecz ze strony ojca i matki.
Podawał wtedy szczegóły i przykłady historii. gdzie takie msze dawały efekt....
Ola ja też spróbuję z tą modlitwą i wrócę z weryfikacją.
Odpowiedz
#21

można też za pomocą jajka i szklanki z  wodą  sprawdzić i jednocześnie sie oczyszczać  Myśli
Odpowiedz
#22

(04-06-2018, 23:26)Storm napisał(a):  Sprawdziłem u siebie   Myśli 

1. Umysł - czy jest atakowany w jakikolwiek sposób: wolna wola, myśli  - 7 Pucharów 
2. Ciało - czy jest atakowane w jakakolwiek sposób, bóle serca, zawroty głowy, mroczki przed oczami, osłabienie, brak energii, wyczerpanie, ociężałość, bezsilność - 3 Puchary 
3 Duch - czy jest atakowany w jakikolwiek sposób – sny, koszmary senne np. duszenie, ćwiartowanie, wyciek krwi, problemy z świecie astralnym - 6 Pucharów 
4 Emocje – negatywne: smutek, poczucie winy, lęk, przygnębienie - 7 Denarów
Jeżeli pojawi się jakakolwiek niepojąca karta w 4 pierwszych to można dodatkowo sprawdzić:
5. Czy jest to spowodowane przez konkretną osobę, czyli kto powoduje utratę energii - Słońce
6. Czy ta osoba robi to świadomie - 8 Denarów
7. Jakie sytuacje powodują u mnie utratę energii -  Koło Fortuny 
8. Jak się ochronić -  10 Pucharów

A weryfikacja .jak Ty widzisz to co wskazały karty ?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości