Mój Tarot - znaczenia kart - publikacja
#1

Nie będę długo opowiadał, ale ... oddaję w Wasze ręce drugą z zaplanowanych publikacji, poświęconą możliwym znaczeniom kart w dywinacji (tradycyjnie, system autorski, nieomal, nie licząc wybranego do nauki rozkładu).

Szczegóły u mnie na blogu:

http://tarot.diariusz.net/moj-tarot-znac...kacja.html

Życzę spokojnego ściągania, przyjemnej lektury oraz ogólnego pożytku z przygotowanego tekstu Oczko
Odpowiedz
#2

Brawo Arturze Oklaski Oklaski Oklaski
Odpowiedz
#3

Masakra chłopie Ok Oklaski Kwiatek Buźki /czytaj SUPER Oczko/
Odpowiedz
#4

Все они в кожаных куртках,
Все небольшого роста.
Хотел солдат пройти мимо,
Но это было непросто!
Мама-анархия, папа-стакан портвейна Oczko
Odpowiedz
#5

Najlepszą na tę okoliczność chyba z tego wiersza (?) czy motta ? jest ten stakańczyk ( soory nie mam czcionki rosyjskiej w programie ), który wypadało by napełnić smirnoffem i tę pozycję i wydarzenie zakropić, oblać solennie i radośnie. Uśmiech

Przeczytałam.
Artur napisał(a):Zdaję sobie sprawę z tego, że takie podejście do dywinacji tchnie pewną monotonią (tak z punktu widzenia postronnego obserwatora, jak i początkującego kartomanty), że nie jest efekciarskie. I jakkolwiek takim nie jest to jednak przynosi długofalowe korzyści i pozytywne skutki wszystkim.

Owszem, wszystkim ( o ile chcą czytać i się zapoznać lub przyswoić ). Bezradny
Ja tak. Również mam b. pozytywny odbiór. Thx.
W wielu działach zgadzam się z Tobą od wstępu do końca z każdym zdaniem ( co do joty ).
Poszłam dalej. Za sugestią. I podejrzałam te stacje, by mieć jakieś odniesienia/ porównania na które się powołujesz. To co ujrzałam, wprowadziło mnie w osłupienie też.
Niektórzy nawet tasowali karty !! jakby realizator ze stoperem mierzył im czas na to ( jakoś tak nerwowo, piorunem ) .Drudzy z kolei jak by mieli wręcz ADHD ( a może podwójne nawet )zamiast skupienia na pytaniu, uwagi i opanowania- nadmierną pobudliwość.
Inna osoba ( prawie za każdym razem , sic !) na jedno pytanie - wykładała machinalnie wręcz : karta, po karcie, szast prast : całą talię kart ! To dopiero masakra. Bezradny

No to ok. Skoro mamy taką lekką prezentowaną talię na warsztacie , postaram się dostosować do tej konwencji odwdzięczając Ci się za wkład - dedykacją z laurką:

[Obrazek: 117bpk6.jpg]

Te rymy częstochowskie być może nieśliczne,
są wyrazami uznania , ale za to liczne.
I jeśli Cię to zadowoli,
puszczam perskie oczko do woli. Oczko

Platon  cyt . : ” Ob­serwuj, słuchaj, rzad­ko osądzaj i nie chciej za dużo „.
Odpowiedz
#6

No prosze...jakie talenta tu mamy na naszym dobrym forum.... Oklaski [Obrazek: EmotsImgSrv.aspx?uid=-1&pid=2585&eid=35619]
Odpowiedz
#7

Gratuluję, bardzo fajna sprawa Uśmiech
Odpowiedz
#8

I dostałem laurkę Oczko Dziękuję Uśmiech
Odpowiedz
#9

i mi również się przyda Oklaski
Odpowiedz
#10

Dzięki wsparciu zewnętrznemu od dzisiaj obydwa opracowania dostępne są także dla czytników przenośnych (format mobi i epub):

http://tarot.diariusz.net/ebooki-dla-urz...snych.html
Odpowiedz
#11

Wybaczcie mi, że piszę post pod postem, ale zmieniłem miejsce przechowywania własnych danych.

Obecnie publikacja jest do znalezienia w tym miejscu:

http://centrumtarota.wordpress.com/2012/...ublikacja/
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości