Dłonie -problem
#23

Myśli Bezradny
Odpowiedz
#24

Daguniu, tłuste rozpuści tylko inne tłuste... A gdybyś spróbowała wcierać przez kilka minut olejek, oliwkę, w ostateczności masło... Uśmiech
Odpowiedz
#25

Dagaa, wlasnie mi sie przypomnialo. Bardzo dobrze jest smarowac dlonie i wcierac w paznokcie maslo shea lub maslo kokosowe(olej kokosowy). Nie wiem jak by to sie mialo do oczyszczania co prawda, ale dobrze robi na paznokcie.
Odpowiedz
#26

generalnie, dłonie które są dobrze nawilżone ( czyli codziennie pielęgnowane odpowiednimi kremami )
nie przyjmują tak brudu a jeśli już to łatwiej jest go usunąć ...
Odpowiedz
#27

rozumiem, że na razie nie masz widoków na zmianę pracy...

W necie znalazłam jeszcze coś takiego: <!-- m --><a class="postlink" href="http://forum.poziome.pl/index.php?topic=1331.0">http://forum.poziome.pl/index.php?topic=1331.0</a><!-- m -->

do głowy przychodzi mi jeszcze soda oczyszczona, ale to chyba zły pomysł... Za bardzo wysuszy Ci skórę, chyba, że stosowana na specjalne okazje...
Odpowiedz
#28

Dziewczyny, wypróbowałam masło i wiecie co trochę zeszło, z cytryną niestety odpuściłam ponieważ wczoraj detale strasznie pocięły mi palce i pieką jak cholera, co najgorsze ten olej dostał mi się w ranki i zaś mam czarne krechy, masakra jakaś.
I to jeden detal w zasadzie jest taki do du... inne są ok., no ale jak na pech to na mnie musiało trafić i ja tego cholerstwa najwięcej robić muszę.
Dzisiaj po powrocie z pracy wzięłam nowy płyn do naczyń i wymieszałam go z pastą Komfort do prania, delikatnie już wcierając mieszankę w palce i powiem wam, że efekt jest ogromny, tam gdzie mam ranki trochę szczypało, no ale nie aż tak mocno jak po cytrynie.
Teraz będę miała urlop 2 tygodnie, także mam nadzieje, że moje palce dojdą trochę do siebie, a jak się wszystko zagoi ponownie wezmę cytrynkę i powinno być ok.

Nysza, ja ogólnie mam bardzo tłustą skórę, nie mam przesuszonych rąk pomimo tej pracy, ale ten olej to ja nie wiem, jest okropny, szczególnie jak dostaje się w miejsca gdzie naskórek na palcu został ''uszkodzony'', za nic nie mogłam doczyścić tego badziewia, pod paznokcie też jak się dostanie to tragedia.

Ewuś, ja w tej pracy robię już 6 lat, lubię swoją pracę i nie chciałabym jej zmieniać ponieważ umowę mam do 2015 roku.
Jakoś muszę to wszystko- te listopadowe nowości z detalami- przeboleć i poradzić sobie z zaistniałym problemem.

Dziewczyny raz jeszcze wszystkim Wam dziękuje za rady Uśmiech
Odpowiedz
#29

To pozostaje nam mieć nadzieję, żeby te badziewia zniknęły z Twojej pracy, czego Ci z całego serca życzę Buziak
Odpowiedz
#30

Też mam taką nadzieję, bo dużo osób na te detale narzeka w pracy, że złe itd., a i zmontować ich nie jest łatwo Oczko
Odpowiedz
#31

soda oczyszczona z łyżeczką soku z cytryny nałozyc na dłonie na 25 min a potem posmarowac duża ilością kremu. jeżeli nie masz cytryny może byc poł lyżeczki kwasku cytrynowego z łyzką wody.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości