Ankieta: Wybierz 1 lub 2 autorów najlepszych prac - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
slawek_88
24.24%
8
24.24%
Helge
6.06%
2
6.06%
Gabriela
6.06%
2
6.06%
Sylla
12.12%
4
12.12%
Mirra
18.18%
6
18.18%
rudalila
15.15%
5
15.15%
aja
18.18%
6
18.18%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Konkurs - karta Księżyc

i jeszcze Gabrileli, im bardziej patrze w Jej karte.. Gabriela, co ten człowiek robi tej Karcie.. czy to jest taniec, czy jakas pozycja medytacyjna? podobna do ustawienia ciała jak Wadżra/Dordże [Obrazek: srebrne-dorjee-vajra-wadzra.jpg]
Odpowiedz

Kosma, haha to moje rysowanie komputerowe. Ten człowiek siedzi ma taką postawę medytacyjną może być dordże co oświeci umysł, ale oznacza zatrzymanie spraw nic się nie dzieje, góra to przeszkoda także wróg nieprzyjaciel , ale na szczycie jest coś o czym marzy. nastanie dzień zobaczy że to złudzenie odbite w blasku Księżyca.
Dobani
Odpowiedz

mi sie podoba Twoja Karta, dostałas głosa Kwiatek

jest bardzo księżycowa.. moze ja bym własnie tak powierzchnie ziemi pokazała, jak na ksiezycu.. coś nierealnego.. kurcze fajne te konkursy.. w następnym pewnie wezme udział Uśmiech
Odpowiedz

No to karta Sąd jest nieruszona Ok <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=104&t=7373">viewtopic.php?f=104&t=7373</a><!-- l -->
Odpowiedz

moze być Rotfl
Odpowiedz

Wszystkie prace są świetne... szkoda, że nie można ocenić wszystkich Bezradny... jesteście wielcy Oklaski
Odpowiedz

Tarofides , ja przegapiłam głosowanie...nie zagłosowałam na nikogo... Załamka ... Jak mogę zagłosować ?
Odpowiedz

Przedłuzyłem, pospiesz się Uśmiech
Odpowiedz

Dzięki.
Odpowiedz

Ja też jeszcze zdążyłam Uśmiech Uśmiech Uśmiech Wszystkie karty są niesamowite Oklaski Oklaski Oklaski
Odpowiedz

Zwycięzcą konkursu zostaje Sławek Oklaski Oklaski Oklaski Ok


Mamy tylko jedną prace karty Sąd Ostateczny :uoee:
Na razie terminu nie ma, ale gorąco zachecam do dalszej zabawy Uśmiech Buźki

edit. karta Arcykapłan też na razie tylko jedna Bezradny
Odpowiedz

Gratulacje Sławek Oklaski
Odpowiedz

Dziekuje dziękuje... ne rozdaję autografów Rotfl

Tak naprawde to wszyscy są zwycięzcami bo to fajna zabawa - a każde dziecko wie że najlepiej i najefektywniej uczy się poprzez właśnie zabawę! Dziękuje i grauuje wszystkim
Odpowiedz

gratulacje Sławku Uśmiech
Odpowiedz

Gratulacje Sławku! Kwiatek Buziak
Odpowiedz

Gratulację Sławku Uśmiech Masz talent Uśmiech
Odpowiedz

dziękiOczko
Odpowiedz

Sławek, gratulacje!!! (ma się ten refleks... Głupek )
Odpowiedz

Przyjmij gratulacje również ode mnie !!! Oklaski Oklaski Oklaski Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz

Sławciu Buziak Kwiatek Oklaski
Odpowiedz

Gratulacje Sławek! Kotek Oklaski
Daj mi na PW swój adres to prześlę nagrodę. Czy może mam osobiście dostarczyć, aby być świadkiem pierwszej wróżby tą księżycową talią?
Odpowiedz

hehehe super, na prawde dostane nagrode Rotfl dzięki ZibOczko Już wysyłam
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości