Ankieta: Wybierz 1 lub 2 autorów najlepszych prac - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
slawek_88
24.24%
8
24.24%
Helge
6.06%
2
6.06%
Gabriela
6.06%
2
6.06%
Sylla
12.12%
4
12.12%
Mirra
18.18%
6
18.18%
rudalila
15.15%
5
15.15%
aja
18.18%
6
18.18%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Konkurs - karta Księżyc
#1

Rozpoczynamy nowy konkurs, tym razem objawił się Księżyc o samej północy Uśmiech

Te same zasady, tworzymy własną wizje karty Księżyca i ewentualnie opis (mile widziany)
Odpowiedz
#2

No to do roboty... Cwaniak
Odpowiedz
#3

Do dzieła! do końca listopada termin.
Odpowiedz
#4

Powodzenia, twórczej veny i natchnienia wszystkim
Odpowiedz
#5

no to ja też dorzucę coś na zachętę w stylu imperialnym: Niech wygra najlepszy! Ok

Kochani O-twórzcie się! Kwiatek
Odpowiedz
#6

Kasha, chcialas powiedziec "Kochani Otworzmy sie !"
Odpowiedz
#7

O proszę Uśmiech jak mnie natchnie to może się skuszę.
Odpowiedz
#8

Oto moja propozycja karty Księżyc - tym razem kredkami Rotfl[ATTACHMENT NOT FOUND]

Opis:

- Księżyc świeci światłem odbitym, stąd blask słońca który go oświetla
- skoro to światło odbite to nie daje takiego blasku stąd nie można wierzyć temu co się widzi i trzeba kierować się intuicją
- lampka symbolizująca oświecenie, wiedzę, na nic się nie przydaje bo zmysły są zablokowane (opaska na oczy)- nic i tak nie widać, dlatego trzeba zapomnieć o tym co wiemy i co zdaje się że widzimy, bo to nie musi być prawda
- musimy wyjść z założenia że kierujemy się intuicją (stąd woda z której wychodzi postać w piżamce Rotfl )
- dwie wieże symbolizują świadomożś i podświadomość między którymi się poruszamy, wykorzystując tylko jedną z nich nigdzie nie zajdziemy
- księżyc to też uosobienie naszych lęków, w niewyraźnym świetle widzimy często to czego się boimy (duchy, pająki itp)
- sowa na gałęzi drzewa symbolizuje mądrość, której wykorzystanie jest kluczem do wyjścia z ciemności
- często w ciemnościach i niejasnych sytuacjach chodzimy po omacku - stąd wyciągnięte ręce dziewoji
- droga do jaśniejszego nieba wskazuje że na końcu tej drogi jest światełko - jak w tunelu, tyle tylko że dojście kosztować nas może wiele trudu i strachu - straszne drzewa
- sam księzyc ma w sobie coś ze słońca - świeci jego blaskiem tak więc niczym jing i jang łączą się te dwa ciała niebieskie dając harmonię (słońce to świadomość, Księzyc podświadomość)

to chyba tyle myślę... jak mi coś się przypomni to dopisze Bezradny
Odpowiedz
#9

O matko Sławek ale dajesz czadu Rotfl
cudo Muza Buźki

...ani różnica poglądów,ani różnica wieku - nic nie może być powodem zerwania miłości
NIC- prócz jej braku...
Odpowiedz
#10

Sławek ale masz talent, jak stworzysz autorską talię pierwsza zakupię Buźki
Odpowiedz
#11

razem stworzymy tutaj Rotfl ale dziękuję wam
Odpowiedz
#12

Super Oklaski
Odpowiedz
#13

Sliczna..! Ja tez chce tak malowac.... Beczy
Odpowiedz
#14

Sławek teraz to juz chyba Cię nikt nie pobije , ale nie wiadomo , aja ma tez zdolnosci , idziecie prawie równo w punktacji.
Taro jak tak dalej będzie szło to nowa talia kart Dobry Tarot powstanie , a to by była rewelacja. Hura
Odpowiedz
#15

No fajna by była taka talia Rotfl a może by tak kilka kart uruchomić na raz, jakby był czas to by się porysowało... Prosi
Odpowiedz
#16

Kumczo napisał(a):aja ma tez zdolnosci ,

och... dzięki Uśmiech
ja nazwałabym to bardziej kredki i swój świat Rotfl Rotfl

...ani różnica poglądów,ani różnica wieku - nic nie może być powodem zerwania miłości
NIC- prócz jej braku...
Odpowiedz
#17

Wypisz wymaluj Wyspa Brytyjska ... Anglia od strony Druidów biorąc ... czyli patrząc od zachodu i Walii ...

Oklaski Oklaski Oklaski Sławek Oklaski Oklaski Oklaski a może to Irlandia ??? Myśli

ślicznie Ok
Odpowiedz
#18

nie wiem czy mnie karta Księżyc nie przerasta - moja wiedza na jej temat kiepściutka Załamka
jeszcze jej nie przeanalizowałam i nie mam żadnego pomysłu jak ją fajnie zinterpretować Myśli
jak nic nie wymyślę to może sam księżyc pastelami wysmyczę żeby fajnie się pobawić Hura

...ani różnica poglądów,ani różnica wieku - nic nie może być powodem zerwania miłości
NIC- prócz jej braku...
Odpowiedz
#19

Kasha40 napisał(a):Wypisz wymaluj Wyspa Brytyjska ... Anglia od strony Druidów biorąc ... czyli patrząc od zachodu i Walii ...

Oklaski Oklaski Oklaski Sławek Oklaski Oklaski Oklaski a może to Irlandia ??? Myśli

ślicznie Ok

hehehe możliwe że to też Japonia a ta dziewczyna to tak naprawde Godzilla Rotfl
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz
#20

Sławek - wyobraźnie to ty masz Ok Oklaski Oklaski Oklaski

...ani różnica poglądów,ani różnica wieku - nic nie może być powodem zerwania miłości
NIC- prócz jej braku...
Odpowiedz
#21

Ja to nawet się nie zabieram za ten konkurs, przy Sławku odpadam....
Gratulacje, świetna grafika Uśmiech
Odpowiedz
#22

Lałłłł . Marika jakie fajne zdjęcie Buziak .
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości