Ankieta: Wybierz 1 lub 2 autorów najlepszych prac - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
slawek_88
24.24%
8
24.24%
Helge
6.06%
2
6.06%
Gabriela
6.06%
2
6.06%
Sylla
12.12%
4
12.12%
Mirra
18.18%
6
18.18%
rudalila
15.15%
5
15.15%
aja
18.18%
6
18.18%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Konkurs - karta Księżyc
#23

hehe dzięki Buziak
Może swoim wizerunkiem odstraszę to nas hakerzy nie dopadną jak na innym forum Rotfl
Odpowiedz
#24

Szalona dziewczyna , gada głupoty Buziak .
Odpowiedz
#25

Marika+ napisał(a):Ja to nawet się nie zabieram za ten konkurs, przy Sławku odpadam....
Gratulacje, świetna grafika Uśmiech

Oooo...Marika ! jaka śliczna ! taką cie pamiętam z Sabatu w Warszawie...tylko dlaczego nie kolorowa ? Ty się zabieraj do roboty ! Wygrasz nie wygrasz...pomysły się liczą...a ty takie fajne pomysły miałaś na logo forum.
Odpowiedz
#26

[Obrazek: loi3z0.jpg]

była nuda i sennie w pracy...

piesek, po lewej w obroży, patrzy na odbicie księżyca w strudze
wilczek, po prawej, wyje do tego prawdziwego na niebie
księżyc dwufazowy Oczko
po prawej na niebie gwiazdozbiór raka

można się dopatrywać każdego skojarzenia, mi nomen omen "przyświecał" cytat z Wiedźmina: "Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."
Odpowiedz
#27

ale fajny pomysł - super!
Odpowiedz
#28

Helge zajefajny Ok
Odpowiedz
#29

Helga super ! Kwiatek
Odpowiedz
#30

Helge! genialne Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski

a może zrobisz talię w tym stylu Myśli Oklaski Oklaski Oklaski
Odpowiedz
#31

Helge super Oklaski
Odpowiedz
#32

Brawo Helge Oklaski już myślałem, że wszyscy zapomnieli o konkursie Stres
Odpowiedz
#33

Wiem, wiem wszystkie karty są po coś w talii. Oczko
Wyjątkowo tej karty akurat ja osobiście nie lubię, mam pass. Bezradny

Brawo sławek i helge. Oklaski

Platon  cyt . : ” Ob­serwuj, słuchaj, rzad­ko osądzaj i nie chciej za dużo „.
Odpowiedz
#34

Sławcio i Helguś pięknie Kwiatek Ok
Ciekawe co by moja córcia powiedziała, gdybym znowu ją wciągnęła w przebieranki Cwaniak Rotfl
Odpowiedz
#35

Sylla napisał(a):Sławcio i Helguś pięknie Kwiatek Ok
Ciekawe co by moja córcia powiedziała, gdybym znowu ją wciągnęła w przebieranki Cwaniak Rotfl

hehehe Rotfl tym razem za wilka?... hmmm nie wiem czy się księzniczka zgodzi Rotfl
Kwiatek
Odpowiedz
#36

Sławek właśnie oglądnęłam Twoją pracę - czy to pastele? Tobie by pasowało chyba takiego mrocznego, halloweenowego tarota walnąć?
bardzo podoba mi się, że jest dużo symboli, i ta noga człowieka w wodzie, to jest "to coś" - idealny symbol tej karty Kwiatek
fajno, że Wam się podoba, chociaż ja bym wolała, żeby ktoś bardziej wprawiony narysował moje pomysły...

Sylla, Twoja Córa to by była piękna Księżycówna Uśmiech
Odpowiedz
#37

slawek_88 napisał(a):
Sylla napisał(a):Sławcio i Helguś pięknie Kwiatek Ok
Ciekawe co by moja córcia powiedziała, gdybym znowu ją wciągnęła w przebieranki Cwaniak Rotfl
hehehe Rotfl tym razem za wilka?... hmmm nie wiem czy się księzniczka zgodzi Rotfl
Kwiatek
Ojjj ...ty...za wilka !!! złośliwiec... Lol Sylla coś 'strzeli' w rodzaju Victorian Romantic Tarot... Muza
Odpowiedz
#38

Helge napisał(a):Sławek właśnie oglądnęłam Twoją pracę - czy to pastele? Tobie by pasowało chyba takiego mrocznego, halloweenowego tarota walnąć?
bardzo podoba mi się, że jest dużo symboli, i ta noga człowieka w wodzie, to jest "to coś" - idealny symbol tej karty Kwiatek

To kredki takie grube drewnianeOczko no i mazak marker Luzik
Odpowiedz
#39

slawek_88 napisał(a):To kredki takie grube drewnianeOczko no i mazak marker Luzik

a to nie te olejne kredki ??? Myśli oczywiście sie nie znam ... kiedyś na wystawie widziałam Rotfl Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#40

rudalila napisał(a):Sylla coś 'strzeli' w rodzaju Victorian Romantic Tarot... Muza
No to teraz się zastanawiam, kogo przebrać siebie czy córkę Rotfl Rotfl Rotfl
Helge napisał(a):Sylla, Twoja Córa to by była piękna Księżycówna Uśmiech
Może jednak córkę Oczko
Tak apropo Sławciu powiem szczerze, że moja córka wolałaby pewnie za tego wilka jak za księżniczkę Rotfl

Zobaczymy, może się wyrobię Myśli
Odpowiedz
#41

Sylla napisał(a):No to teraz się zastanawiam, kogo przebrać siebie czy córkę Rotfl Rotfl Rotfl
Tak apropo Sławciu powiem szczerze, że moja córka wolałaby pewnie za tego wilka jak za księżniczkę Rotfl

no więc wiesz, na większości kart 2 wilczyce są Rotfl Ok Kwiatek
Odpowiedz
#42

Sylla napisał(a):
rudalila napisał(a):Sylla coś 'strzeli' w rodzaju Victorian Romantic Tarot... Muza
No to teraz się zastanawiam, kogo przebrać siebie czy córkę Rotfl Rotfl Rotfl
Helge napisał(a):Sylla, Twoja Córa to by była piękna Księżycówna Uśmiech
Może jednak córkę Oczko
Tak apropo Sławciu powiem szczerze, że moja córka wolałaby pewnie za tego wilka jak za księżniczkę Rotfl
Zobaczymy, może się wyrobię Myśli
Wiecie co ? Tak prawdę mówiąc to świetny pomysł z tym przebieraniem...znaczy z tą scenką...może ja spróbuję moją wnusię namówić do pozowania do jakiejś karty... Myśli
Odpowiedz
#43

ale fajne prace Oklaski Oklaski Oklaski
kurcze mam taki kocioł że nie daję rady - postaram się załączyć swoją kartę ale to będzie znowu rzutem na taśmę na ostatnią chwilę- i jak odnajdę kredki pastele to ja właśnie w pastelach Tak

pozdrawiam wszystkich - autorów prac przede wszystkim - genialne są Rotfl

Buziak
Asia

...ani różnica poglądów,ani różnica wieku - nic nie może być powodem zerwania miłości
NIC- prócz jej braku...
Odpowiedz
#44

Z tego co doczytałam , do końca listopada był termin, więc się nie wyrobiłam Oczko Wczoraj zajęłyśmy sie laniem wosku Rotfl
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości