Ankieta: Wybierz 1 lub 2 autorów najlepszych prac - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
slawek_88
24.24%
8
24.24%
Helge
6.06%
2
6.06%
Gabriela
6.06%
2
6.06%
Sylla
12.12%
4
12.12%
Mirra
18.18%
6
18.18%
rudalila
15.15%
5
15.15%
aja
18.18%
6
18.18%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Konkurs - karta Księżyc
#45

Tak do końca listopada
ja też ni dałam rady Zły

Kwiatek

...ani różnica poglądów,ani różnica wieku - nic nie może być powodem zerwania miłości
NIC- prócz jej braku...
Odpowiedz
#46

Dobra, przedłużamy o tydzień, bo mało propozycji. Konkurs trwa do 9 grudnia Uśmiech
Odpowiedz
#47

Jeśli miałoby to zaowocować większą ilością prac, to warto przedłużyć nawet jeszcze bardziej. Natchnienie i pomysł to tylko połowa sukcesu, a wykonanie zamysłu w formie możliwej do przedstawienia na forum to co innego i wymaga czasu.

W ramach promocji bloga Tarot dla Siebie ufundowałem nagrodę w konkursie na temat karty Księżyc, a będzie to talia Patrick'a Valenza Deviant Moon, która jest sukcesywnie, karta po karcie opisywana na blogu. Życzę wiele twórczej veny, wytrwałości we wdrażaniu pomysłu.
Odpowiedz
#48

Już jest inny pomysł, może cała talię (AW) będziemy robić i termin wtedy całkiem inny się zrobi Uśmiech
Odpowiedz
#49

Dzięki Taro za storpedowanie pomysłu w zarodku. Podtrzymuję jednak propozycję. Dodam, że niezależnie od ogólnej formuły konkursu tutaj nagroda będzie przyznana w losowaniu w którym znajdzie się co najmniej 10 różnych autorów prac na temat Księżyca.
Odpowiedz
#50

Zib napisał(a):Jeśli miałoby to zaowocować większą ilością prac, to warto przedłużyć nawet jeszcze bardziej. Natchnienie i pomysł to tylko połowa sukcesu, a wykonanie zamysłu w formie możliwej do przedstawienia na forum to co innego i wymaga czasu.

W ramach promocji bloga Tarot dla Siebie ufundowano nagrodę w konkursie na temat karty Księżyc, a będzie to talia Patrick'a Valenza Dewiant Moon, która jest sukcesywnie, karta po karcie opisywana na blogu. Życzę wiele twórczej veny, wytrwałości we wdrażaniu pomysłu.
Piszesz ufundowano, to jest jakieś stowarzyszenie ? Czy jakaś rada się zbierała ? Kto ja ufundował ? Rotfl Myślałam , ze to Ty bloga piszesz. Rotfl Boi się Nagroda Ok
Odpowiedz
#51

Przejęzyczenie Pani Czepialska Język
Odpowiedz
#52

Czasami takie przejęzyczania mogą drogo kosztować. Dobani Język
Odpowiedz
#53

Tarofides napisał(a):Dobra, przedłużamy o tydzień, bo mało propozycji. Konkurs trwa do 9 grudnia Uśmiech

Za mało.... Prosi
Odpowiedz
#54

rudalila napisał(a):
Tarofides napisał(a):Dobra, przedłużamy o tydzień, bo mało propozycji. Konkurs trwa do 9 grudnia Uśmiech

Za mało.... Prosi

dzięki rudalila Ok miałam o to samo prosić

Myśli
nooo...zdecydowanie za mało

...ani różnica poglądów,ani różnica wieku - nic nie może być powodem zerwania miłości
NIC- prócz jej braku...
Odpowiedz
#55

jak dla mnie to 16 grudnia - będzie gut
Prosi

...ani różnica poglądów,ani różnica wieku - nic nie może być powodem zerwania miłości
NIC- prócz jej braku...
Odpowiedz
#56

Dobrze, niech będzie 16 grudzień Uśmiech
Odpowiedz
#57

Tarofidesie cała talia to dużo pracy, z jedną kartą trudno się wyrobić Bezradny Zib super zachęta Ok
Odpowiedz
#58

Gabriela, może nie będzie tak źle z tą całą talią, ja mam 3 karty gotowe do naszego konkursu, tylko cierpliwie czekam na tematy odnośnie tych kart Ok Oczko
Odpowiedz
#59

No ja też bym chętnie coś namalował Prosi
Odpowiedz
#60

Fajnie ,ze termin wydłużony . Moze coś namaluję , albo co innego zrobię . Myśli Na razie zdjęcia.

Księżyc



[Obrazek: img4668y.jpg] [Obrazek: img4676j.jpg]
Odpowiedz
#61

Gabriela napisał(a):Tarofidesie cała talia to dużo pracy, z jedną kartą trudno się wyrobić Bezradny Zib super zachęta Ok
Nie cała talia tylko na razie same Arkana Wielkie Uśmiech
Odpowiedz
#62

Arkana wielkie to rozumiem, już robię księżyc Rotfl
Odpowiedz
#63

Moja wizja karty Księżyc
[Obrazek: konkurs2.gif]
Opis:
Ksieżyc i gwiazdy to marzenia nadzieje i tajemnica. Góra jest barierą przeszkodą, przestrzega przed wrogiem lub trudnościami.Siedzący człowiek wyraża bezczynność, pragnienie, niepewność i zatrzymanie spraw.
Księżyc to rozczarowanie gdyż jako odblask Słońca sam nie świecąc przynosi iluzję.
Trzeba wiele odwagi aby sięgnąć po marzenia; niedostępne, ukryte gdzieś na szczycie góry. Kiedy przyjdzie dzień mogą okazać się złudzeniem odbitym w blasku Księżyca.
Załamka
Odpowiedz
#64

Ale ślicznie to zrobiłaś... Oklaski Kwiatek Ok
Odpowiedz
#65

Gabriela świetny pomysł na kartę Księżyca Uśmiech
Mirra, bardzo ładne zdjęcia, szczególnie te drugie mi się podoba, gdzie widać dokładnie tą srebrzystą smugę na wodzie Uśmiech
Odpowiedz
#66

Dotychczasowe prace zgłoszone do konkursu to:
1. Sławek <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?p=132961#p132961">viewtopic.php?p=132961#p132961</a><!-- l -->
2. Helge <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?p=135966#p135966">viewtopic.php?p=135966#p135966</a><!-- l -->
3. Gabriela <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?p=138562#p138562">viewtopic.php?p=138562#p138562</a><!-- l -->

Intencję udziału sygnalizowali
4. FairyWitch
5. Sylla
6. aja
7. rudalila
8. Mirra - nie wiem czy traktować te zdjęcia jako pracę, czy masz coś, jakiś pomysł w rękawie
9.
10.
Czy kogoś pominąłem?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości