Czy tarot może pokazać jakie mamy talenty, predyspozycje zawodowe?
#1

Od jakiegoś czasu nurtuje mnie pytanie dotyczące wskazania przez jakiś rozkład kierunku życia zawodowego; znacie może jakieś rozkłady które wskazują ściężkę jaką należy pójśc ? Ewentulanie czy jest ktoś kto może przekwalifikował się podążając za radą kart? A może jest inna metoda która pomaga odkryc to co powinniśmy rozwijac...Za wszelkie uwagi bądź sugestie będę wdzięczna. Kwiatek
Odpowiedz
#2

Orchidea mozesz spojrzec w swój portret psychologiczny tam jest pozycja na uzdolnienia , a takze z numerologii .
Najlepiej sama zadaj pytania do kart , które podpowiedzą i odpowiedzą na pytania.np:
w jakim miejscu swojego zycia obecnie się znajduję?
czego pragnę swiadomie?
czego pragnę nieswiadomie?
jakie są moje cele?
czy obecny zawód jest dla mnie odpowiedni?
Czy powinnam pozostac w tym zawodzie?
czy zmiana zawodu bedzie dla mnie korzystna?
co mnie najbardziej pociaga?
czy kierunek x bedzie dla mnie odpowiedni?
czy w tym kierunku powinnam się dokształcać?
czy mam do tego predyspozycje i uzdolnienia/
itd ....
Odpowiedz
#3

Kumczo bardzo dziekuję za podpowiedz Uśmiech wylosowalam kilka kart...oto one:
w jakim miejscu swojego zycia obecnie się znajduję? 4 buław - patrząc tylko od strony zawodowej to mam pracę która w jakimś stopniu mi sie podoba i moze powinnam byc z tego na chwilę obecną zadowolona
czego pragnę swiadomie? 10 kielichów - może wiekszego spełnienia? nie wiem czy nie powinnam tej karty tez zinterpretowac w sposób bardziej osobisty (świadomie chciałabym wiekszej stabilizacji - może właśnie tego mi brakuje ..)
czego pragnę nieswiadomie? Rycerz kielichów Uśmiech może jednak brakuje mi tego jedynego Uśmiech bardziej niz mi sie wydaje Uśmiech
jakie są moje cele? Królowa Pentakli - jako kobieta spelnic sie zawodowo, byc niezalezna
czy obecny zawód jest dla mnie odpowiedni? Księżyc - i tu chyba ten mój niedosyt sie pojawił - stad te niepewnosci i próby odnalezienia własciwej sciezki
Czy powinnam pozostac w tym zawodzie? - Głupiec - myślę że podobnie jak na początku cieszyc sie ze tego co mam jak narazie ...
czy zmiana zawodu bedzie dla mnie korzystna? 7 Pentakli - moze odnajde coś wiecej ale powinnam nad tym popracowac
co mnie najbardziej pociaga? Król Buław - praca w której mogłabym troche porządzic Uśmiech? pokazac swój potencjał?
czy kierunek x bedzie dla mnie odpowiedni? 4 miecze - zaczełam kurs zwiazany z finansami- trochę potrwa zanim się "ogarnę" w temacie więc może powinnam dac temu czas..
czy w tym kierunku powinnam się dokształcać? Paź Buław - oznacza nowe mozliwości ...może to początek do tego Króla Buław ?
czy mam do tego predyspozycje i uzdolnienia/ Siła - moze jednak po czasie "ogarnę" to i nie powinnam sie bac i miec wątpliwości tylko sie temu bardziej poświecic

zadałam jeszcze jedno pytanie - jeśli nie ten kierunek obrałam to czym powinnam sie zajac? w jakiej dziedzinie? wylosowałam 3 karty
1. Kochankowie Uśmiech a moze mam sie nei skupiac tak na pracy Oczko
2. Król mieczy - charakter tej karty z pewnością nie moge z wlasną osobą powiązac ...
3. 2 buław - może to są wlaściwe te buławy? ten kierunek co obrałam?

Prosze o uwagi i może Ktoś mi to inaczeje zobrazuje Uśmiech tak bardziej obiektywnie Uśmiech
za wszelkie uwagi dziekuje Uśmiech
Odpowiedz
#4

a nie myslalas moze o innych, mniej "matematycznych", scislych zawodach
Glupiec - to cos nowego, tez np. innego niz robisz
te pucharki i kije kaza mi myslec o czyms troche bardziej kreatywnym, gdzie ejst tez miesjce ma myslenie, ale mniej matematyczne - cos bardziej w humanistyke
karty pokazuja, ze na efekty trzeba bedzie poczekac: 7 monet (a moze z tym wyborem...)
chociaz, z kolei 4 mieczy - to karta zastoju, odlozenia czegos na polke
Moc kojarzy mi sie bardziej z wysilkiem, przykladaniem sie do czegos niz przyjemnoscia

karty na pytanie o Twoj wybor sugeruja wg mnie, ze sie bedziesz jeszcze nad tym zastanawiac, ze to nie do konca dobre (satysfakcjonujace Cie) rozwiazanie
(Kochankowie, K.mieczy, 2 kije)
Odpowiedz
#5

Alatheo bardzo dziekuje Ci za uwagi...hm co do tych mniej scislych...zawsze wolalam scisłe przedmioty i humanistyczne były dla mnie przymusem Uśmiech natomiast te finanse ...to całkiem nowy obszar jak dla mnie..na studiach conieco poznałam ale jakoś nigdy nie myslałam ze powinnam sie tym zainteresowac a teraz w sumie fartem udało mi sie dostac na dośc dobry kurs..tylko faktycznie tutaj to wymaga troche czasu zanim sie rozpoznam w temacie no i go ukończe...ja właściwie musze miec coś kreatywnego bo to jest mi bliskie jednak w obecnej pracy niestety osiagnełam pewien pulap i nie ma mozliwości na rozwój natomiast te finanse myśle mają tyle odrębnych zagadnień że może w tym sie odnajdę właśnie...
a co do mojego wyboru to wciąz zastanawiam się co lepsze...wiec tutaj jak najbardziej mi sie to potwierdza Uśmiech
Odpowiedz
#6

Czy z kart możemy odczytać co jest naszą mocną stroną? Byłam u tarocistki to mi same sukcesy finansowe wychodziły a ja w sumie tylko sprzedazą sie zajmuję. Jest kilka rzeczy w ktorych sie sprawdzam ale czy da się za pomocą kart to sprecyzować ? Jaki to musiła by być układ i z jakiej talii ogolnej czy A. wielkie ?
Odpowiedz
#7

Da się, kiedyś nawet gdzieś na forum wrzucono rozkład na np. talenty związane z ezoteryką. Wydaje mi się że lepiej z ogólnej, ale jak dopiero zaczynasz to AW.
Odpowiedz
#8

Słońce, jest rozkład na talenty (chyba z naszego forum), 5 kart z całej talii:
1. to, co lubisz robić
2. to, w czym jesteś najlepszy
3. to, w czym jesteś wybitny, genialny
4. ukryty talent
5. powołanie, misja na ziemi
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości