Karta tarota z którą się utożsamiacie?...
#1

Właśnie. Czy macie taką kartę? Może jakaś karta szczególnie do was pasuje lub w jakiś sposób jest wam bliska przez cechy. które do was pasują? Kotek

Jeżeli pytanie już kiedyś się powtórzyło (a ja jestem marną wyszukiwaczką postów to przepraszam Smutny )

Jak na razie bliska jest mi Cesarzowa i Księżyc - takie połączenie matki z ciągłym życiem w iluzji Rotfl
Odpowiedz
#2

jestem numerologiczną 7 więc i tarotowe 7 do mnie pasują Rydwan (mam sporo energii męskiej i seksualność jest dla mnie bardzo ważna) Uśmiech 7 Kielichów (bujam w obłokach i kompletnie nie trzymam się ziemi), 7 Mieczy (niestety mam pewne cechy właściwe tej karcie), 7 Denarów (kawał lenia ze mnie Język) i 7 Buław (od dzieciaka walczę z całym światem hehe)
Odpowiedz
#3

Ja jestem połączeniem kilku
w partnerstwie jestem Królową Kielichów
w życiu jestem postrzegana jako Królowa Buław i Królowa Mieczy w jednym Oczko
Odpowiedz
#4

A ja jestem Kapłanką z VQ - patrz avatarUśmiech
Odpowiedz
#5

Utożsamiam się z Cesarzową. Ta karta pokazała mnie w pierwszym rozkładzie Tarota o jaki prosiłam.
Odpowiedz
#6

A ja Głupcem, z Mocą pod podszewką Oczko
Odpowiedz
#7

u mnie najczęściej królowa pucharów na zmianę z królową mieczy Rotfl dobrze się też czuję jako Pustelnik i 6 pucharów, najlepiej jak są obok siebie Uśmiech
Odpowiedz
#8

Do mnie pasuje Królowa kielichów i Królowa buław, raz spokojna melancholijna, a drugi raz wybuchowa dominująca Oczko
Ale mam też coś z Pustelnika, szczególnie jak rysuje, wtedy zamykam się w swojej samotni i nie ma mnie dla nikogo, jestem tylko ja i moje przybory.
Odpowiedz
#9

Myśli Siła - Rydwan - Cesarzowa ... nie wiem dlaczego właśnie w takiej kolejności
3 w jednym lub każda z osobna ( nie umiem powiedzieć od czego to zależy ) Myśli
Odpowiedz
#10

Może będą chętni do wypowiedzi w tym wątku...zapraszam... Oczko

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#11

O ciesze się Krysiu ,że odkopałaś wątek!

Ja zawsze w kartach pokazuję się jako Królowa Buław, więc jak wyskakuje to wiem , że to ja , mój ex pokazywał się w karcie Króla Denarów, a jego matka Królowej Mieczy... Rotfl Bezradny
Odpowiedz
#12

A ja moglabym przyporzadkowac różne karty do różnych okresów w moim życiu. Choc mój charakter generalnie zawiera się w Buławach (szczególnie w Królowej) i Cesarzu Rotfl

Obecnie Cesarza zastąpiła Cesarzowa i Arcykapłanka w jednym Rotfl Nie obca mi również karta Pustelnika, Wisielca, Śmierci, kiedyś Diabła oraz 4 Kielichów Uśmiech


Odpowiedz
#13

Ja jako Sprawiedliwość i Moc. Ale bardzo podoba mi się Księżyc i Eremita. Aczkolwiek jak ktoś już napisał zmieniamy się i reprezentują nas inne karty.
Odpowiedz
#14

Chciałoby się być Cesarzową, no ale "niestety" moją duchową rzeczywistość trafniej opisuje Głupiec- potocznie nazywany przeze mnie dupkiem dzwącym... Oczko
Odpowiedz
#15

Jak widać po moim avatarze, królowa monet jest mi szczególnie bliska Uśmiech Jest praktyczna i konsekwentna, raczej nie działa pod wpływem impulsów, lubi przyrodę i piękne rzeczy, zaś jej spiżarnia zawsze jest pełna zapasów Rotfl Trudno jednak utożsamić się z tylko jedną kartą, przynajmniej nie na dłużej. Zmieniamy się wraz z okolicznościami i zmieniają się fazy, jakie przechodzimy w naszym życiu. Czasami widzę u siebie nieco cech mieczowej królowej Uśmiech
Z Wielkich Arkanów obecnie czuję pewną więź z Gwiazdą, choć lubię wiele kart Uśmiech
Odpowiedz
#16

A ja jestem numerologiczną 5, więc utożsamiam się z Najwyższym Kapłanem Uśmiech Często się do mnie znajomi, ale i osoby starsze zwracają o pomoc, może dlatego, ze umiem wysłuchać, czasami coś mądrego powiedzieć i wesprzeć Uśmiech
Odpowiedz
#17

..Beatko, ja podobnie..bylam Cesarzowa, teraz Krolowa bulaw..pozniej kim..? zmieniaja sie z wiekiem nasze priorytety, emocje I nasza aura..Wszystko zmienia sie w czasie..gdybysmy ciagle byli racy sami przez cale zycie, to by swiadczylo o infatylizmie.. Bezradny
Odpowiedz
#18

Zapomniałam dodać, że moja nowa talia pokazuje mnie jako 9 Buław czyli Wiedźmę-Wojownika Rotfl I to chyba najlepsza charakterystyka mojego charakteru Rotfl


Odpowiedz
#19

Ja obecnie jestem na etapie Gwiazdy ...ale w rozkładach bardzo często jako rycerzyki wszelakie....gwałtowna, energiczna, żądna przygód, wszędzie mnie pełno Cwaniak
Odpowiedz
#20

Wyobrażacie sobie skrzyżowanie Królowej Kielichów z Eremitą i Asem Mieczy? Cóż, to właśnie jestem ja... Bezradny Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#21

Obecnie Śmierć Oczko
Odpowiedz
#22

Cos juz w tej chwili wiecej mam z Maga niz z Glupca....Dlugi czas pasowal mi Glupiec , ale teraz wole Maga ....To chyba rowniez dlatego ze moje Slonce progresywne weszlo w znak Blizniat , a rzadzi nim Merkury , czyli Mag...ciekawe ,ze astrologia i tarot tez razem ida tu w parze... Myśli

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości