Tarot a typowanie wyników
#1

Dlaczego tarociści nie typują wyników,np. który koń dobiegnie pierwszy do mety itp. aby wygrać pieniądze? Bo wyniki nie są tak trafne? A wiec , czy wróżby , co do ludzi będą trafne. Pytam , bo raz dla sprawdzenia wytypowałam liczby w totka i sprawdziła się tylko jedna ; p. jak to jest?
Odpowiedz
#2

Ja to widzę tak, że karty to tylko narzędzie i nie mają żadnej siły sprawczej w jakimkolwiek aspekcie życia. Wygrana w totka dzięki nim wpłynęłaby ewidentnie i bezpośrednio na jakość życia a tym samym na nie jako takie, co zaprzeczałoby ich funkcji. Byłyby więc czynnikiem który wpływa i zmienia życie nie tylko osoby która wygrała, ale i jej otoczenia. Jeśli byłoby tak a nie inaczej trzebaby było patrzeć na nie jak na talizmany, którymi nie są.
Odpowiedz
#3

Człowiek ma aurę, a gra liczbowa nie ma - w niej losuje maszyna. To niby skąd odczytać wynik? Brak punktu zaczepienia. Niby można się jakoś oprzeć o energię grającego, ale zawsze to tylko będą rozważania pośrednie. Dlatego większość odczytała poprawnie wynik wyborów prezydenckich w USA, no ale już z innym typowaniem jest gorzej.
Odpowiedz
#4

Pamiętam kiedyś jak wahadełkiem trafiłam 5 liczb, no ale co z tego jak wszystkie były z poprzedniego losowania, którego na początku wyniku nie znałam dopiero były sprawdził Bezradny
tylko raz robiłam taki eksperyment, ale moim zdaniem i tak raczej był to przypadek.
Odpowiedz
#5

Ja próbowałam kiedyś przez jakiś czas losować totka tarotem. Ale ilość trafień nie odbiegała znacząco od kupionego losu na 'chybił trafił'.
Odpowiedz
#6

Sprawdzałyście, Dziewczyny w celach czysto badawczych?: >

A, znacie, takie przypadki, że jakieś Wróżki typowały jakieś zakłady, zawody, czy coś?
Odpowiedz
#7

MOC888 napisał(a):Sprawdzałyście, Dziewczyny w celach czysto badawczych?: >

A, znacie, takie przypadki, że jakieś Wróżki typowały jakieś zakłady, zawody, czy coś?

Chyba wróż Dawid przepowiadał szczęśliwe numerki. Mój facet je spisał, zagrał tego dnia w którym Dawid wskazał i wygrał 300 zł Uśmiech.
Odpowiedz
#8

Wahadełkiem to owszem ten mój eksperyment był w celach badawczych Oczko
Co do typowania, zawodów, wyników, to u nas na forum typowaliśmy miedzy innymi wyniki Euro Uśmiech
Odpowiedz
#9

slawek_88 napisał(a):Ja to widzę tak, że karty to tylko narzędzie i nie mają żadnej siły sprawczej w jakimkolwiek aspekcie życia. Wygrana w totka dzięki nim wpłynęłaby ewidentnie i bezpośrednio na jakość życia a tym samym na nie jako takie, co zaprzeczałoby ich funkcji. Byłyby więc czynnikiem który wpływa i zmienia życie nie tylko osoby która wygrała, ale i jej otoczenia. Jeśli byłoby tak a nie inaczej trzebaby było patrzeć na nie jak na talizmany, którymi nie są.
Jednak tarot często daje rady jak postępować, aby było lepiej, a nie zawsze pytający się do nich dostosuje, to można powiedzieć , że to też wpływanie na życie. Sami mówimy, że tarot to nie wyrocznia (a więc nie ma zaplanowanego, że nie wygrasz w totka). Co do tego, że wpływa na otoczenie.. wszystko wpływa - nawet to , czy będziesz z kimś czy nie (np. na jego rodzinę)- w mniejszym lub większym stopniu. Poza tym - życie już mogło wcześniej przewidzieć, że kupisz talię za pomocą której wygrasz w totka - a więc nie zmieniasz rzeczywistości. Co ma być, to będzie.

Safira napisał(a):Człowiek ma aurę, a gra liczbowa nie ma - w niej losuje maszyna. To niby skąd odczytać wynik? Brak punktu zaczepienia. Niby można się jakoś oprzeć o energię grającego, ale zawsze to tylko będą rozważania pośrednie. Dlatego większość odczytała poprawnie wynik wyborów prezydenckich w USA, no ale już z innym typowaniem jest gorzej.

Co do maszyn - zgadzam się, sama o tym myślałam, że właśnie przy tasowaniu trudno by mi było wyczuć "energię maszyny" hehe. No ale np. już losy pojedyńczych sportowców, czy drużyny o wiele łatwiej...w zasadzie nic nie powinno stać na przeszkodzie , aby wytypować dobrze ten wynik (tak jak dobrze odczytujemy przyszłość dla danej osoby).
Odpowiedz
#10

Myślę, że naprawdę, naprawdę, naprawdę dobry tarocista potrafi odgadnąć celnie,czyli: liczbę, konkretną drużynę.
Natomiast średnio zaawansowany bazuję na przedziałach powiedzmy jakieś cesze charakteru: np. 'szczodry'.Ten mężczyzna jest dla Ciebie szczodry. I szczodrość tutaj ma milion znaczeń, sytuacji itd.
A liczba jest o wiele bardziej konkretna.
Odpowiedz
#11

MOC888 napisał(a):Myślę, że naprawdę, naprawdę, naprawdę dobry tarocista potrafi odgadnąć celnie,czyli: liczbę, konkretną drużynę.

Daj mi do niego telefon. Cwaniak
Odpowiedz
#12

MOC888 napisał(a):Myślę, że naprawdę, naprawdę, naprawdę dobry tarocista potrafi odgadnąć celnie,czyli: liczbę, konkretną drużynę.
Natomiast średnio zaawansowany bazuję na przedziałach powiedzmy jakieś cesze charakteru: np. 'szczodry'.Ten mężczyzna jest dla Ciebie szczodry. I szczodrość tutaj ma milion znaczeń, sytuacji itd.
A liczba jest o wiele bardziej konkretna.
Ja też poproszę o telefon do takiego Tarocisty Oczko
Odpowiedz
#13

Wróżbita David na Kosmice podaje szcześliwe numerki,przy pomocy kart geomantycznych oraz czas w którym nalezy zagrać przy pomocy kart anielskichUśmiech
Ja sądze ze tarot jesli oto chodzi jest dosyć mało miarodajny,ale mozna postawić pytanie czy jest pisana komuś zancząca wygrana w grach liczbowych,wtedy tarot to pokaze,a takze czas w jakim nalezy grać,po za tym przy pomacy numerologii,analkizując liczby z daty ur,mozna stwierdzić czy dana osoba ma szczęscie do gier liczbowych.,czy nie.
Odpowiedz
#14

Próbowałam typować lotto za pomocą Tarota i wahadła, jednak nic konkretnego z tego nie wyszło, może z jedna cyfra trafiona. Myślę, że inaczej sprawa się ma w typowaniu np. kto wygra mecz, walkę itd. Pytamy wtedy o osoby fizyczne i o wybór, więc myślę, że w takim wypadku może się to sprawdzić. W końcu robimy rozkłady np, które mieszkanie wybrać, którą pójść drogą, którego pana wybrać itd. Więc myślę, że rozkład między np. dwoma zawodnikami mógłby się sprawdzić Uśmiech
Odpowiedz
#15

Mnie tylko przez sen się udało cyfry Lotto przewidzieć.
Zapamiętałam 3 cyfry, pozostałe 3 cyfry skreśliłam jako dowolnie wybrane przeze mnie i co?
wygrałam trójkę Lotto dokładnie z tych cyfr, które mi się przyśniły Hura
szkoda, że 6-ciu cyfr nie zapamiętałam ze snu, ale mam nadzieję, że to jeszcze przede mną. Luzik
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości