#1

Stopa symbolizuje ducha zwróconego w stronę dóbr materialnych, takich jak sława, bogactwo, satysfakcja miłosna i seksualna.
Życie społeczne ubiera ducha, a but to ubiór stopy. Mówi więc o zewnętrznym aspekcie powodzenia, które daje śniącemu prestiż i swobodę płynącą z aury widocznego sukcesu.
Świadczą o przewadze spraw materialnych nad sprawami ducha, wskazują na łatwość zaspakajania instynktów i potrzeb towarzyskich.
Mieć na nogach ładne buty - sukces w przedsięwzięciach miłosnych lub towarzyskich. Szacunek.
Mieć na sobie tylko jeden but z wysoką cholewką - zdezorganizowane życie, nieodwzajemniona miłość.
Mieć na nogach stare, podarte buty - koniec przedsięwzięcia. Źle pomyślany projekt, umykająca miłość.
Widzieć się pod czyimś butem - doznasz opresji.
Buty za małe - albo partner nie pozostawia ci dosyć swobody, albo w ogóle ci nie odpowiada i stąd owo uczucie psychicznego "przyduszenia".
Buty za duże - zapowiadają rozczarowania z powodu wyraźnej wyższości osoby kochanej lub projektu przerastającego twoje możliwości.
Jeśli jako osoba dorosła chodzisz w dziecinnych butach - miłość z osobą niedojrzałą.
Nie mieć butów lub zgubić je - problem samotności, pieniędzy lub kłopoty zawodowe. Zreorganizuj swoje życie.
Mierzyć buty w sklepie i nie móc znaleźć odpowiednich - niedostatek uczuć lub seksu.
Odpowiedz
#2

Siostra mojej babci, osoba niezwykle tajemnicza, bardzo mądra skąd innąd kobieta, porwana za młodu przez półkownika carskiej armii i zesłana w czasie rewolucji październikowej na syberię, gdzie spędziła wiele lat ciesząc się wielkim szacunkiem jako osoba "wiedząca", może i wiedźma, mawiała, że w starych butach chadza wielkie szczęście, a śnienie o tym ,że chodzi się w nich, wróży olbrzymią pomyślniść miłosną i materialną.
Odpowiedz
#3

Więcej o symbolach Obuwie => <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=91&t=11223">viewtopic.php?f=91&t=11223</a><!-- l -->
Odpowiedz
#4

Dla mnie buty to zawsze rozstanie i to zazwyczaj ja odchodzę wtedy od partnera
Odpowiedz
#5

Buty kupować niby nowe w rezultacie wyglądały na starsze - trochę odnowione (zdziwiłam się, że takie buty sprzedają w sklepie sen był b.dawno). Sen świadczył na nową znajomość z mężczyzną starszym.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości