Karty dworskie a uczucia
#1

Ja zazwyczaj intepretuję to jako nową osobę w naszym życiu emocjonalnym, albo interpretuję arkana wielkie, którym są podległe dane karty dworskie.

We are the nobodies
Wanna be somebodies
When we're dead
They'll know just who we are
Odpowiedz
#2

Z tymi dworskimi, jest tak, że Giermków i Rycerzy nie zawsze należy traktować jako osoby. Przyjmij, że Giermkowie mogą oznaczać jakieś szanse przychodzące do człowieka z zewnątrz i często tak się dzieje. Natomiast Rycerze ukazują atmosferę czy klimat w jakim coś może nastąpić. Królowe oraz Królowie to konkretne osoby. Przy czym często nie pokazują osób trzecich, postronnych tylko samą os. pytającą. Nawet często płeć nie jest adekwatna czyli Królowa wcale nie musi oznaczać kobiety i vice versa Tak Zauważyłam, że karty te wychodzą, gdy jeszcze nie ma nic klarownego na przyszłość. Ot, czasem jakieś towarzystwo po drodze... Np.w zwykłych kartach Walet Kier pokazuje naszych czworonożnych pupili Kotek
Odpowiedz
#3

Jak przeczytalam w jednej publikacji-na temat DWORU MIECZY:
TRWA CIAGLA DYSKUSJA KROLA Z KROLOWA.
On jest najmadrzejszy, a ona jeszcze bardziej i jak kazda kobieta wie najlepiej na kazdy temat.

KROL MIECZY-to moze byc ktos , kto specjalista w jakiejkolwiek dziedzinie od profesora uniwersytetu po waznego urzednika. Nie lubi zartow na temat wlasnej WAZNEJ osoby, szczegolnie wlasnych kompetencji.
KROLOWA MIECZY- ta z kolei uczy sie cale zycie, konczy z powodzeniem wszelkie kursy, na wszystkim sie zna, najlepiej robi czegokolwiek sie dotknie, i nikt jej nie zastapi- przynajmniej takie ma o sobie zdanie.
Wogole para krolewskich MIECZY lubi miec wladze i chociaz narzekaja obydwoje to zadne wladzy oddac nie chce.
Maja do pomocy
RYCERZA MIECZY- oddany, wierny, zapalczywy, chetny do dania komus po lbie, nie zawsze szczery w swej przyjazni, szczegolnie z Krolem, na stanowisko ktorego patrzy lapczywym okiem.
GIERMEK MIECZY-NIBY NAJNIZSZY na dworze w hierarchii, ale w sumie najsprytniejszy, wlasciwie to on wie najszybciej o wszystkim. A ze lubi byc w centrum, to jak nie wie to zmysli- taki PAPKIN,
A kiedy za plotkami wyloni sie draka, wtedy Giermek wola Rycerza- draka na calego - szczegolnie. kiedy w okolicy jest Bulawski Dwor. Miecze bowiem same
zaczynaja, a potem wplatuja innych.
Kiedy wiec w milosci wychodza MIecze- sprawy beda sie toczyly szybko. ale nie sa ani dobre, ani zle- trzeba je dozowac z umiarem, nie trzymac sie sztywnych regul, co kochaja Denary, pozwalaja zlapac dystans obiektywny do Pucharow, ktore kieruja sie emocjami, A z Bulawami dobrze sie czuja, kiedy sa kontrolowane, bo to dwie energie,.

Lubie Miecze.
Odpowiedz
#4

witam
Ja mam pytanie odnośnie RYCERZA BUŁAW. Otóż zadałam pytanie jakie pewien meżczyzna ma zyczenie zwiazane ze mna i wyszla mi karta. Dodam,że nie jestesmy parą, tylko znajomymi. Pozdrawiam
Odpowiedz
#5

Odnośnie relacji, czasem Rycerz Buław zapowiada namiętną przygodę.To hojny przyjaciel albo kochanek. Rycerz o gorącej krwi galopuje na ognistym koniu, więc to energiczny wojownik Oczko
Odpowiedz
#6

szybki, gorący romans, raczej nic wiecej
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości