Egzema , choroby skóry
#23

Mam wystarczająco długie na to, żeby nie biadolić tak jak Ty nad tym co piszą inni i to jeszcze w taki sposób. Zresztą samo to, że poczułaś się tym urażona mówi samo za siebie... no i ten tekst ze spodenkami. Nie będę się bić o coś bezsensownego.
Odpowiedz
#24

Vice versa... Jak nie dorosło się do merytorycznej dyskusji, to najłatwiej zwiać...
A to czy biadolę nad innymi czy nie to nie Twoja broszka Tak
Odpowiedz
#25

Proszę o spokój Nerwus te kuksańce nie wyjdą wam na (nomen omen) dobre zdrowie Oczko
Odpowiedz
#26

Są jeszcze inne, skuteczne metody Oklaski
Dla zainteresowanych:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.atopowe-zapalenie.pl/forum/viewtopic.php?f=10&t=4605">http://www.atopowe-zapalenie.pl/forum/v ... =10&t=4605</a><!-- m -->
I odnosi się to nie tylko do tego konkretnego schorzenia Ok
EwaM - dopiero teraz przyuważyłam, żeś też wrocławianka i ósemka Uśmiech
Odpowiedz
#27

goya napisał(a):EwaM - dopiero teraz przyuważyłam, żeś też wrocławianka i ósemka Uśmiech [/color]

Witam i pozdrawiam serdecznie Papa Hejka
Odpowiedz
#28

a czy to mms działa na AZS? Moja córa to ma i nie mogę się tego pozbyć? Dieta i maści juz nie działaja a na sterydy się nie zgadzam.
Odpowiedz
#29

Mnie zaczęła pomagać hipnoza to znaczy słucham Pana, który mówi, że moja skóra ma się lepiej itd.
Nie jest super, ale przynajmniej skóra się uspokoiła i przestała reagować na każdy stres, więc dla mnie nawet taka zmiana to mały sukces Uśmiech

pozdrawiam ciepło wszystkich walczących z dolegliwościami ciała Buźki
Odpowiedz
#30

Ogólnie nie wiem jak zlikwidować egzemę na stałe ale na 30 dni potrawie likwidować za 1 z\l Uśmiech
jak tabletki przestali działać a za kremy płacisz 300 zł to chyba jakieś nie porozumienie ze potrzebuje 20 minut 1 zł i egzema znika Uśmiech
no problem ze tylko znika myślę ze są chore jakieś organy i dla tego nas atakuje Uśmiech
Odpowiedz
#31

mi też dokucza egzema, od jakiegoś roku może więcej, jedyne co mi pomogło to maść sterydowa stosowana punktowo, zauważyłam też że jedzenie nabiału lub warzyw i owoców z niepewnego źródła nie wpływa na mnie korzystnie, szybko pojawiają się wypryski, także wędlina ( nie każdy rodzaj), dlatego staram się kupować pieczoną, unikam też ketchupu, gotowych sosów lub sałatek, a także wszelkich napojów gazowanych, piję tylko soki. Moja mama męczy się już 25 lat.
Odpowiedz
#32

A może podejście holistyczne? Przyczyną egzemy jest zapierający dech antagonizm, i afirmacja z książki Louise Hay: "harmonia i spokój, miłość i radość są wokół mnie i we mnie" Uśmiech
Odpowiedz
#33

Nie wiem czy sie to komus przyda ale moja ciocia mocno luszczaca sie skore na rekach wyleczyla sokiem z " sandorn" polska nazwa to Rokitnik (Hippophae rhamnoides)
smarowala rece tym sokiem kilka razy dziennie a w niedlugim czasie nastapila znaczna poprawa i wyleczenie.

[Obrazek: 300px-Hippophae_rhamnoides-01_%28xndr%29.JPG]
Odpowiedz
#34

szukałem tej nazwy Uśmiech roślinka leczy potwierdzam Ok
Odpowiedz
#35

Widzę, że nie tylko ja mam problemy ze skórą. Polecam krem MEDIDERM wskazany dla osób chorych na łuszczycę, egzemę i atopowe zapalenie skóry- znajdziecie go w aptece (jest stosunkowo tani)
Mi bardzo pomógł, mocno nawilża i zapobiega pieczeniu...Wszystkie inne kremowe specyfiki typu Nivea, Loreal,Granier-tylko potęgowały moje skórne problemy....
Odpowiedz
#36

jagoda20 napisał(a):Widzę, że nie tylko ja mam problemy ze skórą. Polecam krem MEDIDERM wskazany dla osób chorych na łuszczycę, egzemę i atopowe zapalenie skóry- znajdziecie go w aptece (jest stosunkowo tani)
Mi bardzo pomógł, mocno nawilża i zapobiega pieczeniu...Wszystkie inne kremowe specyfiki typu Nivea, Loreal,Granier-tylko potęgowały moje skórne problemy....

używałam tego kremu, ale pomagał mi tylko w fazie uspienia choroby, takze na mnie nie działa Smutny
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości