Ankieta: zagłosuj na 2 najlepsze prace - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
kosma_x
28.57%
4
28.57%
slawek_88
7.14%
1
7.14%
Helge
28.57%
4
28.57%
Dagaa
35.71%
5
35.71%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Konkurs - karta Sąd
#23

lila napisał(a):Sławek Ty to masz talent chłopaku-gratulujeUśmiech

Tylko pozazdrościć Uśmiech Oklaski Super! Ok
Odpowiedz
#24

no dzięki Kwiatek czekam na wasze propozycje - w każdej coś jest, a jeden obraz wart jest 1000 słów
Odpowiedz
#25

Oklaski
Odpowiedz
#26

Sławek faktycznie nie ma co za dużo rozprawiać - rewelka talent Kwiatek Ok i to na wielu płaszczyznach jak widać Buziak
kosma Kwiatek
Odpowiedz
#27

Brawo Oklaski kochani , ja mysle , że jednak storzycie nowa talię kat idzie to bardzo dobrze.
Odpowiedz
#28

moja propozycja, skomponowana z clipartów dostępnych w internecie Uśmiech
[Obrazek: kld8o3m834c7.jpg]

na górze nr karty - XX - przedstawiony klepsydrami, które mówią o początku i końcu rzeczy.
anielskie skrzydła - o Opatrzności, Opiece, wyższej Mocy/Świadomości/Potędze nad rzeczami.
komety z lewej - destrukcja, ogień, płomień, niszczycielska moc, żywioły, materia nieożywiona, prawa przyrody, które niekiedy wydają się nam brutalne, prawa fizyki, chaos.
motyle z prawej - życie w najpiękniejszej formie, trwanie, dusza, wolność, duch, to co niematerialne, odrodzenie, cud natury, zmartwychwstanie, przeobrażenie.
pomiędzy nimi - sielankowy obrazek ze Słońcem - nie wiadomo, czy wschód czy zachód - bo to nie ma znaczenia - z każdym zachodem wiemy, że słońce wstanie świtem, z każdym wschodem pamiętamy, że dzień trwa tylko kilkanaście godzin i słońce zajdzie - coś co komponuje się w naszym życiu gdzieś w tle, co łączy śmierć i narodziny, cykl przyrody, cykl życia, odradzanie i umieranie, co widziała każda trwająca na ziemi kultura ludzka. słońce jako siła budująca i niszcząca, rzeka i przyroda - jako natura - budująca i niszcząca.

kolor żółty - nie wiem dlaczego, ale pasował mi tam Uśmiech
Odpowiedz
#29

może ktoś zrobić ankiete?

Helge Oklaski mi się podoba, prosty czysty przekaz Uśmiech
Odpowiedz
#30

Helge śliczne Uśmiech

Jutro postaram się swoją pracę wkleić, bo już od dwóch dni jest rysunek gotowy Oczko
Odpowiedz
#31

Czy jeszcze są jakieś prace w toku?
Odpowiedz
#32

No właśnie moja jutro się pojawi Zib Uśmiech
Odpowiedz
#33

Sąd

[Obrazek: PxgTN87.jpg]
Odpowiedz
#34

Daga Oklaski Oklaski Super Ok
Odpowiedz
#35

piękna karta - masz mój głos hehehhe - cudnownie narysowałaś obłoki i bijące przez nie światło Oklaski
Odpowiedz
#36

Daga - super Kochana! piękne są te kobiece ciała, i te skrzydła jak z kryształu Uśmiech
Odpowiedz
#37

Dziękuje kochani Buziak Buziak
Wybaczcie tylko, że bez opisu, ale wtedy byłam chora i nie miałam siły pisać, więc wkleiłam tylko obrazek.
Odpowiedz
#38

Chyba już pora na głosowanie, ankieta otwarta Uśmiech
Odpowiedz
#39

polecialo.. Uśmiech
Odpowiedz
#40

Mało głosów Bezradny

Zwyciężają kosma i Dagaa Hura Oklaski Oklaski
Odpowiedz
#41

Dziękuje kochani za głosy Uśmiech
I chciałabym pogratulować wszystkim, bo naprawdę wszystkie pracę są piękne Uśmiech
Odpowiedz
#42

gratulacje!!! Rotfl
Odpowiedz
#43

gratuluję Kwiatek
Odpowiedz
#44

A ja nie zagłosowałam Beczy
Ale wybór zwycięzców jak najbardziej na miejscu Oklaski Dagaa i Kosma Kwiatek
Sławcio Twoja praca jak już pisałam, również rewelka Ok
Gratulki dla Was wszystkich Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości