Konkurs - karta Wisielec
#1

Tym razem padło na Wisielca, te same zasady konkursu, tworzymy własną wizje karty Wisielec i ewentualnie opis (mile widziany)
Myślę że tu będą ciekawe propozycje Uśmiech
Odpowiedz
#2

No to moja propozycja wisielca[ATTACHMENT NOT FOUND]

No to człowiek rzuca wszystko by dosięgnąć klucz, który pozwoli mu otworzyć skrzynię na samej górze zegaru... do tego potrzeba jednak czasu, musi poczekać aż wskazówka zejdzie niżej by dosięgnąć klucz, a potem poczekać aż podejdzie wyżej by sięgnąć skrzyni.
Międzyczasie wypada mu z kieszeni wszystko inne, pieniądze, miłość, godność (dla gentelmana - kapelusz). Wskazuje to na sytuacje kiedy zawieszamy się na czymś, mamy jakiś tam długoterminowy cel na który musimy zaczekać przy okazji nie zyjąc życiem codziennym tylko je odkłożywszy na bok. Co prawda żyjąc normalnie wszystko subiektywnie trwałoby krócej, no ale on postanowił aktywnie czekać...
Wskazówki wskazują 10 (koło fortuny - cykliczność losu, czekanie aż bd u góry) no i 2 (Kapłankę - milczenie, wycofanie z życia by kontemplować) = 12 Wisielec
Odpowiedz
#3

Świetny pomysł Oklaski z tym zegarem i że gość musi czekać aż wskazówka sie obróci, nie ma na to wpływu Ok
Aczkolwiek technicznie to nie bardzo wyszło, bo on juz jest wlasciwie blisko maksimum wysokości Rotfl (niewiele sie podniesie więcej)
Odpowiedz
#4

Tarofides napisał(a):Świetny pomysł Oklaski z tym zegarem i że gość musi czekać aż wskazówka sie obróci, nie ma na to wpływu Ok
Aczkolwiek technicznie to nie bardzo wyszło, bo on juz jest wlasciwie blisko maksimum wysokości Rotfl (niewiele sie podniesie więcej)

wspiąć zawsze się można, gorzej w dół Rotfl hehheheh, no ale masz racje, mogłem skrynkę gdzie indziej umiejscowić, albo coś... Luzik
Odpowiedz
#5

Sławek Rewelacja Oklaski Oklaski Oklaski

no normalnie brak słów Plotki kupuję Twoją talię Rotfl
BRAWO :happy-wavemulticolor:

...ani różnica poglądów,ani różnica wieku - nic nie może być powodem zerwania miłości
NIC- prócz jej braku...
Odpowiedz
#6

dziękuje Buźki czekam na twoją, pewnie znów pozytywnie zaskoczysz Rotfl
Odpowiedz
#7

Noooo... to dopiero pomysł, Sławek !!! Prawdziwy z ciebie zdolniacha...[Obrazek: b0105.gif]...[Obrazek: t2027.gif]
Odpowiedz
#8

Oto moja propozycja:

[Obrazek: 2eyl0ll.png]

Może przedstawienie karty jest zbyt kontrowersyjne, ale widzę ją jako zatrzymanie się w czasie (lekarz próbuje reanimować pacjentkę), duch tej kobiety patrzy na swoje ciało, patrzy z innego punktu widzenia, a śmierć czeka z rozwiniętym płaszczem, oczekuje na koniec, patrzy jak potoczy się sytuacja. Duch kobiety patrzy i analizuje siebie samą, swoją postawę, osobę, sytuację. Rozmyśla nad tym co się dzieje i czy uda jej się wrócić do ciała. Możliwe, że czuje się zmęczona ciałem i może będzie chciała go poświęcić dla dobra i spokoju duszy, która oczekuje na decyzję, czy schronić się pod płaszczem śmierci, czy z powrotem wrócić do ciała. Czas stoi w miejscu, oczekiwanie i spojrzenie na wszystko z innej perspektywy.
Odpowiedz
#9

Ale super pomysł, Marika ! Szok Oklaski
Odpowiedz
#10

Marika !!![Obrazek: szacun-350x226.jpg] Ok Oklaski Oklaski Oklaski
Odpowiedz
#11

Dzięki Uśmiech
Jak pisałam może kontrowersyjne, ale takie jakoś oddaje/dociera do mnie to przesłanie.
Odpowiedz
#12

fajne i straszne zarazem Oklaski
Odpowiedz
#13

Brawo Marika Oklaski
Odpowiedz
#14

Sławek i Marika gratuluję świetnych pomysłów Hejka
Odpowiedz
#15

Sławcio Oklaski Ok
Marika Kwiatek Ok
Odpowiedz
#16

Wisielec też się zawiesił i nikt nie śmie coś dorzucić :uoee:
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości