dziwny sen
#1

witam Uśmiech

mam pytanie odnośnie mojego dzisiejszego snu... śniło mi się tj. 3 sny w jednym

- najpierw śniło mi się że biegnę po schodach w dół.. dosłownie pędziłam!
- potem mi się śniła sikorka, że ją chciałam złapać, ona mi uciekała ale i tak ją złapałam w krzakach jakiś, okazało się że
było jej zimno i ją przytuliłam do siebie i zasnęła.
-a na samym końcu śniło mi się że byłam w perfumerii...(tak to wyglądało) i zobaczyłam w nim Orła białego..takiego jak na godle Polski
i kiedy za sekundę spojrzałam w jego stronę już nie było Orła tylko był lis, który patrzał w lewą stronę tj. polował? ale pamiętam że patrzył w lewo...

co to może oznaczać?

Pozdrawiam Buźki
Odpowiedz
#2

biegnięcie po schodach w dół oznacza odwrotność progresu, czyli jakieś uwstecznianie się, powrót do czegoś, rezygnacja z poziomu tu i teraz by wrócić i ewentualnie zacząć raz jeszcze... może podświadomośc probuje pokazać ci że uciekasz od tego c osiągnęłaś i wycofujesz się... czy to dobrze czy nie, nie wiadomo bo za mało kontekstu tu jest...

sikorka, ogólnie ptak to wolność (mówi się wolny jak ptak) pragniesz ja złapać czyli zdobyć tą wolność która wciąż ci się wymyka, czyli napotykasz na jakieś ograniczenia nie pozwalające ci rozprostować w pełni skrzydeł... Pochwycenie jej i jej sen oznaczać może że pogodziłaś się z takim stanem rzeczy i dostosowujesz się do okoliczności, masz wolność ale usypiasz jej wciąż rosnące ambicje... wiadomo że każdy dąży do pelni wolności, ale trzeba czasem zrezygnować z kilku przywilejów dla dobra własnego np. rezygnując z własnego widzi mi się poddajemy się zasadom, prawom ogólnym, które z jednej strony nas ograniczają, ale z drugiej chronią przed samowolą innych... Tak więc podświadomość może mówić ci przez ten sen, że musisz dla swego dobra zrezygnować z części swych rządań.

Perfumeria kojarzy mi się z luksusem, zmysłami pobudzonymi zapachem itp... hmmm orzeł to dla mnie duma, godność, lis to chytrość.... może więc jesteś z czegoś dumna i cieszysz się że coś osiągnęłaś co daje ci swoiste poczucie sukcesu, dumy ale musisz popatrzeć czy nie skąpisz czasem innym tego co osiągnęłaś, czy nie stałaś się strażnikiem swego skarbca nie chcącym nic uszcznąć na rzecz innych?

Pozdrawiam Rotfl
Odpowiedz
#3

dziękuje za interpretacje... Uśmiech jest bardzo pomocna i dużo w tym prawdy co napisałeś Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości