Ankieta: Wybierz najlepszy portret - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
kosma
7.69%
1
7.69%
Dagaa
46.15%
6
46.15%
Sławek
7.69%
1
7.69%
aqua&fire
23.08%
3
23.08%
Helge
15.38%
2
15.38%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Konkurs - mój portret astrologiczny
#1

chciałabym zainicjować nowy konkurs, polegający na stworzeniu własnego portretu astrologicznego

dla przykładu ponad 10lat temu sama zrobiłam taki autoportret

[Obrazek: 197475_1828197998251_936547_n.jpg]

a jak konkurs to i nagroda, symboliczna ale będzie Uśmiech do Zwycięscy wyśle moje kartki Indygo Uśmiech

choć nie o nagrode tu idzie tak naprawdę, ale o dobrą zabawę i może odkrycie czegoś nowego w nas przy pracy nad tym tematem Oczko
nie chodzi tu o przygotowanie super duper prac graficznych, bo przecież nie każdy dysponuje oprogramowaniem graficznym.. technika więc dowolna

:happy-sunny:
Odpowiedz
#2

To bardzo ciekawe, kosma, ale wydaje się dość trudne. Nie bardzo też wiem o co chodzi z tym portretem astrologicznym...To ma być związane ze znakiem zodiaku ? Czy z tego portretu ma być widać z jakiego znaku jestem ? Możesz powiedzieć coś o tym co namalowałaś..? Głupek
Odpowiedz
#3

konkurs jest prosty Uśmiech

każdy z nas posiada jakąś wiedze na swój temat, to co nas charakteryzuje, określa, jakie mamy atrybuty itp. ja np. tak siebie przedstawiłam, pracuję obrazem, wiec kolorystyka, oraz elementy które zawarłam świadczą korzeniach o zainteresowaniu kosmosem, energią, pracą, rozwojem, przestrzenią, astrologią.. itp. itd. to stara praca Uśmiech

widziałam jak ładnie przedstawiacie karty tarota we własnej interpretacji, więc jest to w sumie taka sama zasada, tyle ze dotyczy nas.. tworzymy własną kartę Uśmiech jak chcemy, jak się widzimy, takie małe lustro Uśmiech jest pełna wolność wyrazu, niektóre karty mogą być bogate w elementy, a niektóre bardzo proste.. wszystko zależy od tego jak sie czujemy, co chcemy o sobie powiedzieć.. i tak dalej Uśmiech

p.s. to jest mój kosmogram
Odpowiedz
#4

Fajny pomysł Kosma Ok, z tym, że trzeba by było nad takim projektem troszeczkę posiedzieć, pomyśleć, po świętach będę miała wolne także może cosik wymyślę jeśli wena mi przyjdzie Oczko
Odpowiedz
#5

bardzo fajny pomysł Uśmiech
ja bardzo chętnie, jak tylko znajdę przerwę w przygotowaniach świątecznych Uśmiech
Odpowiedz
#6

nie ma pośpiechu z tym konkursem, bo tak jak napisałyście, trzeba chwile nad tym usiąść.. a ja o tym wiem.. myślę że można na to dac miesiac? wystarczy? Uśmiech

zaproponujcie ile czasu będzie ok Uśmiech
Odpowiedz
#7

Może do 15 stycznia Myśli
Ale jeszcze niech inni się również wypowiedzą co do czasu Oczko
Odpowiedz
#8

może zróbmy tak, dajmy popłynąć temu w czasie.. myślę, że w ciągu niecałego miesiąca prace się pojawią.. sama poza konkursem też się dołącze ze swoją.. bo ciekawa jestem , jak teraz siebie będę widzieć.. w końcu od ostatniej pracy minęło okolo 10 lat Oczko
Odpowiedz
#9

Fajny pomysł! Rotfl Podoba mi się. Teraz więcej czasu, więc kto wie, może uda mi się coś skrobnąć.
Ino nie wiem czy dam radę na kompie, a bardzo bym chciała.
Odpowiedz
#10

technika dowolna Kotek :happy-sunshine:
Odpowiedz
#11

Mój portret astrologiczny Uśmiech

[Obrazek: BiPXt.jpg]

Krótki opis:
Od najmłodszych lat wyróżniałam się od innych dzieci w szkole, czy to zainteresowaniami- zjawiska paranormalne, wyglądem, często chodziłam ubrana na czarno, wielu uważało mnie za dziwaczną dziewczynkę, obwieszoną jak choinka biżuterią. W starszych latach było podobnie, stąd wygląd kobiety na moim obrazku jest taki, a nie inny, ona skrywa w sobie tajemnicę, niczym Kapłanka, jest poważna i bywa bardzo chłodna, skrywa swe uczucia głęboko i nie raz ma problem z ich okazywaniem innym.

Ryby widniejące na obrazie są odniesieniem do mojego znaku zodiaku. Symbol OM jest moim amuletem, z którym praktycznie się nie rozstaje.
Piękny krajobraz, kot- od dziecka kocham przyrodę i zwierzęta, w szczególności koty. Uwielbiam odpoczywać na łonie natury, słuchać w samotności szumu drzew, wody, wiatru, męczę się w zamknięciu, w mieście.
Krzyże są odniesieniem do moich zainteresowań życia po śmierci, spirytyzmem, który to od najmłodszych lat zawsze mnie fascynował, podobnie jak magia- świeca.
Na świecy, z tym, że słabo to widać, widnieją runy, którymi to ostatnio zaczęłam się bardziej interesować, oraz pracować.
Broszka w kształcie księżyca i łapacz koszmarów jako kolczyk są odzwierciedleniem mojego ogromnego zamiłowania do dziedziny snów.
A Fiolet jest moim ulubionym kolorem, który to zawsze kojarzony był przeze mnie z ezoteryką, magią.
I oczywiście nie mogło zabraknąć Tarota.

To może tyle ode mnie na temat mojego portretu, oczywiście wszystkich moich zainteresowań nie udało mi się przedstawić na moim obrazie, jak bym chciała to zrobić, to nie wiem czy na brystolu wszystko by się zmieściło Rotfl
Ogólnie to kolory są mocniejsze, nie wiem dlaczego na zdjęciu nie wyszły tak wyraźne, może dlatego, że przy sztucznym świetle zdjęcie robiłam Myśli
Odpowiedz
#12

Dagaa Kwiatek piękny obraz Oklaski
piękna dusza :romance-heartbeating: Buziak

i jest co oglądać.. Uśmiech
Odpowiedz
#13

ale piękne!!! WOW na prawde superOczko
Odpowiedz
#14

ja też miałam WOW!!! :romance-hearteyes: Oczko
Odpowiedz
#15

Brawo Dagaa Oklaski pięknie Ok
Odpowiedz
#16

Dzięki kochani, ciesze się że Wam się podoba zważywszy, że pierwszy raz rysowałam taki swój portret Uśmiech Buźki
Odpowiedz
#17

Dagaa! Ale piękny!!! Oklaski Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#18

no i robota piękna.. Daga a ja dziękuję że ze chciałaś podejść do tego tematu Buziak Buźki
Odpowiedz
#19

Kosma, muszę powiedzieć, że Twój temat był dla mnie wyzwaniem, na początku nie wiedziałam jak się do tego zabrać, ale jak na święta naszła mnie wena, to tyle pomysłów w głowie mi się narodziło, że szok Rotfl
I tak zapomniałam dorysować, zamek, lub stary kościół, jako odniesienie do mojego zamiłowania do zabytków, przypomniało mnie się to po fakcie, kiedy rysunek był już skończony Język

EwaM dziękuje Uśmiech
Odpowiedz
#20

No widać, widać to wyzwanie. Oczko
Pozostaje mi po 3kroć powiedzieć WOW< WOW< WOW. Oklaski Oklaski

Platon  cyt . : ” Ob­serwuj, słuchaj, rzad­ko osądzaj i nie chciej za dużo „.
Odpowiedz
#21

aqua&fire dziękuje Uśmiech
Odpowiedz
#22

Dagaa napisał(a):Kosma, muszę powiedzieć, że Twój temat był dla mnie wyzwaniem, na początku nie wiedziałam jak się do tego zabrać, ale jak na święta naszła mnie wena, to tyle pomysłów w głowie mi się narodziło, że szok Rotfl
I tak zapomniałam dorysować, zamek, lub stary kościół, jako odniesienie do mojego zamiłowania do zabytków, przypomniało mnie się to po fakcie, kiedy rysunek był już skończony Język

EwaM dziękuje Uśmiech

jak dla mnie tego typu tematy to zawsze jakaś retrospekcja wewnątrz siebie, obraz jest tym co chcemy o sobie powiedziec, na ile się odkryć, atuty, zainteresowania itp. itd

Dagaa naprawdę jestem pod wrażeniem i mam tyle samo radości z Twojej pracy jak Ty.. po prostu fajnie Uśmiech

Rotfl
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości