Konkurs
#45

3 buław - 2 miecze
Może to coś co łączy elektrykę z wodą... takie urządzenie do kąpieli nóg albo rąk (masażer to się chyba nazywa).
Albo coś z parą... sauna do twarzy?
Odpowiedz
#46

Kotek
Odpowiedz
#47

Ciągnę następne karty Język znów 2 mieczy, Kochankowie, Król buław, Król monet

Ta 2 mieczy jak widze wielu osobom wychodzi... żywioł powietrza, więc może coś z tym związane... może to taka dmuchawa, suszarka do rąk lub odświeżacz powietrza?
Odpowiedz
#48

Cesarzowa - porcelana
Odpowiedz
#49

Też pociągnęłam nowe karty...
7 pentakli - 4 kielichy
Czyli jednak chyba coś co się wiąże z oczekiwaniem... może czajnik elektryczny?
Odpowiedz
#50

Ale się uśmiejecie, jak się dowiecie co to jest. Właściwie to każdy z was krąży blisko Uśmiech
Teraz idę do pracy i coś czuję, że jutro będzie po wszystkim :p

Zaczynając od początku od Lady, twoje kart to ruch i oczekiwanie i to się zgadza, później dziewczyny wyciagaly 3 bulaw, kojarząc to z czymś podłużnym, człowiek uczy się całe życie, bo i to się zgadza, nastepnie Sławek wyciągnął karty, które po części odkryły pewną moją tajemnicę Uśmiech, kolejne karty Sławka, bardzo się zgadzają z kwestią duchową moją w połączeniu z tym czymś. 2 mieczy, którą uparcie wyciągacie, tak ta karta ma zastosowanie i to wielkie.

No namieszałam ? Super Uśmiech
Odpowiedz
#51

[ATTACHMENT NOT FOUND]

No i STOP. Tak odgadlas Uśmiech, jestes dobra, wszyscy jestescie Uśmiech
Proszę o adres do wysłania nagrody Uśmiech

Brawo Uśmiech
Odpowiedz
#52

jak widac lezy tam i szmatka, ktos tez podal i odbicie mikrokuchenki "lustro", czego wczesniej nie zauwazylam.

A co do Slawka i tajemnicy ktora odkryl, lubie relaksowac sie przy herbatce i mam rozne kubki, ktore maja swoje znaczenie, i jeden kubek, ktory przyciaga mi pieniadze Uśmiech

Jestescie wspaniali naprawde Uśmiech

Zrobie jeszcze jakis konkurs ale bedzie MEGA trudny Uśmiech

Jeszcze raz gratuluje dobrych ciagniec, a amistrzyni trafnej odpowiedzi

pzdr
Odpowiedz
#53

hahahhaa dobre :p Gratulacje dla zwyciężczyni Rotfl Rotfl Rotfl
No i da twórczyni zagadki, pewnie wiele osób posiwiało jak ja czekając na wynik hehehhe Język
Odpowiedz
#54

O matko, naprawdę ??? Hura Hura Hura Ale się cieszę!!! Yupiiiiiii! Chyba jeszcze nigdy nic nie wygrałam, a tu takie fajne karty!
:banana-jumprope: :text-thankyouyellow:

Dziękuję Suno, zagadka była fantastyczna, musiałam sporo nagimnastykować szare komórki... i widzę, że nie tylko ja Oczko
Wyciągnęłam nowe karty, które mnie utwierdziły w tym, ze przedmiot łączy się z oczekiwaniem... a jeszcze gdzieś cały czas miałam z tyłu głowy ten Rydwan i Wisielca u Lady. Dodałam jeszcze do tego tą 3 buław (woda) i 2 miecze - u mnie miecze często pokazują elektronikę, elektrykę itp. No i mamy czajnik elektryczny! Rotfl

Ogromnie Ci dziękuję! Uśmiech Buźki

Ups! Chciałam wysłać adres na priv (nie chciałabym podawać na forum), ale do Ciebie Suno nie ma możliwości wysłania prywatnej wiadomości... to jak mam to zrobić?
Odpowiedz
#55

Wiadomo, że nie na forum Uśmiech
Odblokuje zaraz
Odpowiedz
#56

Nie zgadlabym po moich kartach. Gratuluje!
Odpowiedz
#57

A mi właśnie najbardziej twoje karty Lady przypadły do gustu.
Ruch i czekanie. Ale twoje karty często przypadają mi do gustu Oczko
Odpowiedz
#58

Dziękuje za komplement SunoOczko Chyba myslisz o talii Decamerona?Uśmiech
Odpowiedz
#59

Nie wiem jakich talii używasz, ale już kilka razy zauważyłam, że odpowiadają mi karty które wyciągnasz
Odpowiedz
#60

Dziękuję , cieszę sięOczko
Odpowiedz
#61

Gratuluję odgadnięcia tej niezwykłej zagadki Oklaski
Odpowiedz
#62

Gratulacje Oklaski i dzięki za zabawę. Fajny pomysł Uśmiech
Odpowiedz
#63

Z prywatnych źródeł wiem, że zwyciężczyni otrzymała nagrodę. Zatem uważam temat za zamknięty. Prośba do szefowej o podjęcie decyzji co z tym wątkiem zrobić.

Niniejszym oświadczam, że jeszcze będzie konkurs z nagrodami Uśmiech
Odpowiedz
#64

I znowu karty mi kibelek pokażą Rotfl
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości